Кращі сорти яблук для Підмосковя – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти яблук для Підмосков'я: фото, назви та описи ( каталог)

Ми зібрали каталог найкращих сортів яблук для Підмосков’я, щоб у тебе більше не було проблем із вибором та пошуками. Між собою вони відрізняються терміном дозрівання, розмірами, кольором і, звичайно, смаком плодів!

Літні сорти яблунь для Підмосков’я

Літні сорти радують насамперед і дозрівають ще у липні. На жаль, вони мало придатні для зберігання, але дуже смачні і ароматні.

Астраханське біле

Цікава особливість цього сорту – тонкий винний аромат. Дерево росле, морозостійке та перевірене роками на практиці.

Астраханське біле - Літні сорти яблунь для Підмосков'я

Папірування

Кругі яблука середнього розміру з ніжною соковитою м’якоттю добре підходять для заготовок. Сорт стійкий до парші. Плоди потрібно збирати вчасно, тому що при перезріванні псується смак та консистенція.

Папіровка - Літні сорти яблунь для Підмосков'я

Перлинне

Один із рідкісних літніх сортів, плоди якого можна зберігати близько місяця, і вони не гнитимуть. Самі яблука досить великі, із золотистою шкіркою та білою м’якоттю.

Перлинне - Літні сорти яблунь для Підмосков'я

Терентіївка

Сорт примітний стабільним та рівномірним плодоношенням без різких спадів. Зелені яблука вагою до 50 г у міру дозрівання густо покриваються червоним смугастим рум’янцем.

Терентіївка - Літні сорти яблунь для Підмосков'я

Біль Чернишевська

Це дуже соковиті солодкі яблука з тонкою та легкою кислинкою. Особливість у тому, що дерева потрібно висаджувати на великій відстані, тому що вони мають дуже об’ємну крону.

Біль Чернишевська - Літні сорти яблунь для Підмосков'я

Осінні сорти яблунь для Підмосков’я

Осінні яблука дозрівають у вересні, а потім їм потрібно ще трохи полежати до повної зрілості. Їх можна сміливо зберігати навіть до зими.

Осіння радість

Назва цього сорту говорить сама за себе. А ще він дає стабільний та регулярний урожай із соковитих та ароматних плодів по 90-120 г кожен.

Осіння радість - Осінні сорти яблунь для Підмосков'я