Як правильно робити епіляцію воском в домашніх умовах в зоні бікіні

Для того, щоб мати гладку та ніжну шкіру, дівчатам доводиться проводити епіляцію або депіляцію. Існує багато способів позбутися від волосся на тілі. Одні з них позбавлять від волосся на якийсь час, інші ж можуть зовсім їх видалити. Більшість дівчат хочуть позбутися від волосся на тривалий час, але процедура лазерної епіляції не багатьом доводиться по смаку і, тим більше, що по кишені. Одним із дієвих і безболісних методів позбавлення від небажаного волосся є воскова епіляція. Але не кожна дівчина знає, як правильно робити епіляцію воском. А це одна з найважчих епіляції.

014d94a369c8733d96a915c7f049bc11 Як правильно робити епіляцію воском в домашніх умовах в зоні бікіні

Перше, що потрібно знати: проводити епіляцію воском в домашніх умовах можливо. Така процедура вимагає стерильності, тому спочатку потрібно продезінфікувати всі інструменти і підручні засоби. Для того, щоб воскова епіляція виявилася ефективною, волоски повинні відрости на 4-5 мм. Перед процедурою необхідно розпарити шкіру (прийняти ванну або теплий душ). Обов’язково під час теплої ванни зону шкіри, яку потрібно епіліровать, обробити скрабом. Відмінність епіляції від депеляции в тому, що депіляцію роблять для видалення волосся на якийсь час, а епіляція може прибрати волосся назавжди.

Депіляція воском може бути двох видів: холодна і гаряча. Відповідно, використовують гарячий і холодний віск для таких процедур. Гаряча депіляція вимагає нагрівання воску, який потім наноситься на шкіру і застигає. Після того, як віск застиг, волосся видаляються проти їх росту різким знімання воскової смужки.

785cf794a4d286a99822bbba7f71fa82 Як правильно робити епіляцію воском в домашніх умовах в зоні бікіні

В зоні бікіні радять робити епіляцію саме гарячим воском, так як він допомагає шкірі розігрітися, і волосся легше вириваються. Після такої процедури необхідно заспокоїти шкіру прохолодною водою і зволожуючим кремом. Після епіляції можна прикладати кубики льоду з ромашкою, які заздалегідь приготовані. Головне — не переборщити з нагріванням воску, інакше можна обпалити шкіру. Така процедура підходить і для глибокого бікіні, так як там сама чутлива шкіра.

Багатьох дівчат турбує така проблема, як врослі волосся. Коли спосіб позбавлення від волосся змінюється, вони мають властивість вростати в шкіру з різних причин. Щоб не було врослого волосся, необхідно знати деякі секрети. Перед процедурою епіляції необхідно робити пілінг шкіри, саме він дозволить знизити ризик появи врослого волосся до мінімуму.

В області бікіні позбутися від врослих волосків досить важко, тому краще звернутися за допомогою. Якщо ж зважитися на видалення волосся вдома, необхідно продезинфікувати всі пристосування і шкіру перед видаленням волосся. Ту частину, де знаходиться врослий волосся, необхідно акуратно проткнути голкою і пінцетом, дістати волосся з ранки. Після цього обов’язково дезінфікувати місце, яке було пошкоджено. Пахви менше схильні до врослого волосків, на обличчі вони також рідко можуть з’являтися.

cd7381140220eccfbdc473a7d111a003 Як правильно робити епіляцію воском в домашніх умовах в зоні бікіні

Для того щоб розуміти, як робити епіляцію на руках, можна подивитися відео, де дівчата наочно показують, як наносити воскові смужки і якими рухами видаляти волосся.

Все ж майстра з салонів краси радять самостійно не робити епіляцію зони бікіні, особливо глибокого, тому що часті випадки вростання волосся саме в цій зоні змушують дівчат у підсумку звертатися за допомогою. Ноги можна і своїми руками епіліровать за допомогою воску.

Що стосується вусів, чоловікам теж можна робити епіляцію, але частіше чоловіки, навпаки, самі хочуть голитися, тому що тоді борода і вуса ростуть швидше і грубіше. Тому дуже маленький відсоток чоловіків користується послугами епіляції. Жінки ж з цією делікатною проблемою знають, що робити. І більшість використовують саме воскові смужки для видалення волосяного покриву над губою.

7ad54fb50053a127bba715008ea4fa55 Як правильно робити епіляцію воском в домашніх умовах в зоні бікіні

Для того щоб самостійно робити воскову епіляцію, необхідно обладнання. Перше, що потрібно придбати, це пристосування, яке буде нагрівати віск. Можна купувати найдешевший, якщо використовувати його акуратно, він може прослужити дуже довго.

Далі потрібно буде раз на місяць купувати віск у картриджах. Саме його і потрібно буде підігрівати до певної температури.

Наступний матеріал – воскова папір (для нанесення на неї воску).

І, нарешті, масло для тіла (краще дитяче). Воно допоможе добре змити залишок воску на тілі.

Такі необхідні матеріали для епіляції можна купити на одному з сайтів, які присвячені темі воскової епіляції. Також можна знайти таке обладнання в магазинах свого міста, кваліфікуватися такі магазини будуть на жіночій красі.

Звичайно, воскова епіляція — не самий ідеальний вид видалення волосся з тіла, але якщо знати, як правильно користуватися воском і що робити, щоб не пошкодити шкірний покрив, можна швидко навчитися робити таку процедуру самостійно.

Відео по темі статті

 

Також цікаве: