Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ

Проблема другого підборіддя, на жаль, не рідкість. З нею стикаються як чоловіки, так і жінки. Невже вихід із ситуації можна знайти, лише скориставшись хірургічним втручанням? Однак, як показує досвід людей, яким одного разу довелося зіткнутися з цією проблемою, вихід є!

Озброївшись ефективними вправами від другого підборіддя, а також терпінням і величезним бажанням, цілком реально позбутися від цього непотрібного доповнення на обличчі в досить короткі терміни.

d62966a76817a7d1ce30186c502a9fd1 Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ
Ні для кого не секрет, що поки у людини м’язи в тонусі, то і проблем з отвисанием якої-небудь частини тіла не виникає. З м’язами шиї і підборіддя аналогічна ситуація. Якщо не лінуватися і регулярно робити профілактичні вправи, ризик виникнення другого підборіддя буде зведений до мінімуму.

Якщо ж проблема все ж має місце, тоді, недовго думаючи, беремося виконувати різні вправи, які здатні привести шию і підборіддя в тонус, і, як результат, позбавлять від ненависного другого підборіддя.

cd1f85d282352084595f79e37091e5ca Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ
Головне, про що варто пам’ятати, ставши на шлях приведення свого обличчя в порядок, займатися потрібно не просто регулярно, а щодня. Навіть людина з щільним життєвим графіком цілком може виділити час для занять, які займають всього близько 15 хвилин. Виконувати вправи можна в будь-який зручний для вас час протягом дня. Бажано під час занять бачити своє відображення в дзеркалі, це допоможе візуально контролювати, як правильно вами виконуються вправи.
Отже, добірка найкращих вправ проти другого підборіддя.

Вправа №1

Робиться воно в положенні сидячи, необхідно тримати спину рівно, а плечі опустити вниз. Голову треба нахилити назад, а потім мовою натиснути на верхнє небо. Важливо: зафіксувавши мова в даному положенні, перемістити положення голови вперед, до грудей. Спина має бути прямою. При правильному виконанні вправи відчувається, як працюють потрібні нам м’язи.

Далі, повертаємося у вихідне положення (мову потрібно розслабити шию випрямити). Для потрібного ефекту повторити цю вправу потрібно не менше двадцяти разів.

59c1a2aa4cd0c5726f07f8ac92143ff1 Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ

Вправа №2

Влаштуйтеся зручніше, спина пряма. Головне завдання — максимально висунути сильно вперед нижню губу, про правильність виконаного вправи підкаже зморщена шкіра на підборідді. Зафіксуйте особа в даному положенні на пару секунд.

Далі, не розслабляючи губу, потрібно добре напружити передню частину шиї. Тримаючи необхідні нам м’язи в напрузі, притискаємо підборіддя максимально сильно до грудей. Головне, не дозволяти спині округлятися.

Замріть на п’ять секунд, після чого можна зайняти вихідне положення. Також, як і перша вправа, це потрібно виконати в межах двадцяти разів.
f0d17faa6d538006a64f83e79149c730 Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ

Вправа №3

Руки повинні бути розслаблені, розташовані з боків. Голову треба нахилити назад таким чином, щоб була можливість бачити стелю. Необхідно, стуливши губи трубочкою, витягнути їх максимально сильно, намагаючись образно поцілувати стелю. У такому положенні потрібно перебувати в межах п’яти секунд, після чого розслабитися.

Виконуючи цю вправу повинні відчуватися м’язи шиї і підборіддя, що підтверджує правильність виконання цієї вправи. Виконати його треба 15 разів.

f4216a12b73de8b0bbf909984a1ec325 Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ

Вправа №4

Ця вправа робиться з прямою спиною, можна сидіти або стояти, немов намагаючись подовжити хребет. Завдання цієї вправи полягає в здатності переміщати щелепи, з зімкнутими губами, подібно до того, як ви зазвичай жуєте, то вгору, то вниз. Далі, через ніс потрібно глибоко вдихнути, а потім дуже повільно видихнути зі звуком «аааа».

Коли видих буде закінчено, потрібно максимально широко відкрити рот, одночасно притискаючи нижню частину зубів мовою. Не поспішайте, важливо зробити завдання правильно і не поспішаючи. Повторити його потрібно 1-2 рази.
651a640cad00b13abc6a513642e0afde Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ

Вправа №5

Це дуже просте у виконанні вправа, насправді при регулярному застосуванні дає чудовий результат. Обравши зручну позу, потрібно дуже широко відкрити рот, як тільки зможете, і висуньте язик вперед так, як для вас це можливо. Секунд 10 потрібно протриматися в такому положенні, далі займіть вихідне положення.

У процесі вправи, мабуть, неможливо не помітити, якими напруженими стають підборіддя і шия. Що і потрібно було отримати! Повторити вправу 10 разів.
ea0649fe52132f8bc8e222373c80684e Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ
На цьому комплекс вправ для другого підборіддя завершений, і це лише невелика частина вправ, які допоможуть усім бажаючим позбутися відвислого підборіддя в домашніх умовах.

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: