Як вибрати чоловічий костюм, правильно його підібрати до жіночого сукні, фото

Стильний і не старіючий атрибут чоловічого гардероба, прикрашає його власника і додає йому солідності, — класичний костюм. Робота, весілля, день народження, побачення – костюм універсальний і може підійти на всі ці події. Чоловік, надів цей елемент гардеробу, асоціюється з серйозним і цікавою людиною, тому знати, як вибрати чоловічий костюм, дуже важливо для кожного справжнього чоловіка.

997dadbcd3f5dcc4745a973b2926f3d9 Як вибрати чоловічий костюм, правильно його підібрати до жіночого сукні, фото

На що звернути увагу при виборі такого розкішного предмета одягу в першу чергу? Костюм повинен відмінно сидіти на чоловікові. Найменшу невідповідність форм не принесе очікуваного ефекту, костюм буде виглядати занадто вузькими або, навпаки, широким. Тому важливо підбирати смокінг і брюки по фігурі.

Можливо, що для придбання ідеального костюма доведеться звернутися в ательє і зробити замовлення на пошиття. Костюми, пропоновані в магазинах одягу, не завжди точнісінько відповідають тонкощам чоловічої фігури, тому не кожен зможе легко знайти відповідний йому елемент гардеробу. Можливо, доведеться приміряти чимало варіантів, щоб знайти один-єдиний, відповідний за розміром.

9004f46fcad6fafe3e7cab21e9d0e004 Як вибрати чоловічий костюм, правильно його підібрати до жіночого сукні, фото

Не менш важливо буде комфорт у придбаному костюмі. Для цього потрібно знати, одяг з яких тканин буде краще сидіти і забезпечувати зручність протягом цілого дня. З чого повинен бути зроблений ідеальний чоловічий костюм? Зазвичай по-справжньому хороші костюми виконуються з тонкої вовни, часто з домішкою шовку, але бувають і чисто вовняні. Саме таким повинен бути чоловічий костюм за складом. Звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлено елемент гардеробу, щоб не відчувати дискомфорту під час шкарпетки.

dbf1d9e08a7d3803324916e05574ea6c Як вибрати чоловічий костюм, правильно його підібрати до жіночого сукні, фото

Щоб правильно підібрати костюм, слід визначитися, куди чоловік буде надягати його, адже костюми відрізняються не тільки за фасоном і розміром, але і за призначенням. Існує багато різних подій, де може знадобитися костюм, тому слід підбирати той варіант предмета одягу, що підходить під певний випадок.

Класичні костюми чорного або темно-сірого кольору, як правило, універсальні. Тому, якщо планується купівля костюма на всі випадки життя, рекомендується придбати класичний варіант. Не забувайте про правила підбору костюма, у випадку з класикою доведеться скористатися ними в обов’язковому порядку. Смокінг повинен бути підібраний строго по типу фігури.

250c9aa43fdadf1166720fe7129a5a5f Як вибрати чоловічий костюм, правильно його підібрати до жіночого сукні, фото

Повсякденний варіант костюма виготовлений в сірому кольорі. Такий елемент гардеробу не брудниться занадто часто і ідеально підходить для прогулянок по місту, відвідувань різних закладів, зустрічі з друзями. Також існує певне правило підбору костюма для різних випадків: чим серйозніше подія, тим темніше повинні бути піджак та брюки.

Так, офісний смокінг має бути чорного кольору, якщо намічаються важливі ділові зустрічі або наради. Припустимо темно-сірий колір. Бажано обмежитися однотонними костюмами для офісу, яскраві кольори або різні візерунки будуть недоречні в такій обстановці.

28c6732c4c9f1568cf681c0cf5e6bbff Як вибрати чоловічий костюм, правильно його підібрати до жіночого сукні, фото

Якщо чоловік планує придбати костюм для щоденної шкарпетки, слід підбирати одяг ще і по сезону. Якщо взимку колір не так важливий, тому що смокінг буде прикритий теплою курткою, то влітку розглянути костюм на чоловікові набагато простіше. Тому, вибираючи елемент гардеробу на літо, слід дотримуватися певної колірної гами і вибирати підходящі за формами фасони.

Щоб уникнути перегрівання у спекотний літній період, краще доглянути світло-сірий або білий костюм. Взимку колір смокінга і штанів не принципове, але цікавіше будуть виглядати темні кольори: чорний, темно-сірий, темно-синій.

1dca5129f1d189d1fa3f681dbfdb609a Як вибрати чоловічий костюм, правильно його підібрати до жіночого сукні, фото

Крім того, літо – яскрава пора, тому буде цілком логічно підібрати яскравий по кольорі костюм. Можна придбати синій, червоний, жовтий смокінг. Штани бажано підбирати білі, але з червоним відтінком буде ефектно контрастувати чорний.

На побаченні пара буде виглядати цікаво, якщо чоловік заздалегідь поцікавиться у дами, якого кольору плаття вона планує одягти. Дізнавшись про це, чоловік зможе підібрати до жіночого сукні костюм і створити прекрасне поєднання зі своєю другою половинкою.

b4833f180c0d7bb0a8201f5cb77d847e Як вибрати чоловічий костюм, правильно його підібрати до жіночого сукні, фото

Випускники, готуючись до знаменного дня закінчення школи, часто набувають звичайний класичний чорний або сірий костюм. Однак цим вибір смокінгів на випускний не обмежується. Не потрібно боятися експериментувати з образом, набувати смокінги неординарних кольорів. Дуже яскраво буде виглядати випускник в темно-синьому або синьому піджаку.

Ще одна важлива подія, на якому не обійтися без розкішного костюма, — одруження з коханою жінкою. Підібрати костюм на весілля досить просто. Це може бути класичний чорний варіант, романтичний білий або будь-яскравий, незвичайний колір. Вибір костюма залежить від колірної гами і стилю весілля. Щоб гармонійно виглядати з нареченою, можна підібрати костюм до весільної сукні.

Відео по темі статті

Також цікаве: