Як правильно носити нижню білизну звичайне і коригуюча, влітку або під час вагітності

Згідно зі статистикою світових лідерів по виробництву нижньої білизни, виявляється близько 80% жінок носить білизну неправильно. І хоча багато жінок абсолютно впевнені, що вибирають нижню білизну зі знанням справи, але статистика — річ уперта і говорить про зворотне. Щоб не потрапити в цей відсоток незнайків, слід вивчити основні правила про те, як правильно носити спідню білизну.

ed28d14660e46fcd533870c7b6fdfd37 Як правильно носити нижню білизну звичайне і коригуюча, влітку або під час вагітності

Купуючи бюстгальтер, потрібно враховувати 4 речі: бретельки, розмір та фасон ліфчика, його просвещаемость.

Здавалося б, багато жінок знають правило про те, щоб бретельки ліфчика не повинні виглядати з-під одягу, але з успіхом ігнорують це правило або вдаються до силіконовим бретелям в надії, що вони непомітні. Не треба плекати ілюзій — вони помітні. Тому потрібно стежити, щоб бретельки не спадали на плече або щоб вони не впиналися в тіло, залишаючи сліди. Купуючи одяг з відкритими плечима, можна придбати спеціальний бюстгальтер бандо, особливість якого полягає в хорошій фіксації грудей при відсутності бретелей.

05dc509507ac4a8c93786d33ff3a6ca9 Як правильно носити нижню білизну звичайне і коригуюча, влітку або під час вагітності

Підбираючи оптимальний розмір бюстгальтера, в першу чергу потрібно звернути увагу не на те, як візуально красиво виглядає груди, а на зручність, комфорт і матеріал ліфчика. Він не повинен перетискати і здавлювати груди, але і не бути надто вільним. Для більш детального вивчення, як правильно вибрати розмір ліфчика, є деякі відео в інтернеті, де дівчата наочно показують помилки при виборі бюстгальтера.

Фасон бюстгальтера визначається його функціональним властивостями. Для тих, хто хоче приховати недосконалості грудей через повноти, оптимальним варіантом буде коригуючий білизна, з нижньою білизною також виникають проблеми, якщо груди занадто маленька, тоді на допомогу прийдуть моделі пуш-ап і з формованими чашками. При вагітності кращим варіантом стануть спеціальні моделі з еластичного матеріалу, який має властивість розтягуватися з-за поступового збільшення грудей.

75697205920a285b24ae356e6dc69ffc Як правильно носити нижню білизну звичайне і коригуюча, влітку або під час вагітності

Вдома або в жарку погоду багато дівчата не носять бюстгальтер взагалі і тим самим допускають фатальну помилку, розтягуючи молочні залози, внаслідок якого утворюється таке явище, як обвислі груди. Звичайно, якщо груди маленька, то носити ліфчик постійно не потрібно, але для великих грудей подібна «свобода» може обернутися непоправною шкодою.

Тому влітку краще всього носити бюстгальтери без додаткових вставок і з натуральних матеріалів, які дозволять шкірі дихати. При вирішенні питання носити бюстгальтер будинку, краще враховувати думку експертів, які пропонують прості бавовняні ліфчики, а при маленькій грудей можна взагалі його не надягати будинку.

0a75bdcd3373317988b8e5389bf70092 Як правильно носити нижню білизну звичайне і коригуюча, влітку або під час вагітності

Що стосується просвещаемости бюстгальтера, то тут теж існують деякі нюанси. Непристойним вважається просвечивающийся мереживний бюстгальтер, тому краще носити бюстгальтер-топ, який не буде привертати надмірну увагу оточуючих. Багато дівчат знаючи, які сукні носять без бюстгальтера, говорять про проблему проглядывания крізь одяг сосків. Для вирішення цього питання існує силіконовий бюстгальтер-насадка, який не тільки «згладить» форми, але і скоректує форму грудей.

Щоб розібратися в цьому питанні докладніше, перегляньте статтю як носити силіконовий ліфчик.

bf084e320a27a72bd5d4c2a687c1771e Як правильно носити нижню білизну звичайне і коригуюча, влітку або під час вагітності

При виборі трусиків, перевагу потрібно віддавати білизни з бавовни, з чого краще вибирати співвідношення бавовни і еластану 80% і 20% відповідно, а синтетичне мереживну білизну доречно для особливих романтичних випадків.

Про те, яке нижню білизну доречно надіти, визначає одяг, так як облягаючий наряд вимагає до себе підвищеної уваги в цій області. На багатьох фото в інтернеті видно, що дівчата часом не замислюються про вибір білизни під одяг і тим самим дають привід для насмішок і обговорень, тому потрібно ретельно підбирати білизну. А те, що ні в якому разі не можна міряти чуже нижню білизну і давати кому-то надіти своє, відомо, мабуть, кожному людині.

Відео по темі статті

Також цікаве: