Нарощування нігтів гелем покроково своїми руками: інструкція та відео уроки для початківців

Щоб відчувати себе впевнено, кожна дівчина готова експериментувати зі своєю зовнішністю. Але якщо справа стосується нігтів, то тут не до експериментів. Дівчата знають, що з такими речами краще не жартувати. Раніше було модним нарощування довгих нігтів за допомогою акрилу, але останнім часом більшість дівчат воліють гель. Не так давно, було доведено, що акрил погано впливає на натуральні нігті, і після зняття нарощених нігтів, власні довго не можуть відновитися. Якщо є вибір, то фахівці радять нарощувати нігті тільки гелевим методом. Ця стаття буде присвячена темі про те, як проходить нарощування нігтів гелем покроково.

Звичайно, якщо прийти в спеціалізований магазин і купити техніку для професійного нарощування, то в комплекті до кожного матеріалу і техніки буде йти інструкція, і буде показано, як користуватися тим чи іншим пристосуванням. Тому стає ясно, що навіть в домашніх умовах можна навчитися нарощувати нігті, маючи для цього в запасі достатньо вільного часу.

Тим, хто ще жодного разу не робив такої процедури ні вдома, ні в салоні, можна скористатися допомогою. Відео уроки для початківців стануть рятувальним кругом, бо як тільки в них пояснюється все і показується практично на моделі.

Отже, нарощування за допомогою гелю робиться в такому порядку:

  • Підготовка нігтьової пластини до нарощування. Спочатку руки миють з милом, дезінфікуються і видаляється кутикула (не обрізається). Для того, щоб гель краще зчепився з нігтем, поверхню шліфують за допомогою пилки, знімаючи перший шар нігтя. І наноситься спеціальна суміш, яка прибере з нігтя залишки вологи.
  • Найважливіша частина нарощування: нанесення гелю на ніготь (тільки за допомогою пензлика). Потрібно уникати потрапляння гелю на шкіру, для цього потрібно залишати місце по краях нігтя. Коли гель завдано, кожен ніготь сушитися спеціальною лампою (ультрафіолетового) протягом 2-3 хвилин. Така процедура потрібна для запобігання захворювання нігтя і для затвердіння гелю на нігтях. Гель досить чутливий, тому необхідно дочекатися, поки він повністю висохне. Після цього наноситься наступний шар гелю, і знову нігті необхідно сушити лампою. Точно так само роблять і з третім шаром. Це трифазне нарощування. Воно забезпечує красу і твердість нігтя, більш міцне покриття, яке дозволить залишатися нігтям в хорошій формі надовго. Головне, щоб в процесі сушіння не з’являлися жодні сторонні відчуття: якщо почне з’являтися біль або печіння, необхідно припинити нарощування та з’ясувати причини таких відчуттів.
  • Після застигання останнього шару потрібно надати нігтю бажану форму і довжину, все це робиться з допомогою манікюрної пилки.
  • Вибір малюнка і лаку. Остання процедура полягає в підборі підходящого лаку і малюнка для нігтів. Але візерунки необхідно наносити тільки після висихання останнього шару гелю.

За часом такий манікюр робиться близько 2-3 годин. А прослужити такі нігті можуть 3-4 місяці. Також перші два місяці доведеться ходити на спеціальну процедуру, яка буде допомагати підтримувати стан нарощених нігтів – корекція.

Існує кілька видів нарощування нігтів, за допомогою гелю:

На формах – на справжній ніготь наноситься пластина, а зверху пластини вже безпосередньо гель. Застосовуючи такий тип нарощування нігті буде легко знімати, коли прийде час.

На типсах – штучний ніготь, який також наноситься на справжній, але є з ним одним цілим. Такий спосіб нарощування підійде більше для тих натуральних нігтів, які схильні до ламкості і шаруються.

Якщо ж власні нігті досить сильні і здорові, то краще нарощувати нігті не на тіпси, а на форми.

Для того, щоб побачити, яке буде вплив нарощених нігтів на натуральні, можна зробити фото до нарощування і після того, як знімуться пластини з гелем.

Звичайно, можна зробити таке нарощування своїми руками, але процес буде досить складний і об’ємний по часу, бо одній людині буде важче впоратися з такою процедурою. Але все ж, якщо є бажання, можна й ризикнути.

Варто сказати про те, що покриття гель-лаком та нарощування нігтів гелем – різні речі, але багато це плутають. Гель лак надає силу натуральним нігтям і дає можливість їм дихати. Він не нарощує нігті, не збільшує їх довжину, на відміну від нарощування гелем способом.

Якщо ж говорити про самих популярних візерунках на нарощених нігтях, то таким є манікюр в стилі френч. Такий спосіб нанесення лаку передбачає самий стильний і красивий вигляд нігтів. Нігтьова пластина покривається рожевим (майже натуральним) кольором, а частина нігтя, що відросла, покривається білим кольором, і в кінці наноситься закріплювач. Більшість знаменитих дівчат воліють такий манікюр, тим більше, він підходить під всі стилі одягу.

Відео по темі статті