З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото

Смугаста мода поступово, але впевнено займає лідируючі позиції в стильних луках. Одяг подібних моделей підкорила подіуми світових модних будинків. Поєднання різних стилів, як ні коли актуальна в цьому сезоні. Але мало хто знає, з чим носити чорно-білі штани і як правильно підібрати аксесуари до них.

5a74e611e1a8a9e4ce1ab0250e2e2364 З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото

Щоб розібратися в цьому питанні, потрібно звернутися до досвідчених стилістів і ознайомитися з їх статтями. Також в якості своєрідного модного посібника можна використовувати фотографії таких образів.

Швидше за все, буде важко використовувати точні образи того, як носять смугасті штани на підмостках подіумів, але переглядаючи їх, можна почерпнути певні знання.

d7826df7c247d670284f9c31621345e5 З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото 

Вирішивши включити в свій гардероб такі цікаві брючки, розумніше відразу підбирати їх до вже наявних предметів одягу, інакше може вийти ситуація, що штани є, а з чим носити їх — немає. Використовувати їх для створення романтичних видів досить складно, тим не менш можна спробувати. А ось для ділових зовнішностей вони ідеально підійдуть.

511a0e42775d89136ee79e1f55f64213 З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото

Штани у чорно-білу смужку можна використовувати в класичних образах. Просто чудово буде виглядати в такому поєднанні світлий однотонний верх і піджак зі схожої тканини. Для більш сміливих модниць, які бажають створити контрастний цибулю, можна порадити спробувати темну шовкову блузу. Для ділових варіантів краще підійдуть екземпляри з більш щільних тканин, хоча влітку можна використовувати і шовк або льон.

3a997932a91002f2879b49f76ac39c6a З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото

Незважаючи на те, що смугасті штани підходять практично всім — і молодим дівчатам, і зрілим жінкам, тому що візуально витягують силует, все одно додаткову увагу варто звернути на товщину смуг. Адже вони здатні як підкреслити пікантні форми, так і зробити стегна занадто худими або повними.

44527b53a7a5da59c88a442843cb1a31 З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото

Дівчатам з надто худими ногами краще уникати тонку смужку на брюках. Такий принт акцентує основну увагу на худорби стегон. А от досить широка смуга, навпаки, візуально додасть відсутні обсяги.

Горизонтально принтовані вироби теж надають зайвий обсяг, а в деяких випадках навіть здатні розірвати фігуру, тому варто враховувати цей факт. Також при виборі подібного одягу важливо пам’ятати, що смуги повинні бути рівними, інакше створиться враження кривих ніг.

2be1e6973df396a4f7ab042c7e53f1ef З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото

Ще одним важливим параметром при виборі брюк повинна стати їх ширина. У більш гармонійні образи краще впишуться екземпляри не дуже широкі, але й не відверто вузькі. Варто дотримуватися золотої середини.

Іншим не менш серйозним правилом є допустима кількість смугастих предметів лука. Максимально їх може бути два, навіть якщо дуже сильно хочеться додати ще хоч одну маленьку дрібничку, це робити категорично не можна. Зайве кількість смуг позбавить образ вишуканості і витонченості, перетворивши його в дешеву і несмачний наряд.

a9de28657246f55c0fb4d3f0f914c41e З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото

Дуже важливим атрибутом будь-якого способу є взуття. На думку деяких стилістів, тут доречні тільки чорні або білі човники влітку і лаковані шкіряні ботильйони або укорочені чоботи.

Виникає справедливе питання – чи носять іншу взуття з смугастими штанами? Звичайно! Для пом’якшення деякої недбалості, яку надає велика смуга, розташована вертикально або горизонтально, неодмінно варто використовувати вишукані босоніжки або туфлі на шпильці. А от спортивна взуття може бути недоречною.

790a47675c8ad687572cfdc241c98251 З чим носити чорно білі штани принтовані або в смужку, фото

З аксесуарів можна вибрати будь-який предмет, але тільки один. Смугастий принт і без того дуже яскравий і ефектний. Вибране прикраса має бути коротким і тон смугах на брюках.

Ніжний шовк, сорочка з вирізом декольте і лакована сумочка здатні створити витончений силует, в якому можна сміливо здатися на урочистому вечері або вечірці.

Відео по темі статті

Також цікаве: