Який купальник краще вибрати: злитий або роздільний?

З наближенням пляжного сезону кожна з жінок мріє стати покорителькою чоловічих сердець, перетворившись на справжню фурію біля моря, подібно давньогрецьким богинь краси. І левова частка успіху всього заходу визначається правильністю підбору купальника, який є головною складовою повноцінного відпочинку.

І ось тут більшість представниць прекрасної статі стикаються з проблемою: всі вони яскраві, стильні, зручні і красиві, але лише коли знаходяться на манекені.

41b6bdb535ccd2c99a5f87bcf4bcdfea Який купальник краще вибрати: злитий або роздільний?

Фігури у всіх жінок різні, і покладатися виключно на манекен тут не доводиться. Кожна, спокушена досвідом дівчина, знає, що одне і те ж виріб може абсолютно по-різному виглядати на реальному тілі і на вітрині.

І «нестиковок» може бути безліч: то лямочки занадто вузькі, то вони врізаються в шкіру, то розмір не той, колір на кілька тонів відрізняється…

Яким же чином підібрати дійсно хороший купальник? Про це розповідають консультанти інтернет-магазину пляжної моди Kupalniki.com.

Злитий або роздільний – ось в чому питання

Ви, напевно, звертали увагу, що багато представниць шоу-бізнесу не відпочивають біля моря в роздільному купальнику. І в цьому немає нічого дивного, оскільки слитные і закриті вироби ефективно приховує животик.

Залежно від силуету плавального костюма можна не тільки візуально нівелювати недоліки фігури, але і подовжити ноги, змістити акцент з зони стегон і т. п.

Якщо ви плануєте насолоджуватися водними процедурами, зверніть увагу на слитные купальники. Вони володіють еластичною тканиною і прекрасною «посадкою». Основне їх призначення – функціональність і бездоганний рівень комфорту при носінні.

34ec133a9b5a0e56a35399b84f43cbea Який купальник краще вибрати: злитий або роздільний?

Фігура з мініатюрним верхом

Для фігур непропорційного типу вибрати гарний купальник досить проблематично. Основна увага має бути звернена на окремі наряди. У такому випадку можна скористатися додатковими прийомами: вибрати накладні чашечки, об’ємний малюнок на вашому виробі за рахунок грамотного підбору драпіровок.

Масивний верх

Верхня частина купальника повинна в обов’язковому порядку зав’язуватися ззаду, у шиї або на спині. За допомогою такого простого прийому вдається візуально витягнути силует, злегка піднявши його верхню частину.

Забезпечити додатковий комфорт допоможуть фіксують широкі лямки, які не зашкодять шкіру, не вріжуться в плечі. А ось від купальників без лямок краще і зовсім відмовитися.

Жінкам з короткими ногами або тілом

Кожна досвідчена жінка знає, наскільки вражаючого ефекту можна досягнути, скориставшись вертикальними смужками на одязі. Цілком очікувано, що це правило працює і у випадку з пляжними нарядами.

Чудово виглядають купальники, верх і низ яких відрізняється кольором. За допомогою яскравих і насичених відтінків квітів можна акцентувати увагу на верху, нівелюючи недоліки фігури. Жінкам з вираженими короткими ногами краще відмовитися і від шортиків.

649746dfa953683b5204d222f3be4a01 Який купальник краще вибрати: злитий або роздільний?

Як бути у разі відсутності талії?

В першу чергу, цим питанням задаються красуні з вузькими стегнами, у яких немає пишних форм. У такому разі наповнити силует нотками жіночності допоможе плавальний костюм з вираженою талією. Для цього підійде і невелика смужка на талії, і декоративний пояс, доповнений яскравими драпіровками.

Прекрасним рішенням є і купальники бікіні. З їх допомогою можна акцентувати увагу на очевидні достоїнства фігури: у верхній частині максимально тонкі лямки і завищена лінія у зони талії. Відмовтеся від вертикальних смужок і відверто темних моделей.

7d3142fd50c7be984652297fc1122b58 Який купальник краще вибрати: злитий або роздільний?

Як бути із зайвою вагою?

Для великих дівчат рекомендуємо нейтральні та темні джинси. Повну фігуру не зможуть гідно прикрасити білі і надмірно яскраві, кричущі кольори.

Не варто відразу придбавати і повністю закритий пляжний наряд. Візуально додати образу привабливість і жіночну красу допоможуть оголені ділянки шкіри, але тільки в правильних місцях.

А ось дійсно змінити сприйняття силуету можна за допомогою глибокого V-образного вирізу і гарного крою. Невеликий секрет: яскравий малюнок з квітковими композиціями, доповнений вертикальними смугами, сприятиме зоровому звуження фігури.

Чудове рішення для повної фігури – купальники танкіні. Основний критерій – дотримуватися здорового глузду і особистих смакових уподобань.

006dfe8d75d42a8663ccb5f1fdb07072 Який купальник краще вибрати: злитий або роздільний?

При виборі купальника враховуйте і колір своєї шкіри. Дуже важливо звертати увагу і на розміри виробу, оскільки верхня частина пляжного вбрання підбирається дуже просто і швидко, а от з нижньої виникають складності.

Не варто випускати з поля зору і матеріал виготовлення плавального костюма: останнім часом величезною популярністю користуються і вовняні в’язані купальники.

Експериментуйте і будьте чарівні!

Відео по темі статті

Також цікаве: