Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

Літо, море, пляж – саме про це мріє кожна жінка в холодні сірі будні. І якщо власниці ідеальних фігур не переживають з цього приводу, то повні дівчата можуть комплексувати і почувати себе невпевнено, перебуваючи на пляжі без одягу в одному лише купальнику. А для того, щоб набути впевненості у собі і радувати око оточуючих, необхідно знати, який купальник підійде для повної фігури.

cd640a51704669cb7c4ba7162a853e64 Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

Щоб вибрати правильний купальник, необхідно прислухатися до деяких порад:

  • Тканина, з якої він виготовлений, повинна бути щільною і містити в обов’язковому порядку лайкру, для того щоб купальник добре прилягав до тіла. Але в той же час він не повинен занадто обтягувати, виділяти ті місця, які необхідно приховати. Чим більше лайкри, тим еластичніше тканина. Для повних жінок варто вибирати виріб з тканини з найбільшим вмістом даного компонента. В’язані моделі в даному випадку надягати ніяк не можна, як, втім, і вироби з блискучих тканин. Вони лише привернуть зайву увагу у вашій фігурі.

6de92d7dbb38b5accaff9717a4563419 Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

  • Колір купальника повинен приховувати все непотрібне і підкреслювати достоїнства фігури (чорний, коричневий, бордовий, синій та інші кольори). Світлі моделі зроблять фігуру неосяжної, і всі проблемні місця вийдуть на перший план.

96f0d82e31944d91dd2616c5ee97faee Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

  • Якщо вибирати виріб з принтом, то він повинен бути великим і асиметричним. Вертикальні смужки приберуть сантиметри в області живота. А ось красиву груди варто підкреслити за допомогою яскравого верху і v-образного вирізу.

e445fcd6c5d6c225ce766cd1e71e0835 Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

  • При виборі варто враховувати тип фігури. Для будь-якої фігури підходить закритий купальник – універсальна модель. Моделі з спідничками варто вибирати власницям фігури типу «груша». Вони дозволять приховати великі стегна.

2a29b72144e4d28df2e9fd6ecb270b2c Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

Жінці з Т-образним типом фігури необхідно акцентувати увагу в області стегон, наприклад, з допомогою парео. Від ліфа з широкими лямками варто відмовитися, так як вона візуально зробить плечі ще ширше.

  • Обов’язково вибирати ті моделі, в ліфах яких є кісточки. Вони допоможуть зберегти форму грудей і утримати її на місці.
  • Важливим моментом є правильність вибору розміру. Не варто обманювати себе і вибирати купальник на розмір менше. Це ніяк не змінить ситуацію на краще, а навпаки, посилить її. У маленькому купальнику всі мінуси фігури буде видно, як на долоні.

 

6cfc09a137439a19a556f27b1dd57d98 Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модельДля повних дам в 2017 році будуть актуальні як слитные, так і роздільні купальники, а також купальники-сукні і, безсумнівно, пляжні туніки, які можна побачити на фото. Колірна гамма майбутнього сезону досить велика:

— поєднання класичних кольорів (білого та чорного);

— геометричні принти, леопардовий;

— темно-синій колір.

64ac9365465fdb2969ba575f51b52fa1 Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

Тепер давайте розглянемо кожну модель в окремо.

Закритий купальник

Це ідеальний варіант пляжного аксесуара для власниць пишних форм. Така модель допоможе приховати небажані місця (живіт і боки). В такому купальнику жінка буде впевнена, що все залишиться на місці. Він може бути однотонним, і різнобарвним, головне — пам’ятати про колірній гамі, яка краща в даній ситуації.

abc60ffd6aec0259ad113fe57ccf7d03 Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

Роздільний купальник

У даному випадку варто враховувати, які варіанти стройнят, а які повнять. Дівчата помірної повноти можуть собі дозволити модель роздільного купальника в стилі ретро з високими трусиками. Вони добре підтягують живіт і роблять акцент на талії, що досить вигідно виглядає в даній ситуації. Ліф у даній моделі дуже зручний і добре тримає груди, не даючи їй вислизнути.

Також гарні моделі з шортиками і спідничками, які допоможуть приховати стегна. В купальнику такого типу сором’язливі дівчата відчувають себе більш комфортно.

fd0c28ce083011c2329ec199fecedd47 Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

Купальник-танкіні

Це щось середнє між суцільним і роздільним варіантом. Ця модель складається з топа і трусиків. Вона добре приховує недоліки в області живота. Це купальник може бути як однотонним, так і з орнаментом. Виглядають ці купальники дуже симпатично, і в той же час вони надійні для повних дівчат.

9ba77d425b9899d13d88509134aa4e7c Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

Купальник-плаття

Дана модель буде дуже актуальна в майбутньому сезоні. Вона відмінно приховує все зайве від сторонніх очей. Цей вид купальника підходить будь-якого типу фігури, а особливо сором’язливі дами зможуть відчути себе в безпеці і спокійно насолодитися морем і сонцем.

5f4bb7f1d3c16fb698871e2565f4a485 Який купальник підійде для повної фігури, можна повним жінкам підібрати роздільну модель

Також візуально скоректувати недоліки фігури у повних жінок допоможуть такі пляжні аксесуари, як туніки і парео. Вони допоможуть приховати великі стегна і надлишки в області живота, і в той же час будуть виглядати стильно і красиво. Колірна гамма також повинна бути темних відтінків, тоді вони будуть працювати на вас.

Власницям пишних форм ні в якому разі не можна надягати стрінги і бікіні. Це і зрозуміло, адже вони є відкритими варіантами пляжного аксесуара. У них повна фігура буде виглядати не естетично, а проблемні місця стануть більш вираженими.

Відео по темі статті

Також цікаве: