Як позбутися від зморшок під очима: швидкі способи омолодження

Вперше дівчата починають замислюватися про зморшках приблизно до тридцяти років. Чому? Та тому, що саме в цьому віці наша шкіра починає виробляти менше колагену, який і робить обличчя підтягнутим, молодим і красивим.

Звичайно, зморшки можуть з’явитися і раніше, все залежить від того, який спосіб життя веде дівчина, чи правильно харчується, чи має шкідливі звички, з цієї ж причини багато дорослі жінки виглядають молодше, ніж є насправді.

Як правило, перші зморшки утворюються саме у зони очей, так як ми посміхаємося, хмуримося, м’язи постійно працюють, внаслідок чого і з’являється така «сіточка». Але як позбавитися від зморшок під очима?

f98423a2a482d7e0b491326feb270cc2 Як позбутися від зморшок під очима: швидкі способи омолодження

 

Способів є величезна кількість на будь-який смак: пластичні операції або ж звичайна гімнастика для обличчя, пілінги, креми, скраби, лазери, ботокс. Список можна продовжувати довго. Детальніше ви можете ознайомитися у косметолога або в клініці, де вам порекомендують саме те, що підходить вашій шкірі, а також дадуть декілька порад по догляду.

3797f62b44b7695ffea8f61250e98f77 Як позбутися від зморшок під очима: швидкі способи омолодження

Але якщо вам потрібно в короткий термін прибрати зморшки, то сам з’являється питання: «Як швидко позбутися від зморшок під очима?»

Рішенням можуть стати косметичні процедури, наприклад, ботокс, при якому в шкіру впорскують спеціальний розчин, що паралізує м’язи особи, а також заповнює зморшки водою, що сприяє розгладженню і вирівнюванню шкіри.

cbf189c833ff08b0cbeaaf88c05f6ab3 Як позбутися від зморшок під очима: швидкі способи омолодження

Ще один варіант — фракційний термоліз. Розберемося, що ж це таке. Дана процедура передбачає омолодження шкіри за допомогою лазера за рахунок спеціальних променів, які направлені у визначені місця. При цьому шкіра повністю оновлюється за тиждень, мертві частинки відділяються, а колаген знову починає вироблятися, підтягуючи при цьому шкіру.

Ефект від даної процедури тримається тривалий час, але складається з декількох повторень через певні проміжки часу. Даний спосіб підходить практично всім, але ціна у нього не найдешевша.

07298e374f78916efc4da1a7849133e0 Як позбутися від зморшок під очима: швидкі способи омолодження

Ще кілька способів позбавлення від зморшок під очима в домашніх умовах.

Гімнастика

Рекомендується проводити кожен день, бажано вранці і ввечері, так можна і частіше. Суть в тому, що за рахунок масажу ви змушуєте кров доливати до шкіри обличчя, завдяки чому та починає оновлюватися і підтягуватися. Можна масажувати кубиками льоду зону навколо і під очима, це теж дуже дієво. Техніку можете вибирати будь-яку, а можете придумати самі, в цьому нічого особливого немає.

8194dbc9185c3f48a7d2df5815c8a9d1 Як позбутися від зморшок під очима: швидкі способи омолодження

Маски

Тут теж досить включити фантазію і експериментувати з інгредієнтами для масок. Фрукти, овочі, мед, молочна продукція, масла, вітаміни в рідкому вигляді — все, що вашій душі завгодно! Але не варто цим захоплюватися, маски досить робити один-три рази на тиждень.

5235d6df4e1111a72b5054129a5a65ef Як позбутися від зморшок під очима: швидкі способи омолодження

Правильне харчування

Можна зважитися приймати спеціальні препарати, які сприяють виробленню колагену, а можна почати вживати в їжу натуральні продукти, багаті різними вітамінами і корисними властивостями.

Їжте більше морської капусти, м’ясних і рибних продуктів, овочів (помідори, огірки, солодкий перець, цибуля, морква), а також фруктів, так як в них велика кількість вітамінів, які наш організм не здатний сам виробляти, а тому необхідно давати йому це ззовні.

Уникати шкідливих факторів

До таких відноситься куріння (тютюновий дим дуже шкідливий для шкіри), алкоголь (який знижує здатність шкіри виробляти колаген), постійні ультрафіолетові промені, сніг, вітер, дощі також сприяють старінню шкіри, що призводить до появи зморшок.

Нижче буде представлено відео, як ще можна позбутися від зморшок під очима легко і просто:

Також цікаве: