Янтарна кислота. Показання до застосування дорослим. Схуднення, як приймати

Склад і властивості бурштинової кислоти для схуднення

Янтарна кислота – речовина, яка в природних умовах міститься у складі сукцинатов, солей і аніонів, присутніх в кожній клітині будь-якого організму, в обміні речовин якого є дихання. У тому числі і в організмі людини.

Сукцинаты в клітці відповідають за всі процеси обміну речовин: клітинне дихання, розщеплення жирів, білків, вуглеводів та їх трансформація в енергію. Крім того, бурштинова кислота блокує вільні радикали і знижує кислотність.

Тому наявність в організмі достатньої кількості цієї речовини обіцяє здоров’я і довголіття. Адже саме велика кількість енергії, яку отримує організм, дарує людині молодість і хороше самопочуття.

Експерти стверджують, що причиною старіння, і більшості супутніх йому захворювань викликає недолік в організмі янтарної кислоти.

У нашій країні янтарна кислота, відома, в першу чергу, як хороший засіб для зняття похмілля.

Фахівці довели, що причиною зайвої ваги є застій і відкладання жирів в організмі. За своєчасне розщеплення жирів в клітці відповідає янтарна кислота, як і за швидкість обміну речовин в цілому.

Тому, якщо прискорити метаболізм, у тому числі процес розщеплення жирів, людина почне худнути швидше, а допоможе в цьому продукти та препарати на основі бурштинової кислоти.

Янтарна кислота підвищує витривалість організму, що сприяє витримуванню більш тривалих фізичних навантажень – неодмінної етапу тренувань.

Але потрібно розуміти, що бурштинова кислота не діє як енергетик або допінг, вона не викликає понад здібності і нелюдську силу, а лише сприяє природною і здоровою роботі організму, усуваючи хворобливу втому і занепад сил.

Важливо пам’ятати! Янтарна кислота показана до застосування дорослими для схуднення як добавка до харчування.

А це означає, що якщо, вживаючи бурштинову кислоту продовжувати ведення малорухливого способу життя, вживання жирної їжі і щоденне переїдання, людина в кращому випадку не поправитися, але ніяк не схудне.

Загрузка...

Природні джерела янтарної кислоти

У природі бурштинова кислота міститься в:

 • устрицях та інших морепродуктах;
 • сирах;
 • кефірі;
 • випічці житнього;
 • кисляку;
 • пивних дріжджах;
 • столових винах;
 • тростинному цукрі;
 • ріпі;
 • насінні.

Здорова людина отримує достатньо бурштинової кислоти з продуктів харчування, але людині, яка страждає від зайвої ваги, знадобляться великі дози цієї речовини, що містяться в препаратах і харчових добавках.

Цікавий факт! Лікарі звертають увагу, що в сучасному ритмі життя, отримання бурштинової кислоти регулярним споживанням містять її продуктів харчування не завжди можливо. Раніше життя було більш розміреним.

Відсутність самохідного транспорту і механізованої техніки, змушувало людей більше ходити і прикладати власну фізичну силу в роботі. На ці дії організм наших предків витрачав більше енергії, і вимагав її поповнення за рахунок рясної трапези.

Людина початку минулого століття, з’їдав набагато більше їжі, ніж зараз. І природним способом поповнював запаси необхідних мікроелементів, в тому числі янтарної кислоти.

У наші ж дні від сидіння за комп’ютером і їзди на автомобілі, так не зголодніти, щоб з’їсти стільки містять янтарну кислоту продуктів, скільки потрібно. На допомогу сучасній людині приходять біологічно активні добавки, які містять натуральні мікроелементи.

Препарати бурштинової кислоти, які можна використовувати для схуднення

На основі бурштинової кислоти випускаються препарати:

 • Таблетки, або порошок «бурштинова кислота», показання до застосування дорослим – схуднення, зняття стресу.
 • Мекспиридол і його аналоги – відновлюють клітинні мембрани, перешкоджають окисленню жирів. Можуть використовуватися як допоміжний препарат для боротьби з ожирінням.

Протипоказання до застосування дорослим, таких препаратів як Мексидол та інших аналогів Мексипридола — порушення роботи печінки і нирок

Будьте обережні! Препарат «бурштинова кислота» біологічно активна харчова добавка, яка дозволена в нашій державі, і є нешкідливою. Вона містить речовина, добута з бурштину, або його синтезований аналог.

А мекспиридол і його аналоги є лікарськими препаратами, приймати які можна тільки за узгодженням з лікарем. Крім благотворного впливу на організм у нього є і ряд протипоказань.

Яких результатів слід очікувати від застосування кислоти?

Янтарна кислота, хоча і показана до застосування дорослим для схуднення, робить інше вплив на організм. По суті, вона не «спалює» жир, але усуває ряд супутніх зайвої ваги симптомів, з яким подолати ожиріння вкрай складно.

Прискорення метаболізму – зменшує апетит, так як організм швидше насичується необхідними йому поживними речовинами. Схуднення без зміни структури харчування неможливо – що неодмінно викликає стрес, який бурштинова кислота усуває.

Бурштинова кислота — це не чарівний засіб для схуднення, а лише добрий допоміжний елемент

Ожиріння може бути причиною цукрового діабету. Повні люди знаходяться в зоні ризику. Янтарна кислота має профілактику цієї недуги, сприяючи виробленню інсуліну організмом.

Завдяки своїм допоміжним властивостями до зниження ваги, у препаратів «бурштинова кислота», показання до застосування дорослим – схуднення.

Але цей препарат не є чарівною таблеток. Але діє тільки при правильному застосуванні у комплексі з іншими оздоровчими заходами.

Застосування янтарної кислоти для схуднення

Янтарну кислоту показано застосовувати для схуднення тільки, якщо дотримуватися певних схем прийому. Їх існує 3: Схема застосування 1 З таблеток або порошку бурштинової кислоти потрібно приготувати розчин з розрахунку 1 г препарату на 1 склянку звичайної води.
Приготовлений розчин потрібно вживати натщесерце за півгодини до їди.
Після прийому слід добре прополоскати ротову порожнину.
Дана схема неприпустима при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.
Застосовувати препарат щоденно не більше 1 місяця. Схема застосування 2 Таблетки в чистому вигляді приймати 3 рази в день після кожного прийому їжі по 2-3 таблетки масою 0,25 грама.
При відсутності побічних ефектів протягом лікування курс прийому можна продовжити ще на один місяць. Схема застосування 3 Відрізняється від схеми застосування 2, лише тим, що через 3 дні прийому, слід робити 1 день перерви. Перерва повинна бути без важких фізичних навантажень і з розвантаженням харчування.

Думки дієтологів про застосування кислоти для схуднення

Як будь-який лікар дієтолог з великою обережністю ставитися до біологічно активних добавок і препаратів комплексної дії від багатьох захворювань.

Медичні препарати, у тому числі і мекспирилол не містять тільки бурштинову кислоту, і в жодному з них вона не є діючою речовиною.

Пряме призначення медичних препаратів на основі бурштинової кислоти – боротьба з депресією і сильними алкогольними отруєннями. Тому дієтологи з обережністю рекомендують бурштинову кислоту для схуднення.

Але дієтологи підтверджують благотворний вплив бурштинової кислоти на витривалість людини, тому бурштинова кислота показана до застосування людям, які віддають перевагу дієти з фізичними навантаженнями.

Може бурштинова кислота завдати шкоди організму

Янтарна кислота показана до застосування для схуднення, і містять біологічно активні добавки вважаються нешкідливими здорових дорослих. Але це так тільки якщо правильно приймати препарат.

Брак бурштинової кислоти може бути однією з причин розвитку у людини різних недуг. Але сам по собі її дефіцит не доставляє людина ніякого дискомфорту. Чого не можна сказати про передозування.

Перевищення рекомендованої дози бурштинової кислоти викликає надмірне виділення шлункового соку, і як наслідок печію і гастралгию шлунка.

Протипоказання — кому не можна використовувати бурштинову кислоту для схуднення

Приймати кислоту протипоказано людям таких категорій:

 • з алергічною реакцією на препарат;
 • страждаючим гастритом, виразкою та іншими гострими захворюваннями шлунково-кишкового тракту;
 • якщо поставлений діагноз — стенокардія, та інші серцево-судинні захворювання;
 • якщо поставлений діагноз глаукома;
 • якщо поставлений діагноз — сечокам’яна хвороба.

Янтарна кислота показана дорослим до застосування для схуднення, і не має конкретних протипоказань вагітним і годуючим жінкам. Але застосовувати її в такому випадку не рекомендується.

Вагітність і лактація, коли організм потребує додаткових джерелах корисних речовин, не найкращий час для схуднення.

Кислоту слід застосовувати для схуднення після консультації лікаря в комплексі з іншими препаратами і фізичним навантаженням. І якщо ефект досягається не так швидко, як хочеться, самостійно збільшувати дозу не варто.

При наявності протипоказань краще утриматися від вживання бурштинової кислоти і скористатися альтернативними засобами. А при використанні необхідно суворо дотримуватися схеми прийому.

Корисне відео про користь і застосування янтарної кислоти. В т. ч. і для схуднення

Янтарна кислота. Показання до застосування дорослим:

Янтарна кислота і схуднення. Ефект в різних сферах життя:

Також цікаве: