Холодний лазерний ліполіз: відгуки про результати і список протипоказання для процедури

Холодний лазерний ліполіз – сучасний метод видалення жирових відкладень. Процедура проводиться за допомогою лазера або криопластины. Сеанс проходить швидко. Організм не травмується, і людина може відразу вести звичайний спосіб життя. Відгуки про ліполіз холодним лазером зустрічаються неоднозначні. Фахівці обіцяють одне, а що відбувається на практиці, розповідають пацієнти.
da6865935846289205f9efdfc8601a30 Холодний лазерний ліполіз: відгуки про результати і список протипоказання для процедури

Відгуки про процедуру

Каріна: «я Робила ліполіз на животі. Загалом – гроші на вітер. Причому, немалі. Які розцінки зараз, боюся уявити. Результат нульовий. Чітко дотримуватися порад лікаря. Білизна коригуючий носила. Чому через місяць живіт збільшився в розмірах. Довелося робити ручну пластику!»
Ольга: «Ліполіз робила на всі чотири зони живота. Виконувала чітко всі рекомендації: носила спеціальну білизну, сиділа на дієті, пила більше води, робила масаж. Пройшло три місяці – результатів немає ніяких. Шкода витрачених грошей і нервів».

3cbb16ec5d05741a3926aa00dd98ca22 Холодний лазерний ліполіз: відгуки про результати і список протипоказання для процедури
Дарина: «Намагалася позбутися «голіфе». За життя активна людина: відвідую басейн і тренажерний зал. Всі приписи фахівців виконувала. Через півроку обіцяного результату не побачила. Причому стан стало погіршуватися. У місцях, де робилася процедура, відсутня тонус жирової клітковини. Шкіра стала обвисати. Виглядає зовсім непривабливо, а мені лише 35 років!»
Альбіна: «Я практикую холодний лазерний ліполіз вже шість років поспіль. На різних зонах. З власного досвіду хочу зазначити — на кожній частині тіла ефект по-різному настає. Швидко, навіть після первлй процедури, піддається підборіддя, задня частина стегна і плечі.
З животом складніше. Без аспірації результату можете не побачити взагалі. У мене так було два рази. Потім зробили аспірацію внизу живота, а слідом пройшлися лазером по всій області. Навіть при набряклості результат вже був помітний. Так що обов’язково потрібно відшукати досвідченого лікаря. Тоді все буде на вищому рівні!»

1e8c7ef9c3a495fe56d79928fa113389 Холодний лазерний ліполіз: відгуки про результати і список протипоказання для процедури
Єва: «Робила лазерний ліполіз на животі два рази. Перший — три роки тому. Другий – один. У першому випадку був звичайний ліполіз без аспірації. Ефект з’явився через півроку. Другий робили аспірацію шприцом. Результат з’являється відразу. І що приємно, шкіра після процедури пружна і ніде не обвисає!»
40b51374825a798b5e89c52bfd58a11d Холодний лазерний ліполіз: відгуки про результати і список протипоказання для процедури
Оксана: «Ліполіз проводила в області колін. Дуже хороший результат. Як мені пояснив доктор, ліполіз призначений для місць з невеликим відкладенням жиру, наприклад, підборіддя, коліна, плечі. У всіх інших випадках краще застосовувати інші методи і апаратуру!»
2453881e34f2aeceda4740f90b4cc322 Холодний лазерний ліполіз: відгуки про результати і список протипоказання для процедури
Вероніка: «Без аспірації жир з живота не піде. Викинула гроші на вітер два рази. Результатів не було. Провела з аспірацією – животик що треба! І шкіра пружна і гладка!»
5a229ae116c7761b0de72ccdd2ebbf01 Холодний лазерний ліполіз: відгуки про результати і список протипоказання для процедури
Незважаючи на уявну простоту і безпеку процедури, холодний лазерний ліполіз має протипоказання. Їх потрібно враховувати, і нічого не приховувати на консультації з фахівцями.

Протипоказання

  • Ракові захворювання;
  • Цукровий діабет;
  • Вірусні та простудні захворювання;
  • Дерматологічні хвороби і пошкодження шкіри;
  • Вагітність і годування;
  • Проблеми із серцем, нирками і печінкою.

Холодний лазерний ліполіз – легка і щадна процедура. Реабілітаційний період відсутній. Після проведення процедури можна повертатися до звичайного ритму життя і займатися своїми справами. При цьому надівається спеціальний коригуючий білизну і виконується кілька вимог:

  • Кожен день пити 2 літри води;
  • Більше ходити і робити фізичні вправи;
  • Відмовитися на час від куріння, алкогольних та солодких напоїв;
  • Робити масаж – вручну або за допомогою апаратів.

Ефект багато в чому залежить від фахівця, обладнання і зусиль пацієнта.

Відео-підбірка

Також цікаве: