Вправи від другого підборіддя в домашніх умовах. Гімнастика Керол Маджіо

Поступове накопичення жирового шару в нижній частині овалу обличчя призводить до появи другого підборіддя. Даний дефект не стільки шкодить здоров’ю, скільки псує зовнішній вигляд з точки зору краси і доглянутості.

Вправи від другого підборіддя в домашніх умовах— це гідна альтернатива дорогим косметологічних процедур. І на відміну від них фітнес для особи спрямований не на короткострокове вплив, а орієнтований на підтримку молодості шкіри протягом усього життя.

В Японії справжні спокусниці чоловіків, гейші, використовували спеціальну гімнастику для шкіри обличчя, щоб зберегти свою красу як можна довше.

Гімнастика від другого підборіддя: як вона працює

Сучасний фітнес особи володіє багатим арсеналом різних вправ, спрямованих на омолодження шкіри. Переваги такого фітнесу в тому, що вправи виконуються в домашній обстановці, а для досягнення мети потрібно приділити занять всього 15-30 хвилин в день.

Вправи від другого підборіддя в домашніх умовах засновані на підтяжки м’язового каркаса, який з часом починає втрачати форму і провисати. Регулярна тренування м’язів дозволяє прибрати надлишки жиру, підтягнути обвислі шкіру і зробити овал обличчя більш чітким. Зміни будуть видні не відразу, оскільки відновлення колишньої функціональності м’язів буде відбуватися поступово.

Загрузка...

Найефективніші вправи від другого підборіддя

Від якості виконання вправ залежить результат, тому перш за все, необхідно підготуватися до наступних процедур.

Щоб вправи від другого підборіддя, виконані в домашніх умовах, були більш ефективними, попередньо рекомендується очистити обличчя і нанести живильний крем.

Серед величезної кількості вправ, можна виділити кілька найбільш ефективних: з книгою, з губами, з кулаками та інші.

Вправи від другого підборіддя в домашніх умовах з книгою на голові допомагає виробити правильну поставу

Вправи з книгою проти другого підборіддя

Ця вправа відома багатьом ще з шкільної лави, регулярне його виконання не тільки зміцнює хребет і робить ходу красивою, але і підтягує м’язи обличчя.

Необхідно вирівнятися, розправити плечі і покласти на голову книгу, після чого повільно йти. Рекомендується протримати вантаж на голові як можна довше, не втративши рівновагу, а для мотивації можна поставити легку музику.

М’язи обличчя з часом звикають до навантаження, тому необхідно збільшувати кількість використовуваних книг до оптимальної ваги.

Вправа для підборіддя «Вантажник»

Потрібно уявити, що до підборіддя закріпили чималий вантаж. Після чого повільно закидайте голову назад так, як ніби намагаються підняти невидиму тяжкість і в такому ж темпі повертаються в колишнє положення.

Для закріплення ефекту, рекомендується зробити не менше 6 якісних повторень.

Вправи з мовою для позбавлення від другого підборіддя

У цьому випадку, щоб скорегувати друге підборіддя, доведеться висунути власну мову. Потрібно постаратися дістати його кінчиком до носа, а після дотягнутися до нижньої частини підборіддя.

Друга вправа не менш ефективне: потрібно висунути язик і намалювати їм кілька разів у повітрі цифру 8.

При нахиленою назад голові по черзі натягуйте верхню губу на нижню і навпаки

Вправи з губами від другого підборіддя

Техніка виконання вправи дуже проста, але для початку необхідно присісти, щоб під час виконання поставленої задачі не виникало дискомфорту. Далі потрібно максимально нахилити голову назад і спробувати натягнути нижню губу на верхню і навпаки.

Бути може це не з приємних занять, але саме ця вправа зміцнює і тонізує шкіру обличчя.

Вправи з кулаками від другого підборіддя

Щоб виконати цю вправу від другого підборіддя, найкраще розміститися за столом в домашніх умовах. Потрібно стиснути кулаки і поставити руки на стіл, підпираючи ними підборіддя.

Голову опускають як можна нижче, але в той же час перешкоджають собі подпертыми кулаками.

Вправи, що виконуються головою, від другого підборіддя

Беруть стандартну стійку, руки на поясі, стан розслаблене. Вправи, що виконуються головою, починають робити з нахилів вперед-назад, вліво-вправо, після чого переходять до повноцінних оборотами голови.

Вправи від другого підборіддя, що виконуються лежачи

Вправ, що виконуються лежачи, буде декілька, тому слід лягти на тверду, рівну поверхню і розслабитися:

 • Підкласти руки під голову, після цього потихеньку піднімають її, напружуючи при цьому м’язи шийного відділу, в повільному ж темпі опускають голову.

Фахівці рекомендують згодом ускладнювати виконання цієї задачі, наприклад, одне підняття голови потрібно робити протягом хвилини.

 • Лежачи на спині, піднімають голову і затримуються в такому положенні близько 30 секунд.
 • Виконувати вправу слід 10-15 разів, але якщо відчувається легке запаморочення, кількість повторів слід скоротити.

Виконувати подібні вправи від другого підборіддя в домашніх умовах категорично забороняється людям, що мають проблеми з хребтом або з тиском.

Інші вправи від другого підборіддя

До стандартного комплексу фітнесу для обличчя можна додати ще кілька ефективних вправ:

 • Треба встати рівно, витягаючи шию максимально високо, паралельно опускаючи плечі вниз.

Дане вправу від другого підборіддя також відмінно знімає втому, тому бажано виконувати його в кінці робочого дня, максимум 10 повторень.

 • Прикладає долоні до щік таким чином, щоб мізинці торкалися рота. Необхідно посміхнутися як можна ширше, щоб відчути м’язи обличчя.

Поступово збільшують силу напруги, а дійшовши до межі, зупиняються, повертаючись у повільному темпі у вихідну позицію.

Вправи від другого підборіддя в домашніх умовах, в яких задіяні губи, допомагають позбутися не тільки від головної проблеми у вигляді другого підборіддя, але і збільшити губи

 • Трохи піднімають голову до верху і мовчки вимовляють букву «у», витягаючи при цьому нижню частину обличчя трохи вперед. Роблять невелику паузу на 15-30 с і повторюють ще кілька підходів без великих перерв.
 • Сцепляющій обидва зубних ряду, створюючи суцільну перешкоду для мови. Підставляють руки до лиця таким чином, щоб пальці були розташовані на виличної кістки, а мізинці злегка торкалися куточків рота.

Максимально выпучивают верхню губу до відчуття напруги і зупиняються в такому положенні на 3 секунди, розслаблюють м’язи і повторюють знову.

 • Надувають щоки так, щоб рот був до кінця заповнений повітрям, потім рот щільно закривають. Натискають на повні щоки долонями до відчуття м’язової втоми, але не випускають повітря.

У такому положенні необхідно пробути 20 с, а потім повільно спустити все повітря.

Повітря в роті переміщують вправо-вліво

 • Рот необхідно заповнити повітрям наполовину. Переміщують повітря з однієї щоки до іншої до появи сильної втоми м’язів.
 • Відкривають рот так, ніби хочуть вимовити букву «о». Не закриваючи рот, роблять мовою рухи за годинниковою стрілкою і проти неї, торкаючись внутрішньої сторони щоки та порожнини рота.
 • Злегка повертають ліворуч голову і трохи піднімають підборіддя. Відкривають рот, немов хочуть відкусити яблуко, і напружують шийні м’язи на 5 с, затримуючись в такому положенні.

Потім розслабляються і повертаються у вихідне положення, рекомендована кількість повторів для лівого і правого боків – по 5 разів.

 • Витягають губи в трубочку, різким рухом розтягують їх в широкій посмішці до відчуття легкого напруги в м’язах. Бажано повторити вправу 15-20 разів.

Посміхніться як можна ширше, не оголюючи при цьому зуби

 • Зуби необхідно максимально стиснути і широко посміхнутися (не показуючи зуби). Закінченням язика впираються у небо, регулюючи тиск.

Якщо вправа виконується правильно, в м’язах нижньої частини обличчя відчувається напруга. Виконують завдання 25 разів, чергуючи напруження з розслабленням.

Гімнастика від Керол Маджіо

Якщо необхідно скорегувати не тільки другий підборіддя, але і овал в цілому, тоді не обійтися без гімнастики відомої на весь світ Керол Маджіо.

Специфічне вправу від другого підборіддя дозволить швидко позбутися від проблеми в домашніх умовах. Рот трохи відкривають, після чого якомога щільніше притискають верхню губу до зубного ряду.

Далі, необхідно опустити куточки губ донизу і поставте вказівний палець на середину підборіддя. За допомогою пальця в повільному темпі відкривати і закривати нижню частину обличчя. З новим підходом опускають голову назад на 1 см, коли вона буде закинута повністю, затримуються на пару секунд і проробляють все заново.

Рекомендована кількість виконань – 25 разів, але якщо дуже важко, варто скоротити повторення.

Потрібно посміхнутися як можна ширше, щільно стуливши губи. Легенько обхопити рукою нижню частину шиї і акуратно потягнути шкіру вниз, при цьому злегка перекинути голову і спрямувати погляд у стелю.

Виконуючи цю вправу, необхідно стежити за тим, щоб м’язи шиї і підборіддя знаходилися в напруженому стані. У такому положенні бажано затриматися на 3 секунди, а потім повернутися у вихідну позицію. Необхідно зробити не менше 35 повторень.

Не можна різко закидати голову назад і довго залишатися в такому положенні, оскільки це може призвести до появи остеохондрозу.

Як часто виконувати вправи від другого підборіддя для кращого результату

Описаний комплекс вправ слід виконувати кожним вранці.

Для більшої ефективності бажано включати додаткові вечірні вправи, спочатку буде досить 5 повторень, але в подальшому можна збільшувати до 15 повторів. Кількість додаткових вправ, які слід додати, залежить від причини походження дефекту.

Причина проблеми Рекомендації Ожиріння Виконується класичний комплекс, доповнений вправами від Керол Маджіо Вікові зміни або різка втрата ваги Варто підключити вправи для підтяжки шкіри та повернення тонусу Спадковість В домашніх умовах вправи від другого підборіддя слід виконувати на постійній основі. Для ефективності рекомендується час від часу змінювати вправи.

Скорегувати овал обличчя і позбутися від другого підборіддя допоможуть спеціальні вправи. Гімнастику рекомендується виконувати щодня, тоді результат не змусить себе довго чекати.

Вправи від другого підборіддя в домашніх умовах:

7 найефективніших вправ, щоб позбутися від другого підборіддя:

Також цікаве: