Найкращі ремонтантні сорти полуниці – назви та фото

Найкращі ремонтантні сорти полуниці: назви та фото

При правильному догляді полуниці завжди дає чудовий урожай. Але якщо ще й правильно підібрати сорти – можна зібрати його від двох до чотирьох разів за сезон! Плодоношення починається на початку літа і закінчується ближче до осінніх холодів. Така властивість називається ремонтантність, і саме про найкращі ремонтантні сорти полуниці ми розповімо тобі сьогодні!

1. Примадонна

Голландський сорт без проблем адаптувався до російського клімату та невибагливий під час вирощування. У Примадонни не найвища врожайність, зате солодкі десертні ягоди ідеальні для переробки та заморозки.

Примадонна - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

2. Женева

Американський ремонтантний сорт полуниці невибагливий до ґрунту та клімату, тому чудово почувається навіть у гірських регіонах. Урожай можна збирати кожні 2-3 тижні, але май на увазі, що поступово ягоди дрібнішають.

Женева - найкращі ремонтантні сорти полуниці

3. Альбіон

Популярний великоплідний сорт полуниці добре відомий всім садівникам, і не тільки. Ягоди розміром до 70 г можна довго зберігати та перевозити на великі відстані.

Альбіон - найкращі ремонтантні сорти полуниці

4. Фламенко

Англійський сорт відрізняється яскравими ягодами з помаранчевим відтінком. Фламенко дає стабільний урожай двічі, а полуниця під час зберігання не темніє і не тьмяніє.

Фламенко - найкращі ремонтантні сорти полуниці

5. Любава

Полуниця Любава дивно невибаглива, з хорошим імунітетом і рясним плодоношенням. У неї смачні плоди насиченого вишневого кольору, але кожні два роки рекомендується міняти місце плантації.

Любава - Кращі ремонтантні сорти полуниці

6.Еві

Англійський ремонтантний сорт є ідеальним для південних регіонів, тому що дуже стійкий до посухи. Полуниця не дрібніє з кожною новою хвилею врожаю, а ще Еві можна кілька років вирощувати на одному місці.

Еві - Найкращі ремонтантні сорти полуниці