Бругмансія (50 фото) – види, вирощування та догляд у відкритому ґрунті

Бругмансія (50 фото): види, вирощування та догляд у відкритому грунті

Дивну бругмансію прозвали «ангельськими трубами». Чому? Та ти тільки подивися, які незвичайні та великі у неї квіти! Посадивши таке дерево у себе в саду, ти отримаєш дуже екзотичну та самодостатню композицію!

Загальна інформація

Бругмансія відноситься до пасльонових, і зараз це офіційно єдиний представник свого роду. Це велика деревоподібна рослина з Південної Америки з величезними квітками-дзвіночками.

У відкритому ґрунті бругмансія може зростати лише в деяких районах на Півдні та Кавказі. Найчастіше її благополучно вирощують у діжках, і навіть так вона зростає до 2 м. Але врахуй, що її частини містять дурманливі речовини!

У бругмансії складна та потужна коренева система, яка в природних умовах йде на кілька метрів углиб. Великі трубчасті квітки виростають до 25 см у довжину та до 15 см у діаметрі. Вони сильно пахнуть, і надвечір аромат посилюється. Цвітіння триває хвилями із середини літа.

Загальна інформація

Види бругмансії

При всій різноманітності роду, у культурі вирощують лише кілька видів бругмансії. Зазвичай це різновиди з махровими квітками, тому що вони ще декоративніші.

Південноамериканська бругмансія

Розкидистий чагарник у дикій природі зростає до 3 м. Природно, у діжці він буде набагато дрібнішим, але все одно радуватиме великими білосніжними квітками до 30 см у довжину.

Південноамериканська бругмансія

Помітна бругмансія

Це чагарник, схильний до оздоблення. У природних умовах він виростає до 4 м, а довжина квіток перевищує фантастичних 40 см. Найчастіше зустрічаються жовті та рожеві сорти.

Помітна бругмансія

Золота бругмансія

Її красиві золотисті бутони можуть відливати кремовим або рожевим. У неї дуже ефектні гілки, що поникають, які теж здерев’янюють з часом. Це колумбійський вигляд.

Золотиста бругмансія