«Хлор». Інструкція по застосуванню для схуднення. Таблетки, щоб скинути вагу

Отримати красиву і струнку фігуру можна не тільки за рахунок дієт і виконання фізичних комплексів.

Досягти необхідного ефекту можна за допомогою такого препарату, як «Хлор». Цей препарат має істотні переваги перед іншими подібними засобами.

В чому особливість препарату «Хлор», його переваги

«Хлор» – ліки, призначене для того, щоб лікувати бронхіальну астму і легеневі захворювання.

Даний препарат впливає на нервову систему, з-за цього в людському організмі починають виділятися такі речовини, як норадреналін і адреналін. Завдяки цьому можна спостерігати жиросжигающие ефект.

Застосування засобу підвищує обмін речовин в організмі приблизно на 20-30%.

Тому його вперше стали використовувати в Голлівуді, щоб сформувати атлетична статура зірок, далі, він розійшовся по всьому світу.

«Хлор» не відноситься до анаболитическим стероїдів, а є адреномиметиком.

Ще одна особливість «Кленбутерола» в тому, що завдяки йому не руйнуються м’язи, а це дуже важливо при сушінні і схудненні.

Також ліки сприяє полегшенню дихального процесу і характеризується меншою кількістю негативних впливів на серцево-судинну систему.

Його придбання можливо в аптечних мережах, але тільки по лікарському рецептом.

Загрузка...

Яку дію надає на організм «Кленбутерол» при схудненні

«Хлор» відрізняється комплексним впливом на організм. З допомогою нього відбувається підвищення температури тіла, стимулює розщеплення жирів.

При цьому спостерігається вплив даного препарату на гормональний фон, сприяючи посиленому виділенню деяких гормонів, що прискорюють процес скидання зайвої ваги, при цьому початкові результати помітні через мінімальний час.

Так як медикамент допомагає підвищити метаболізм до 30%, то процес втрати зайвої ваги стає менш важким для самої людини. Після деякого часу можна спостерігати зменшення апетиту.

Ще препарат впливає на центри, що відповідають за жирові відкладення, тому і після відміни препарату, організм не буде залишати небажаний жирової резерв.

Найчастіше прийомом «Кленбутерола» займаються атлети, так як він не має руйнівних впливів для м’язів. Останнім часом до них долучилися і звичайні люди, худнути з цим препаратом нескладно, і він не виявляє небажаного впливу на організм.

«Хлор»: інструкція по застосуванню для схуднення (таблетки)

«Хлор» – це дуже серйозне ліки, саме тому необхідно вивчити інструкцію по застосуванню для схуднення. Таблетки та сироп – ось основні форми випуску даного засобу.

Для схуднення сироп не підійде за утримання величезної кількості цукру в ньому, що може привести до проблем з печінкою і підшлунковою залозою. Тому перевагу краще віддати таблетованій формі.

Підбір дозування ліків повинен відбуватися індивідуально, вся інформація з цього приводу міститься в інструкції по використанню.

Важливо пам’ятати! Визначення добової дози залежить від статі худне людини. Для кращого ефекту чоловікам потрібна більша кількість медикаменту, ніж жінкам.

Рекомендована доза для чоловіків – 120-140 мг, для жінок – 80-100 мг.

Для того щоб втрата ваги відбувалася продуктивно, необхідно приймати препарат спочатку по 20 мг, а потім збільшувати цю дозу на цю ж кількість щодня, і таким чином, поки не настане шостий день.

Остання доза, що вживається в добу (120 мг), буде сприяти підвищенню обміну речовин, активізації гормональної виробітку для того, щоб жир спалювався інтенсивніше.

Приймаючи «Хлор», інструкція по застосуванню для схуднення (таблетки у продажу разом з нею) повинна вами дотримуватися, інакше ефекту не буде.

Приймаючи «Хлор», слід дотримуватися даних правил:

  • На шостий день курсу прийому кошти, денна доза – 120 мг, яка повинна триматися до 12 дня, після цього відбувається порядок дій у зворотний бік з скороченням дозування на 40 мкг;
  • «Хлор»: інструкція по застосуванню для схуднення (таблетки) рекомендує прийом медикаменту після 2 годин після харчування, або за 30 хвилин до нього;
  • Потрібно рясне питво після прийому медикаменту;
  • У разі перевищення показника 50 мкг, цю дозу бажано приймати двома підходами – строго в один і той же часовий проміжок;
  • Для схуднення та лікувального ефекту засіб не терпить поєднання з алкоголем.
  • У ситуації виникнення побічних проявів рекомендовано припинення прийому ліків та введення його заміни.

При вживанні «Кленбутерола для схуднення, інструкція по застосуванню попереджає, що таблетки не варто вживати разом з низкою препаратів.

В іншому випадку вас можуть очікувати побічні ефекти, ускладнення, до яких відносяться проблеми не тільки з відсутністю результату схуднення, але і з вашим організмом.

У числі додаткових заборонених засобів при прийомі «Кленбутерола»:

  • бета-блокаторами – при поєднанні препаратів спостерігається послаблення дії;
  • теофіліном і групою інгібіторів МАО – відбувається посилення ризику блокади електричних серцевих імпульсів;
  • симпатоміметичними засобами («Ефедрином», «Фенанином» та ін).

Зверніть увагу! Тривалість вживання «Кленбутерола» – 2 тижні, після цього необхідний перерву на 14 діб. Це пояснюється здатністю ліки провокування ефекту звикання.

Яких результатів чекати після курсу «Кленбутерола»

«Хлор» чудово працює, як спалювач жиру, але це за умови, що було дотримано необхідне харчування і тренування. Без цього препарат не допоможе зайвому жиру зникнути.

За 2 тижні вживання медикаменту можна втратити до 10 кг зайвої ваги, проте цей показник є умовним. Втрата кілограмів багато в чому залежить від індивідуальних особливостей кожної людини.

«Хлор»: протипоказання і побічні ефекти

«Хлор»: інструкція із застосування таблеток для схуднення містить ряд побічних проявів та протипоказань, за яких прийом препарату не завжди можливий. Всі вони представлені в таблиці нижче.

Протипоказання препарату «Кленбутерол»: інструкція із застосування (таблетки) попереджає

Побічні ефекти «Кленбутерола»

Тиреотоксикоз Тремор та судоми (у 20% випадках) Почастішання серцебиття Пітливість (у 10% випадках) Идеопатический, гіпертрофічний, субаортальний стеноз Безсоння і занепокоєння (в 7% випадків) Інфаркт міокарда в гострій фазі Тахікардія, підвищення АДС (у 6% випадків) Ішемічна хвороба в тяжкій формі Діарея (у 5% випадків) Гіперчутливість Нудота (3% випадків) Період виношування плоду (провокує тонус матки)

  Сухість у роті Алергічні висипання

 

При передозуванні «Кленбутерола» (інструкція по застосуванню це також відзначає) – таблеток для схуднення, буде спостерігатися посилення побічних проявів.

Думки фахівців про «Кленбутероле»

Фахівці сходяться в одній думці, що «Кленбутерол» дійсно допомагає тільки при наявності активної життєвої позиції, збалансованого харчування і фізичних навантажень.

Але без консультації з лікарем застосування цього препарату не рекомендовано, все-таки це ліки, і неправильний прийом може закінчитися тяжкими наслідками або навіть летальним результатом.

Також небажано робити різку відміну препарату, тому що може виникнути «синдром рикошету».

Де придбати «Хлор» (таблетки), ціна

Придбати «Кленбутерол» в таблетках можна в будь аптечних мережах. Варіювання цін відбувається в залежності від міста, де розташовані аптеки: від 330 до 1960 руб.

У столиці найвищі ціни: від 450 до 1960 руб. В інших містах: від 300 до 500 руб.

Купівля «Кленбутерола» можлива і через онлайн-аптеки, але в цьому випадку купувати його краще на спеціалізованих ресурсах, щоб не отримати підробку. У продавця повинні бути всі необхідні документи та сертифікати якості.

Зверніть увагу! Країною-виробником даного медикаменту не може бути США, так що необхідно насторожує відноситься до препаратів з написом: «Зроблено в США».

«Хлор» є не тільки засобом від астми, але і корисний для тих, хто хоче схуднути. Але працює він тільки в разі, якщо худне додатково займається фізичними навантаженнями і правильно харчується.

Як і будь-які ліки, «Кленбутерол» має негативні ефекти та обмеження, тому до нього слід ставитися з обережністю. Інакше замість підтягнутого тіла, можна заробити важкі ускладнення.

Дане відео ознайомить вас з препаратом «Хлор», інструкцією щодо застосування даного засобу для схуднення, повідає відгук про цих таблетках.

З цього відео ви дізнаєтеся, як правильно пропити курс «Кленбутерола» для красивої фігури.

Також цікаве: