Як приймати Сиофор для схуднення: дозування, можливі негативні наслідки

Сиофор – лікарський препарат, призначений для хворих на цукровий діабет другого типу. Однак деякі люди приймають його для зниження ваги, що не підтримують лікарі-ендокринологи. Як приймати Сиофор для схуднення, піде мова в цій статті.

f056fa62d6d6fa95bd9d8dfb61e115b6 Як приймати Сиофор для схуднення: дозування, можливі негативні наслідки

Процес схуднення на Сиофоре

Відразу після прийому першої таблетки Сиофора пацієнти починають помічати байдужість до солодкого. Якщо вчора ви не могли провести свій день без цукерки або булочки, то сьогодні не звертаєте на них ніякої уваги.

Лікарі пояснюють такий ефект зменшенням вироблення інсуліну, адже його надлишок викликає почуття вуглеводного голоду або, по-іншому, гіпоглікемії. Прийом Сиофора чудовий тим, що непросто допомагає утриматися від солодощів, але і захищає від нападів гіпоглікемії, які шкідливі для організму: при вигляді або згадці цукерки у людини тремтять руки, проступає піт, нерідкі випадки втрати свідомості.

be8f24dadda167860e1128af84a2e665 Як приймати Сиофор для схуднення: дозування, можливі негативні наслідки

Інсулін змушує організм людини перетворювати з’їдене в жир, а Сиофор збільшує чутливість клітин до інсуліну і зменшує вироблення даного гормону. При дотриманні низькокалорійної дієти навіть колишні запаси на тлі прийому препарату стрімко зникають. При заняттях спортом ефект збільшується в багато разів.

Але навіть при недотриманні дієти або фізичних навантажень на даному препараті можливо схуднути, хоча процес відбувається набагато повільніше. Відбувається це тому, що Сиофор блокує всмоктування вуглеводів, які транзитом проходять по кишечнику та виводяться зі стільцем.

Однак є один побічний ефект: в черевній порожнині вуглеводи дають початок швидкому бродінню, утворюються гази і коліки, стілець стає частим і водянистим, що викликає сильний дискомфорт.

adc874cb378630c05d6e88c1f92db29f Як приймати Сиофор для схуднення: дозування, можливі негативні наслідки

Думка лікарів про Сиофоре

Основна активна речовина в препараті Сиофор — метформін. Підтверджений лікувальний ефект якого – зниження рівня цукру в крові хворих, які страждають на цукровий діабет. Виходить, що зменшення ваги у даному разі — лише побічний ефект. В одних людей він може бути гостро виражений, у інших і зовсім не виявитися в залежності від індивідуальних особливостей організму.

Доведено, що Сиофор засмучує обмін речовин в організмі здорових людей, так як не призначений для них. Проявляються такі симптоми: болі в животі, розлад шлунку, нудота. Можливо і досить небезпечне ускладнення — лактат-ацидоз, яке виникає на тлі голодування та важких фізичних навантажень, що стає причиною смерті людини.

Для схуднення препарат Сиофор не порадить жоден лікар, так як для нього на первои місці завжди стоїть безпека пацієнта.

01a078f74a82c56651ee84edf3bf12ad Як приймати Сиофор для схуднення: дозування, можливі негативні наслідки

Як приймати Сиофор, щоб схуднути

Для схуднення купіть Сиофор з найменшим дозуванням 500 мг. Приймати препарат краще перед або під час їжі. При одночасному підтриманні дієти вистачає однієї таблетки вранці. В іншому випадку – додайте ще одну за вечерею. Запивайте ліки половиною склянки води.

При майбутньої важкої роботи або фізичної тренуванні прийом Сиофора бажано відкласти. Також не рекомендується приймати його у періоди хвороб, при високій температурі, сильної діареї. Забороняється поєднувати з сечогінні, проносні або іншими препаратами для схуднення. Вагітним і годуючим жінкам він протипоказаний.

Багато хто вважає, що з часом ефективність препарату Сиофор пропадає. Це не так, насправді вона знижується після закінчення трьох місяців прийому ліків. Пояснюється така дія спробами здорового організму нормалізувати ваш обмін речовин. У зв’язку з чим після трьох місяців прийому Сиофора краще зробити перерву.

Цікаві відео по темі статті

Також цікаве: