Фунгіцид Швидкість: опис та інструкція із застосування.

Фунгіцид Швидкість: опис, інструкція із застосування

Щоб дерева, кущі та квіти росли здоровими, а врожай завжди був щедрим – треба дбати про посадки весь сезон. І профілактична обробка фунгіцидом Швидкість входить у розклад процедур! Ми уважно вивчили його опис, і тепер готові розповісти, чим він такий гарний, і поділитися інструкцією із застосування!

Принцип дії фунгіциду

У пляшках різного об’єму міститься рідкий концентрат із високим вмістом дифеноконазолу. Він знищує грибок, допомагає для профілактики хвороб та застосовується при обробці посівного матеріалу перед висадкою або зберіганням.

Щоб проникнути в структуру рослини засобу, потрібно кілька годин – і воно відразу ж блокує розвиток і життєдіяльність патогенів. Важливо встигнути до початку активних процесів, тому що Скор майже не впливає на утворення суперечок. Після обробки насіння захисні речовини залишаються під оболонкою та захищають паростки після проростання.

Принцип дії фунгіциду Скор

Застосування Скора

Фунгіцид Швид гарний широкою профілактичною дією проти альтернаріозу, оідіуму, плямистостей та гнилів. Універсальний препарат на корені пригнічує зародження борошнистої роси та парші. У боротьбі з коккомікозом і всюдисущою кучерявістю його показники також високі.

Незабаром обробляють овочі, фрукти, коренеплоди, ягоди, виноградники, квіти та декоративні рослини. Він навіть збільшує врожайність і має хороший імуномодулюючий ефект, так що розсада починає швидше нарощувати листя. Насіння краще зберігається і так само ефективніше проростає – більш рівномірно, і швидше на 1-2 діб.

Застосування фунгіциду Скор

Переваги

Скор – ефективний системний засіб із пролонгованим захисним ефектом. Воно допомагає отримати здоровий урожай та сприятливо позначається на якості та термінах зберігання плодів. У випадку коренеплодів навіть скорочуються втрати при автоматичному прибиранні.

Для плодових культур Скор – найефективніший хімічний препарат проти парші. Для рослин він безпечний на всіх стадіях розвитку, включаючи бутонізацію, цвітіння та плодоношення. Для виноградників це найкращий препарат для запобігання чорній гнилі.

Переваги фунгіциду Скор