Вправи від другого підборіддя і щік. Гімнастика для обличчя

Красу тіла багато приділяють велику увагу, при цьому підтягнутість шкіри не менш важлива, адже нікого не прикрашає другий підборіддя або ж відвислі щоки. Подібні недоліки зовнішності є досить поширеними, однак з ними можна успішно боротися.

Недорогими, але ефективними помічниками стануть вправи від другого підборіддя і щік.

Як гімнастика обличчя допомагає прибрати друге підборіддя і щоки

Вправи для позбавлення від другого підборіддя і зміцнення м’язів щік, виконуються регулярно, творять справжні дива. Помітити перші результати можна вже менше, ніж через місяць: овал обличчя стає підтягнутим, шкіра – більш пружною.

Вправи від другого підборіддя і щік допоможуть підтягнути овал обличчя, роблячи шкіру більш пружною.

Такий ефект досягається внаслідок вироблення колагену і еластину, а також поліпшення постачання шкіри киснем.

Виконання рекомендованих фахівцями вправ від другого підборіддя і щік протягом тривалого часу допомагає виглядати молодше і подтянутее, а також закріплює досягнутий результат на довгі роки.

Ранкові години – найкращий час для гімнастики обличчя. Після вправ воно стає свіжим, зменшується набряклість, лицьові м’язи приходять у тонус. Крім того, вправи стимулюють вироблення ендорфінів, що піднімають настрій. Тому лицьова гімнастика поліпшить не тільки зовнішній вигляд, але і створить заряд бадьорості на весь день.

Виконання рекомендованих фахівцями вправ протягом тривалого часу допомагає виглядати молодше і подтянутее, а також закріплює досягнутий результат на довгі роки.

Загрузка...

Як часто необхідно виконувати вправи, для кращого результату

На початку, час, витрачений на тренування, не повинно перевищувати півгодини з урахуванням вивчення запропонованого комплексу вправ. Якщо розбір вправи займає багато часу, то можна це час збільшити.

Нові вправи слід додавати поступово, по 2-3 за заняття.

У перший місяць рекомендується тренуватися 5 днів в тиждень. Решта 2 дні необхідні для відновлення м’язів.

На другому місяці тренувань, спрямованих на зменшення другого підборіддя і щік, коли всі вправи вивчені і їх виконання відбувається без додаткових зусиль, а м’язи обличчя звикли до навантажень, стають помітні перші позитивні зміни, виконувати комплекс вправ можна вже 2-3 рази в тиждень.

 

Тривалість основної тренування – 15-20 хв. В інші дні рекомендується виконання лише окремих вправ для проблемних зон.

Будьте обережні! Одним з основних умов досягнення ефективності при виконанні вправ, що рятують від другого підборіддя і щік, є, як це не дивно, помірність.

Багато людей на початку занять намагаються домогтися бажаного результату як можна швидше, для цього вони вже з перших днів можуть виконувати рекомендовані вправи довго.

Однак подібні дії призводять до протилежного результату – м’язи обличчя від надмірного навантаження обвисають, зовнішній вигляд стає гірше.

Вправи від другого підборіддя і щік найефективніші

Досить результативними визнаються наступні вправи:

Номер тренінгуВихідна позиціяПослідовне виконання всіх дійРекомендаціїКількість повторів1Голову слід тримати рівно, шию – в розслабленому стані1. Підняти голову, направивши підборіддя до верху.
2. Нижню щелепу слід витягнути вперед так, щоб в області підборіддя відчувалося напруження.
3. Зберігаючи це положення, подумки порахувати до 10.
4. Плавно прийняти вихідне положення.Рухи головою повинні бути рівними, вони відбуваються по єдиній лінії, без поворотів. При виконанні вправи, важливо відчути роботу м’язів шиїКількість повторів — 202Голову слід тримати рівно, шию – в розслабленому стані1. Підняти голову, направити нижню щелепу назад, при цьому повинні оголитися верхні зуби.
2. Рахуючи подумки до 10, зберігати прийняте положення.
3. Плавно прийняти вихідне положення.Руху голови повинні бути повільними.
При виконанні цієї вправи від другого підборіддя і щік, має відчуватися напруга м’язів, розташованих під підборіддямПовтор — 20 разів

Ці вправи при постійному виконанні зміцнюють м’язи, позбавляють від проблем в області підборіддя, «витягають шию.

Вправи з книгою проти другого підборіддя

В якості тренажера для зміцнення м’язів не тільки шиї, але і спини, може послужити важка книга.

 

Вправа виглядає наступним чином: покласти її на голову і плавно пересуватися по кімнаті, тримаючи книгу без допомоги рук. Спина повинна бути прямою, підборіддя трохи піднятий. Для досягнення ефекту необхідно щодня здійснювати подібні прогулянки по 10 хвилин.

Зверніть увагу! При виконанні таких дій, вирішиться не тільки проблема корекції щік і шиї, але і значно покращиться постава.

Вправа для підборіддя «Вантажник»

Для цієї вправи не потрібно будь-яких додаткових предметів. Слід просто уявити, що до підборіддя прикріплений масивний, майже непідйомний тягар. Потім повільним рухом підняти цей уявний вантаж.

Голова при цьому плавно відкидається назад. Після цього таким же повільним рухом прийняти вихідне положення.

В якості тренажера для зміцнення м’язів не тільки шиї, але і спини, може послужити важка книга.

Вправа рекомендується виконувати щодня 5-6 разів.

Вправи з мовою для позбавлення від другого підборіддя

Існують і вправи, що виконуються з допомогою мови:

  • Вправа 1 виконується наступним чином: висунути язик і спробувати дістати їм по черзі кінчик носа і підборіддя. Мову слід витягати як можна далі.
  • Вправа 2 виконується наступним чином: також слід висунути язик і малювати їм в повітрі цифру 8.
  • Вправа 3 виконується наступним чином: рот закритий, кінчиком мови слід натискати з невеликим зусиллям по черзі на верхнє і нижнє небо. Важливо відчути при виконанні вправи, що підборідні м’язи напружені.

 

Всі рекомендовані в розділі вправи слід виконати по 10 разів.

Вправи з губами від другого підборіддя і щік

Для корекції області щік і підборіддя можна виконувати вправи, в яких задіяні губи:

  • Вправа 1. Голову слід відкинути назад. Нижня губа повинна накрити верхню настільки, наскільки це вийде максимально. Потім нижньою губою зробити зворотні рухи – як можна сильніше потягнути її вниз до підборіддя.
  • Вправа 2 також допоможе позбутися від другого підборіддя і щік. Воно виконується в 2 етапи: спочатку слід втягнути всередину нижню губу як можна сильніше, напружуючи при цьому м’язи під підборіддям, після чого повернути губу в звичайне положення. Дана послідовність дій повинна повторюватися 1 хвилину. Після цього при необхідності можна трохи відпочити. На 2 етапі варто знову напружити м’язи підборіддя, нижня губа при цьому висувається вперед і накриває верхню, після чого приймається вихідне положення. 2 етап також виконується 1 хвилину.
  • Вправа 3. Голову трохи підняти, витягнути підборіддя вперед, посміхнутися. Посмішку слід утримувати 5 сек. Виконати 10 повторів.
  • Вправа 4. Голову відкинути назад, губами послати в небо повітряний поцілунок. Повторити 5 разів.

Вправи з кулаками від другого підборіддя і щік

Для тих, хто на роботі сидить, відмінно підійде вправа, запропоноване в даному розділі. Його можна виконувати непомітно, проте воно досить ефективне.

Вихідне положення для цієї вправи: кулаками підперти голову так, щоб вони впиралися знизу в підборіддя. Слід опускати голову вниз, одночасно надаючи опір кулаками. Вправа виконується до тих пір, поки не з’явиться втома. Після відпочинку можна його повторити.

Звукові вправи проти обвислих щік

Швидких результатів щодо позбавлення від другого підборіддя і корекції щік допоможуть добитися вправи зі звуками:

  • Вправа 1. Стежачи за собою в дзеркало, слід протяжно вимовляти всі голосні звуки: А-У-У-Е-Я-І-Е-Е-И-О. Порядок вимови може бути будь-яким. Важливо, щоб при виконанні вправи всі лицьові м’язи були напружені.
  • Вправа 2. Вимовляти звук «О» сильно заокругленими напруженими губами протягом 5 хвилин.
  • Нижню щелепу висунути вперед, промовляючи в цей час звук «И». Як тільки щелепу висунулася на максимальну відстань, слід повернути її назад зі звуком «У». Вимовляти звуки необхідно енергійно.

 

Повторити вправи по 10 разів.

Вправи, що виконуються головою, від другого підборіддя і щік

Найпростіше вправу з усіх можливих виконується головою, нахили голови вправо і вліво. Можна ускладнити цю вправу – здійснювати кругові обертання головою в кожну сторону.

 

Ще одна ефективна вправа виконується з допомогою олівця, фломастера або ручки. Постава пряма. Будь-який з цих предметів затиснути зубами, напружуючи при цьому як можна сильніше м’язи на підборідді і вилицях. Затиснутою в зубах предметом слід написати в повітрі будь-яке слово, повільно виводячи всі букви.

Єдиною умовою для тривалого збереження отриманого ефекту є регулярне виконання гімнастики.

Важливо знати! Фахівці рекомендують підбирати слова, що містять літеру «М», яка виявилася найбільш корисною для даної вправи.

Вправи від другого підборіддя і щік, що виконуються лежачи

У положенні лежачи можна виконати наступну вправу: лежачи на рівній поверхні закинути за голову руки. З напругою слід піднімати голову, намагаючись побачити пальці ніг.

 

Якщо вправа виконана вірно, то повинно виникнути відчуття, що тіло наливається свинцем. Голову в піднятому положенні необхідно утримувати протягом хвилини. Повторити 10 разів.

Позбутися від другого підборіддя і скорегувати щоки можна, причому досить простим і не вимагає матеріальних витрат способом – виконанням вправ. Кожен може скласти собі найбільш відповідний комплекс.

Єдиною умовою для тривалого збереження отриманого ефекту є регулярне виконання гімнастики.

Ефективні вправи від другого підборіддя:

Кращі вправи для губ:

Також цікаве: