Як відстрочити місячні на тиждень. Оральні контрацептиви, народні рецепти

Обставини в житті кожної жінки складаються по-різному, і трапляється так, що початок місячних збігається з важливою подією, показовим виступом, спортивним змаганням, поїздкою на море.

Щоб ці події не затьмарилися, існують безпечні та ефективні способи відстрочки місячних.

Основні способи відстрочки місячних

Відтягнути початок місячних і обдурити фізіологію гарантовано допомагають медикаментозні препарати та народні рецепти. Основні способи наведені в таблиці.

Медикаменти Народні рецепти Оральні контрацептиви (КОК) Відвари цілющих трав Препаратів з вмістом прогестинів та гестагенів: «Дюфастон», «Утрожестан» та ін. Прийом вітамінів і лимона Холодна вода
Загрузка...

Як оральні контрацептиви допоможуть відстрочити місячні на тиждень і більше

Останні розробки в області гормональної контрацепції містять два види гормонів, які є синтетичними аналогами прогестерону і естрогену.

Один з компонентів працює в першій фазі циклу і пригнічує дозрівання яйцеклітини, дія другого проявляється у другій фазі і блокує функцію жовтого тіла.

Так відбувається завдяки переважній дії жіночих гормонів на вироблення гормонального секрету гіпофізом.

В організмі створюється і підтримується штучна контрацепція, попереджає відторгнення слизової частини в порожнині матки, що супроводжується менструальними виділеннями.

Препарати оральної контрацепції створені для запобігання непланової вагітності. Вміст упаковки розраховане на прийом з першого дня циклу. Якщо початок прийому прострочено, то знижується ефективність препарату.

Протизаплідні таблетки вирівнюють менструальний цикл жінки до ідеального – 28 днів. У цьому основний зміст. Продовження прийому на пару днів здатне зрушити початок менструації на потрібну кількість днів.

Зміною графіка прийому контрацептиву можна самостійно розширювати і зрушувати цикл. Початок місячних відзначається через 2-3 дні після закінчення прийому.

Увага! Коли рішення про перенесення терміну місячних є необхідністю, потрібно враховувати стан здоров’я і протипоказання медичних препаратів. Хронічні захворювання вимагають обов’язкової консультації лікаря.

Чи безпечно використовувати оральні контрацептиви

Робота жіночого організму – це складна налагоджена система, і стороннє втручання загрожує збоями менструального циклу і неприємними наслідками.

Вживання контрацептивів тільки для затримки місячних в одному циклі не бажано, тому що можна розбалансувати менструальний цикл.

Небезпека прийому контрацептивів виникає в наступних випадках:

 • Самовільне прийом гормонального препарату може призвести до зникнення менструації не на один місяць;
 • Жінкам старше 35 років і регулярно палить прийом оральних контрацептивів з метою затримки місячних протипоказаний. В крайньому випадку робити це можна під наглядом гінеколога;
 • Жінкам з нестабільним циклом заборонено вдаватися до засобів затримки місячних.
 • У групі ризику жінки із захворюваннями серця і схильні до венозної недостатності, тромбоутворення, а також ті, у кого проблеми з печінкою. Прийом протизаплідних таблеток їм заборонений. При гострій необхідності слід звернутися до народних засобів, як до більш нешкідливим для здоров’я.

Як правильно використовувати оральні контрацептиви для відстрочки місячних

Протизаплідні засоби при безперервному застосуванні здатні відстрочити настання менструації.

Місячний цикл приблизно становить 28 днів. З урахуванням цього розроблено моно і трифазні контрацептиви. Вміст гормонів у них не являє небезпеки.

За звичайною схемою контрацептиви приймають з перервами. Якщо перерва прийому таблеток не робити, то місячні не настануть. Так буде тривати до припинення прийому. В цей період зберігається захист від вагітності.

Важливо знати! Безперервно приймати протизаплідні таблетки допустимо не довше 2 місяців.

Перед тим, як відстрочити місячні на тиждень за допомогою протизаплідних і контрацептивів, слід проконсультуватися у гінеколога.

Щоб відкласти момент початку місячних за допомогою оральних контрацептивів, потрібно вибрати для себе відповідну схему прийому:

 • Тим жінкам, які не приймають постійно КОКи, вони допоможуть відстрочити місячні на тиждень. Таблетки змінюють своє основне призначення і діють, як кровоспинний засіб. Прийом починають по 1 штуці в день за 3 дні до запланованої дати початку місячних;
 • Приймаючим однофазні кошти не потрібно робити тижневої перерви. Препарат продовжить виконувати захисну функцію, і почнеться менструація пізніше;
 • При прийомі препаратів за трифазною схемою кожен період циклу передбачає прийом таблетки з особливим змістом. При високому рівні гормонів в крові – менструація не починається.

Через 21 день прийом протизаплідну пігулку будь-якого виду припиняється. Настає зниження гормонального фону і починаються місячні.

Для отримання бажаної відстрочки, слід приймати тільки препарати для третьої фази прийому. Додатково будуть потрібні засоби контрацепції.

Як відстрочити місячні на тиждень жінкам, що приймають андрогенсодержащие засоби типу «Діані-35» або «Ярина», – може бути використана наступна схема: слід продовжити прийом таблеток ще кілька днів. В період прийому та 3 дні після закінчення менструації не буде.

Лікарські препарати для затримки місячних

Відстрочити місячні на тиждень допоможуть окремі медикаменти, так як вони здатні впливати на вироблення жіночих гормонів.

В гінекологічній практиці застосовуються препарати для лікування різних патологій, інструкції яких у списку побічних явищ числиться затримка початку місячних. Препарати викликають досить тривалу затримку.

Лікарський засіб «Норколут» призначається для налагодження циклу при затримки місячних. При нормальному циклі препарат діє навпаки.

Починати прийом «Норколута» слід раніше на 2 тижні до запланованого дня початку менструації. Такий графік прийому перенесе її на тиждень пізніше. З настанням місячних прийом можна не припиняти, що знизить рясність виділень.

Із гормональних препаратів для затримки місячних на 7 днів підійде «Дюфастон». Він не відноситься до протизаплідних засобів, не чинить впливу на овуляцію. Показанням до застосування є проблеми ендометріозу.

Вплив на слизову матки компонентів «Дюфастона» призводить до уповільнення росту ендометрія і його відторгнення. Одночасно посилюється синтез прогестерону в жіночому організмі. За такою схемою вдається відкласти прихід місячних.

Препарат починають приймати в третій частині циклу, тобто за 3 дні по 2 таблетки щодня.

Гормональні засоби з вмістом дидрогестерон дадуть бажаний результат майже на 100%.

За аналогічною схемою приймають «Утрожестан».

Щоб активізувати згортання крові і утворення тромбоцитів, зміцнити кровоносні судини, призначають «Дицинон».Його також вживають при кровотечах.

Препарат допоможе жінкам, які страждають від рясних виділень. У розглянутому випадку, щоб відстрочити початок місячних, прийом розпочинають за 5 днів до їх приходу.

Ще одним кровоспинних препаратом є «Вікасол». Якщо приймати препарат початку появи виділень, то він здатний припинити їх за добу.

«Дицинон» і «Вікасол» не роблять впливу на рівень гормонів, вони впливають на судини. Використовувати їх дозволено лише 1 раз в рік для зменшення виділень, але не для затримки.

Важливо пам’ятати! Препарати, які здатні відстрочити місячні, дозволяється використовувати не частіше 2-х разів у рік. Більше, ніж на тиждень затримувати цикл не рекомендується.

Тривалі експерименти приводять як до гормональних збоїв, так і до порушень в усьому організмі.

Народні рецепти, які допоможуть відстрочити місячні

Вплинути на гормональну перебудову, пов’язану з місячним циклом жінки, можна кількома народними методами.

Відвар з кропиви

Відноситься до найбільш відомим способам.

Для приготування беруть 5 ст. л. сухого листя кропиви і заливають 0,5 л води. Прокип’ятити на слабкому вогні 5 хв і настояти півгодини.

Пити протягом дня в якості води.

Вживання меду

Стародавній і простий спосіб відсуває початок менструальних виділень на 2-3 дні.

Для цього потрібно почати регулярно їсти мед за 7 днів до планованого терміну.

Відвар водяного перцю

Секрет ефективності відвару для відстрочки місячних на тиждень міститься в ньому вітамін К, як кровоспинний засіб.

Відвар готують з 40 г трави водяного перцю, яку заливають 0,5 л води. Після п’ятихвилинного кип’ятіння настоюють 3 години.

Пити 3 рази на день по 150 мл рідини прямо перед їжею.

Лимон як джерело вітаміну С

Давно відомий спосіб для затримки місячних.

Для отримання потрібного результату за 2-3 дні до менструації щодня з’їдають 1-2 цілих лимона.

Ударна доза вітаміну С

Прийом вітаміну великими дозами зміцнює стінки судин, що знижує кількість виділень аж до повного припинення.

Один лимон замінять 15 драже аскорбінової кислоти. Важливо знати міру, щоб уникнути неприємних наслідків і алергії.

Вплив холодної води

Використовується миску з дуже холодною водою. Перед сном до нього потрібно опускати ноги для відстрочки менструації.

Засіб небезпечно, тому що призводить до запалень.

Можливі наслідки штучної затримки місячних

На думку гінекологів, штучно викликана затримка менструації навіть на 1 день призводить до гормональних збоїв і порушень менструального циклу.

Наступні місячні стають більш рясними і тривалими.

В результаті насильницького втручання в організм виникають різні негативні реакції, часом досить гострі:

 • хворобливі місячні;
 • тривалі затримки, інколи до кількох місяців;
 • мізерні виділення;
 • погіршення загального самопочуття;
 • розвиток анемії на тлі втрати крові;
 • порушення в ендокринній системі.

Важким ускладненням вважається поява невротичного процесу в матці. Це пов’язано з тим, що в ній залишилися не вимиті кров’ю частини епітелію. Таке можливо при перериванні вже почалися місячних більш, ніж на добу.

Засоби для зміщення терміну початку місячних існують і діють, але користуватися ними потрібно обережно. Регулярний цикл — ознака здоров’я жінки, тому не варто ризикувати своїм самопочуттям.

З цього відео ви дізнаєтеся, як відстрочити місячні на тиждень або на кілька днів:

Цей відеоролик підкаже вам, як відстрочити місячні, використовуючи медикаменти і народні засоби медицини:

Також цікаве: