Зачіски і стрижки для повного особи з подвійним підборіддям: поради стилістів для повних жінок

Для кожного типу особи фахівці рекомендують відповідально підходити до вибору стрижки і зачіски в цілому. Жінкам з повним особою, яка має подвійне підборіддя, в цьому питанні анітрохи не складніше, ніж худышкам, вдається підібрати правильну стрижку, яка здатна вигідно акцентувати увагу на перевагах особи і промовчить про його недоліки.

Поради стилістів по вибору зачіски

Якщо на даний момент ви знаходитесь в роздумі над зачіскою своєї мрії, тоді вам як не можна до речі знадобляться поради, які дозволять підібрати зачіски для повних жінок з подвійним підборіддям.
— Довжина волосся не повинна бути вище підборіддя. Нехай незначно, але найбільш довга пасмо повинна бути нижче рівня підборіддя.

— Зупиняйте свій вибір на користь зачісок з об’ємним потилицею.

— Універсальний варіант довжини зачіски для будь-якого віку – середня довжина. Варіантів безліч, і виглядає така стрижка, дуже привабливо.

— Відмовтеся від дуже коротких стрижок. Така стрижка здатна лише нашкодити, і навряд чи додасть вашому образу красу і вишуканість.
— Слід відмовитися від рівного проділу, навіть якщо ви звикли не один рік робити його саме посередині голови. Також відмовтеся від рівної чубчика, яка зробить обличчя ще більш апетитним. Краще зробити так, як на фото нижче.

-Якщо у вас довге волосся і ви не знаєте, яку стрижку для особи з подвійним підборіддям підібрати, то кращим варіантом буде багаторівнева стрижка (в кілька шарів).

— Варіант з хвилястими локонами, з об’ємом біля коріння, цілком вітається. Локони повинні бути великими, легкими. Такий образ додасть вам романтичність.

— Якщо у вас довге волосся, зверніть увагу на всілякі варіанти зачісок з зібраними волоссям. Це можуть бути об’ємні хвости, з кількома залишеними пасмами у особи, а також багато інші варіанти з використанням прикрас.
Якщо ви — любителька різних дрібних, блискучих прикрас для волосся, то майте на увазі, що вони можуть зробити ваш образ громіздким і безглуздим. Замініть безліч заколок у волоссі лише однією квіткою, красиво заколотым в пасмо волосся.

— Зверніть увагу на недбало укладене стрижки, які здатні підкреслити легкість і грайливість вашої натури, а також успішно замаскують вік.

Варто відзначити, що не завжди потрібно приміряти на себе те, що зараз вважається модним. Завжди враховуйте свій тип обличчя, якому модні тенденції можуть не підійти.
До того ж, хто сумнівається з приводу зачіски дамам прийде на виручку програма, яка здатна підібрати різні варіанти зачісок, не виходячи з дому. Вам залишиться лише зупинити свій вибір на більш вподобаному варіанті.

Загрузка...

Особливу увагу на колір волосся

Погодьтеся, що мало просто вдало підібрати стрижку, не менш важливо те, якою технікою фарбування скористатися повним жінкам. Адже колір волосся здатний зробити особа більш струнким, або, навпаки, надати йому об’єм. Наприклад, скориставшись технікою мелірування волосся, жінці вдасться надати стрункість особі, завдяки набутому грає кольором волосся.

Також зробити візуально обличчя більш струнким допоможе техніка фарбування волосся омбре. З умовою, що основний тон волосся буде темним з переходом в прояснені кінці.

Зробити колір грає і наповненим, допоможе колорування волосся. Для цієї техніки майстер використовує кілька кольорів, близьких по своїй тональності, або, навпаки, контрастні.

Як ви вже помітили, стрижок для повного особи з подвійним підборіддям безліч, а це означає, що жінка може виглядати чудово, навіть маючи деякі недоліки. Для цього необхідно лише скористатися нашими порадами і знайти гарного перукаря, який втілить ваші мрії в реальність.

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: