Як зробити красивий манікюр будинку зі стразами або класичний, фото

Дівчина, яка стежить за собою, ніколи не вийде з дому з неакуратними нігтями. Причому вони можуть бути будь-якої довжини, з нанесеним лаком або без нього, але обов’язково добре обробленими. Манікюр можна робити як в домашніх умовах, так і в салоні. Як зробити красивий манікюр вдома ми розповімо в цій статті.

6fd4729267e6e246420295d76065cdd5 Як зробити красивий манікюр будинку зі стразами або класичний, фото

Для цього необхідно мати:

 • Набір для манікюру, в який входять манікюрні ножиці, пилочка для нігтів, апельсинова паличка. Все це можна купити й окремо.
 • Засіб для безобрезного манікюру, яке допомагає пом’якшувати кутикулу.
 • Рідина для зняття лаку.
 • Ватяні диски.
 • Лак-основа.
 • Кольорові лаки.
 • Закріплює покриття.
 • Масло для кутикули.
 • b7067c570a1f3b1f250b2ec93a306079 Як зробити красивий манікюр будинку зі стразами або класичний, фото

  Техніка проведення класичного манікюру вдома

  Щоб отримати хороший результат, необхідно дотримуватися деяких правил при проведенні манікюру вдома.

 • Насамперед необхідно повністю позбутися від старого покриття. Воно видаляється з допомогою ватного тампончики, змоченого рідиною для видалення лаку. Диск слід прикласти до нігтя і трохи потримати, а потім акуратно прибрати старий лак.
 • Надаємо нігтям бажану форму за допомогою пилочки для нігтів. Після чого при необхідності пройтися по ним полировщиком для створення рівної і гладкої поверхні.
 • Тепер можна перейти до кутикули. Її необхідно обробити засобом для безобрезного манікюру і потримати стільки, скільки вказано в інструкції по застосуванню даного косметичного засобу. Після чого з допомогою апельсинової палички відсунути і видалити розм’якшену кутикулу. У разі, якщо такого засобу у вас не виявилося можна зробити ванночку для рук. Це може бути теплий мильний розчин або ж відвар трав. Потримати руки в розчині кілька хвилин, осушити їх рушником, потім виконати все те ж саме, що було описано вище.
 • Після обробки кутикули руки сполоснути теплою водою і витерти насухо. Якщо покривати нігті лаком ви не збираєтеся, то необхідно обробити кутикулу маслом або скористатися живильним кремом для рук.
 • 592072bbb65e3865589a658c1ac3a430 Як зробити красивий манікюр будинку зі стразами або класичний, фото

  Декоративний манікюр

  У домашніх умовах також можна зробити декоративний манікюр, який передбачає нанесення лаку і використання різних декоративних елементів (стрази, бульонки, намистини і так далі). Його необхідно виконувати в наступній послідовності:

  • знежирити нігтьову пластину за допомогою спеціального засобу або ж рідини для видалення лаку;
  • нанести на ніготь лак-основу, який допоможе вирівняти його;
  • покриття лаком вибраного кольору;
  • при необхідності зробити декор;
  • нанести кілька шарів закріплює покриття, якщо є малюнок або який-небудь інший декор, то перед його нанесенням дочекатися повного висихання декоративного шару.

  a11fb4f35d381d1be955aec72487ee35 Як зробити красивий манікюр будинку зі стразами або класичний, фото

  Якщо манікюр робиться зі стразами і іншими об’ємними елементами, то верхнє покриття наноситься в два шари.

  Прискорити процес висихання лаку при необхідності можна з допомогою дуже холодної води. Для цього через пару хвилин після покриття нігтів лаком їх опускають в ємність з приготовленої холодною водою.

  Щоб на поверхні нафарбованого нігтя не утворилися некрасиві бульбашки, ні в якому разі не струшуйте флакон з лаком. Якщо його необхідно перемішати, то просто прокатайте флакончик між руками. Насичений колір виходить при нанесенні кольорового лаку в два шари.

  Необхідно щодня доглядати за кутикулою. Її потрібно змащувати спеціальним косметичним маслом або кремом для рук.

  8e811cac1d34feba2e1cf86595cfdd74 Як зробити красивий манікюр будинку зі стразами або класичний, фото

  Види манікюру

  Удома можна не просто нафарбувати нігті однотонним лаком, але також створювати на них різні ефекти з допомогою підручних засобів.

  Водний манікюр. За допомогою даної техніки можна отримати різні візерунки і переходи. Вам необхідно взяти: ємність з водою, лак декількох кольорів і зубочистку. Нігті покриваються базовим покриттям, якому необхідно дати висохнути. У воду крапають лак, по черзі кожен відтінок. Після чого зубочисткою створюється малюнок. Палець опускається у воду у вертикальному положенні і збираємо плівку з поверхні, після чого палець витягується з води, а залишки лаку видаляються. Ця процедура проводиться з кожним пальцем.

  129c924be771f88dad9a9044cf58d829 Як зробити красивий манікюр будинку зі стразами або класичний, фото

  Градієнт – плавний перехід від одного кольору до іншого. Він виконується за допомогою губки. Нігті покриваються основним кольором. На папір капають два кольору поруч один з одним, один з яких основний. Межа між ними розмивається, після чого макаємо в них губку і притискаємо її до нігтя.

  86414517ef4a6476b7af61452f8313ea Як зробити красивий манікюр будинку зі стразами або класичний, фото

  Матовий манікюр дуже популярний в цьому сезоні. Отримати таке модне покриття можна двома способами. Перший – нанести спеціальне матове покриття. І другий – відразу після нанесення лаку, поки він не засох, піднести нігті пару і потримати їх над ним. Пар прибирає глянець з лаку, хоча результат буде дещо гірше, ніж при використанні спеціального покриття.

  На фото показані приклади модного манікюру, зробленого в домашніх умовах.

  Відео по темі статті

  Також цікаве: