Японський метод прибрати жир з живота диханням. Дихальна гімнастика, вправи

Дихальна гімнастика – система по-особливому виконуваних вдихів і видихів, чередующая глибоке рівне дихання, затримку дихання на видиху і з зустрічними рухами грудної клітки і живота.

Застосовується для загального оздоровлення організму, вентиляції легень і збільшення їх обсягу, прискорення обміну речовин, насичення киснем крові.

Сприяє виведенню з організму токсинів і шлаків і спалює зайві жирові відкладення на животі.

Існує багато різних методик, як прибрати жир з живота диханням – і японська, і гімнастики, винайдені російськими фізіологами і лікарями, американська, йога та інші.

Попередньо необхідно самостійно вивчити всі плюси і мінуси різних методик і вибрати для себе найбільш підходящу.

Принципи дихальних гімнастик: як прибрати жир з живота диханням (японський метод)

Принципи у всіх систем дихальних вправ однакові:

 • Перед виконанням тієї чи іншої системи слід провести обстеження організму;
 • Виконувати вправи слід під контролем досвідченого вчителя або інструктора;
 • Перед початком базової тренування важливо розігрітися, виконавши декілька нескладних вправ – ходьба, біг, стрибки, машущие рухи руками;
 • При появі ознак гіпервентиляції – запамороченні, появи «зірочок» перед очима, нудоті слід припинити вправи до відновлення нормального стану;
 • Виконувати вправи потрібно в добре провітрюваному приміщенні або на чистому повітрі;
 • Максимально сконцентруватися, увійти в стан медитації, цього вимагає, наприклад, японський метод прибрати жир з живота диханням;
 • Регулярно виконувати вправи і не чекати швидких результатів.

Так як дихальна гімнастика відноситься до пасивних методів схуднення, результати будуть помітні через 1,5-3 місяців від початку виконання вправ.

До ефектів гімнастики можна віднести:

 • Підвищення імунітету;
 • Поліпшення стану і функціонування верхніх дихальних шляхів;
 • Збагачення крові киснем;
 • Поліпшення стану опорно-рухового апарату;
 • Полегшення симптомів остеохондрозу;
 • Поліпшення або відновлення голосу;
 • Підвищення тургору шкіри;
 • Позбавлення від головних болів;
 • Прискорення обміну речовин;
 • Позбавлення від зайвих жирових відкладень на животі, підтяжка живота;
 • Поліпшення контурів тіла.

Кожен комплекс дихальних вправ, у тому числі японський, як метод позбавлення від жиру в області талії, має ряд протипоказань. Перед виконанням того чи іншого комплексу необхідно проконсультуватися з лікарем.

Загрузка...

Техніка дихальних вправ для схуднення від Міці Ріосуке

Міці Ріосуке – відомий японський кіноактор, успішно схудлий за допомогою винайденої їм системи дихальних вправ.

Причиною того, що Ріці довелося звернути пильну увагу на своє здоров’я, були безперервні протягом року поперекові болю.

Добре знайомий з культурою своєї давньої країни і методиками оздоровлення, цей японський кіноактор вирішив використати досвід старих японських лікарів і спробувати вилікуватися за допомогою медитації і особливої системи дихальних вправ.

Через 2 тижні біль у попереку стала слабшати, а після закінчення декількох місяців покинула Ріці назовсім.

Крім поліпшення стану попереково-крижового відділу відбулися й інші явні поліпшення в організмі Миосуке – трохи більше, ніж за півроку актор скинув більше 10 кілограм, а його талія зменшилася трохи менше, ніж на 13 сантиметрів.

Під час виконання дихальної гімнастики Ріці Миосуке не дотримувався дієти і не займався додатково в залі.

Цікавий факт! На момент відкриття дихальної гімнастики Міці Ріосуке було 55 років!

Японський метод прибрати жир з живота диханням по системі Ріці Миосуке рекомендується зайнятим людям, яким складно виділити час для спортзалу або немає можливості дотримуватися дієти.

Порядок виконання вправ:

 • Вихідне положення тіла – пряма спина, ноги разом, плечі відведені назад, маківка голови тягнеться вгору. Зробити крок вперед на праву ногу, вагу тіла перенести і зафіксувати на лівій нозі.
 • Дві хвилини дихати наступним чином: на рахунок «1 – 2 — 3» одночасно піднімаючи обидві руки вгору, глибоко вдихати животом через ніс, потім протягом 7 секунд повільно видихати, під час видиху напружуючи все тіло. Опустити руки, розслабитися.
 • Виконувати щодня, по черзі міняючи ноги, протягом не менше 2-3 місяців до досягнення результату.
 • Регулярність виконання вправ для схуднення

  Від регулярності виконання вправ для схуднення безпосередньо залежить очікуваний результат.

  Назва системи вправ Регулярність виконання Термін появи результатів Цигун 6 разів в тиждень 3-5 місяців Пранаяма 5 разів на тиждень 3-4 місяці Оксисайз через день 3 місяці Метод Стрельникової кожен день 3 місяці Бодіфлекс 2-3 рази в тиждень 3-5 місяців Японський метод прибрати жир з живота диханням кожен день 2-3 місяці

  Додаткові дихальні вправи для схуднення

  До найбільш ефективним інших способів дихання для схуднення фахівці відносять наступні методи.

  Пранаяма

  «Пранаяма» в йоги — гімнастика, заснована виключно на дихальних вправах.

  Найпростіше з них – капалабхти – дихання животом, а найдієвішим з комплексу пранаями є «вакуум». Виконується ця вправа так.

  У положенні стоячи, злегка нахиливши корпус і зігнувши ноги, або сидячи в позі лотоса, необхідно зробити кілька глибоких вдихів і повільних видихів. Не роблячи нового вдиху, використовуючи м’язи, максимально втягнути живіт.

  Тримати живіт втягнутим до появи сильного бажання вдихнути, зробити вдих і розслабитися. Виконати 3-5 підходів.

  Будьте обережні! Виконувати цю вправу необхідно на голодний шлунок, щоб уникнути неприємних відчуттів і збоїв в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

  Гімнастика А. Н. Стрельникової

  Дихальна гімнастика за методом оперної співачки Стрельникової Олександри Миколаївни.

  Японський метод прибрати жир з живота диханням дає ефективні результати у відносно короткі строки, але вимагає великих зусиль.

  Спочатку спрямоване на відновлення голосу і зцілення від хвороб верхніх дихальних шляхів, дихання по методу Стрельникової згодом було визнано ефективним при боротьбі із зайвими жировими відкладеннями.

  Суть методу – у виконанні різкого нетривалого подиху носом, схожого на схлип. При цьому грудна клітка не повинна розширюватися, як при звичайному вдиху.

  Подібні вдихи виконуються після серії коротких рухів, виконуваних у швидкому темпі.

  Число вдохів повинно завжди бути кратно восьми, кількість підходів – чотирьох, перерва між підходами – від трьох до п’яти секунд.

  Вправи по системі Стрельникової прискорюють обмін речовин, в результаті відбувається спалювання жиру на проблемних зонах, в тому числі і на животі.

  Бодіфлекс

  Бодіфлекс – гімнастика, заснована на специфічному чергуванні вдихів і видихів. Винайшла її Чайдерс Грір (США). Виконується натще.

  Послідовність виконання:

 • Глибоко повільно вдихнути, різко видихнути і затримати дихання на 8-10 секунд з одночасним виконанням фізичної вправи, наприклад – на прес або на м’язи корпусу.
 • Повторення циклу.
 • Всі заняття має становити близько 15 хвилин в день. В результаті такого дихання кисень спрямовується саме на проблемні зони.

 • Оксисайз

  Методика має схожість з методикою бодіфлекс, але відрізняється більш щадною, ступеневою системою вдихів і видихів. Виконується в будь-який час, практично не має протипоказань.

  Виконується так: проводиться один вдих не до кінця, і потім три коротких кроку – додаткового вдих, видих і три коротких кроку-додаткового видиху. Повторити послідовність 30 разів.

  Під час виконання практики відбувається часте скорочення черевного преса, до 250 разів за відносно короткий час – 15 хвилин, і спалюються зайві жирові відкладення.

  Крім того, оксисайз допомагає врівноважити нервову систему, поліпшити роботу кишечника і шлунка, налагодити сон, підвищити настрій. Показаний при вагітності.

  Гімнастика Цигун

  Гімнастика Цигун так само, як і йога, має різновид — дихальну гімнастику, спрямовану на спалювання жиру – цзянфэй.

  Практикувати цзянфэй необхідно під керівництвом учителя, але і результат при цьому буде досить швидким,відчутним і довготривалим.

  Застосовується одночасно з правильним харчуванням або в розвантажувальні дні, гімнастика цзянфэй допомагає зменшити відчуття голоду і знімає втому.

  Дихання при виконанні цзянфэй здійснюється животом. Необхідна умова – концентрація уваги, розслабленість і плавність виконання комплексу вправ.

  Не слід відволікатися, при відчутті ознак втоми слід перервати виконання.

  Гипопрессивная гімнастика

  Гипопрессивная гімнастика – революційна методика, спрямована на зниження внутрішньочеревного тиску, в результаті чого покращується функціонування внутрішніх органів і виключається можливість травми при виконанні вправ бодібілдерами або спортсменами.

  Підвищує спортивні результати. Завдяки великій кількості задіяних при виконанні гімнастики м’язів покращує естетику зовнішнього вигляду тіла людини, підтягує живіт і зменшує жирові відкладення.

  Будьте уважні! Вправи комплексу гипопрессивной гімнастики виконуються тільки після глибокого вдиху, і являють собою втягування м’язів живота і тазу і одночасне вигинання спини.

  Різкі рухи виключені – вся практика повинна проходити плавно і без великих навантажень.

  Крім описаних вище, фахівцям відома дихальна система Мюллера, метод Бутейко, умовно-рефлекторне дихання Дурыманова, дихання Вилунаса, прозваний «сльозах» та інші.

  Прогресивний метод схуднення диханням японського актора Міці Ріосуке та інші дихальні техніки при неправильному підході викликають перенасичення киснем при одночасному кисневому голодуванні мозку, наслідком якого можуть бути галюцинації, запаморочення і нудота.

  Однак при правильному і грамотному виконанні принесуть багато користі, дозволять швидко прибрати жир з живота, зроблять фігуру стрункою, талію – вузькою, а здоров’я – прекрасним.

  Автор: Наталі Майастра

  Цей відеоролик ознайомить вас з японським методом прибрати жир з живота диханням:

  З цього відео ви дізнаєтеся, як правильно робити дихальну гімнастику, щоб схуднути:

  Також цікаве: