Найкращі ремонтантні сорти полуниці – назви та фото

Найкращі ремонтантні сорти полуниці: назви та фото

При правильному догляді полуниці завжди дає чудовий урожай. Але якщо ще й правильно підібрати сорти – можна зібрати його від двох до чотирьох разів за сезон! Плодоношення починається на початку літа і закінчується ближче до осінніх холодів. Така властивість називається ремонтантність, і саме про найкращі ремонтантні сорти полуниці ми розповімо тобі сьогодні!

1. Примадонна

Голландський сорт без проблем адаптувався до російського клімату та невибагливий під час вирощування. У Примадонни не найвища врожайність, зате солодкі десертні ягоди ідеальні для переробки та заморозки.

Примадонна - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

2. Женева

Американський ремонтантний сорт полуниці невибагливий до ґрунту та клімату, тому чудово почувається навіть у гірських регіонах. Урожай можна збирати кожні 2-3 тижні, але май на увазі, що поступово ягоди дрібнішають.

Женева - найкращі ремонтантні сорти полуниці

3. Альбіон

Популярний великоплідний сорт полуниці добре відомий всім садівникам, і не тільки. Ягоди розміром до 70 г можна довго зберігати та перевозити на великі відстані.

Альбіон - найкращі ремонтантні сорти полуниці

4. Фламенко

Англійський сорт відрізняється яскравими ягодами з помаранчевим відтінком. Фламенко дає стабільний урожай двічі, а полуниця під час зберігання не темніє і не тьмяніє.

Фламенко - найкращі ремонтантні сорти полуниці

5. Любава

Полуниця Любава дивно невибаглива, з хорошим імунітетом і рясним плодоношенням. У неї смачні плоди насиченого вишневого кольору, але кожні два роки рекомендується міняти місце плантації.

Любава - Кращі ремонтантні сорти полуниці

6.Еві

Англійський ремонтантний сорт є ідеальним для південних регіонів, тому що дуже стійкий до посухи. Полуниця не дрібніє з кожною новою хвилею врожаю, а ще Еві можна кілька років вирощувати на одному місці.

Еві - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

7. Сельва

Дуже морозостійкий сорт буде ремонтантний навіть у Сибіру, ​​але його обов’язково потрібно удобрювати. Сельва має великі ароматні ягоди до 75 г з кисло-солодким присмаком.

Сельва - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

8. Барон Солемахер

Ароматна і дуже солодка полуниця зовсім дрібноплідна – кожна ягода не більше 5 г. Але Барон Солемахер настільки стійкий до морозів, що не боїться навіть -35 градусів.

Барон Солемахер - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

9. Маестро

У Маестро дуже гарні конічні ягоди середнього розміру – до 45 г.Цей сорт полуниці цінний відмінним імунітетом і стійкістю до гнилі, тому ягоди не псуються навіть у затяжні вологі дні.

Маестро - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

10. Кримська ремонтантна

Назва сорту говорить сама за себе, і в сезон із кущика збирають понад 1,5 кг ягід по 20 г кожна. Хоч і здається, що Кримська ремонтантна полуниця має бути теплолюбною, але її можна вирощувати навіть у північних регіонах.

Кримська ремонтантна - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

11. Олександрія

Ще один ремонтантний дрібноплідний сорт полуниці хороший тим, що дуже швидко розвивається і розростається. За рахунок цього з одного куща можна зібрати до 1 кг ягід за сезон, хоч вага кожної та не більше 8 г.

Олександрія - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

12. Портола

Кустики цієї полуниці дуже помітні, бо вони високі, гіллясті та з великими серцеподібними ягодами. У відкритому ґрунті Портола легко дає три врожаї, а якщо потім накрити плантацію плівкою – то дасть четвертий.

Портола - Кращі ремонтантні сорти полуниці

13. Гора Еверест

Французький ремонтантний сорт полуниці сподобався нашим садівникам за його дивовижну стійкість до хвороб. Гора Еверест дає досить великі, м’ясисті та щільні ягоди, хоч сам кущ і не надто високий.

Гора Еверест - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

14. Королева Єлизавета II

Цей сорт найбільше цінують за красу його великих, яскравих та соковитих плодів. Але його ремонтантні властивості не викликають нарікань – за сезон з куща збирають по 1,5 кг урожаю.

Королева Єлизавета II - Найкращі ремонтантні сорти полуниці

15. Спокуса

Експерти відзначають сорт Спокуса за рідкісні мускусні ноти у смаку та ароматі. Завдяки густому листю кущики добре переживають жаркі та сухі дні, а за декоративність їх навіть використовують у вертикальному озелененні.

Спокуса - Кращі ремонтантні сорти полуниці