Вправи на тренажерах для схуднення: ефективний домашній комплекс

Бажання мати красиву фігуру з’являється у будь-якої сучасної жінки в будь-якому віці. Хтось хоче відновитися після пологів, а хто-то прибрати жировий прошарок. Але бажання є у всіх!

Зазвичай схуднення починають з корекції харчування, підбираючи відповідну дієту. Але з фізичним навантаженням справа йде набагато гірше. Деякі дають непомірне навантаження своєму організму і швидко здаються, а хтось взагалі не вважає фізичні вправи необхідними і боїться збільшення маси тіла за рахунок росту м’язів.

9f1dabfcf88c1968ac78cbf134892b7e Вправи на тренажерах для схуднення: ефективний домашній комплекс

Для початку необхідно розібратися в самих вправах і їх вплив на різні групи м’язів. Які вправи на тренажерах для схуднення найбільш ефективні?

Ті, хто вважає, що, займаючись на тренажерах, ви збільшуєте м’язову масу, праві частини. Адже за своєю суттю зростання м’язів обумовлюється великим вмістом в крові гормону тестостерону, а це чисто чоловічий гормон. І у великих кількостях він є тільки у чоловіків або штучної добавці для тих жінок, які займаються бодібілдингом.

Так що переживати з приводу набору великої кількості м’язів не варто. М’язовий корсет зміцниться і придбає рельєф, а жировий прошарок зменшиться.

e59069803c289582d85ed7e04c53c9c2 Вправи на тренажерах для схуднення: ефективний домашній комплекс

Навіть якщо і знайдений необхідний тренажерний зал, то хороший тренер новачкові буде необхідний, щоб отримати повний і змістовний рада – який потрібний комплекс вправ у кожній конкретній ситуації.

Але відвідування спортивних комплексів доступно не всім, кому-то з фінансів не підходить, а хто не володіє вільним часом, наприклад, молоді матусі. Ось і доводиться створювати тренажерний зал в домашніх умовах.

781fd1cb9fe13e3c32ba38746531b88f Вправи на тренажерах для схуднення: ефективний домашній комплекс

Останнім часом досить популярним став тренажер Долинова «Схудни». Цей простий тренажер не займає певного місця, складається з чотирьох петель, двох мотузок, двох блоків-роликів і кріпильного гачка, який кріпиться до стіни. Його можна замовити в інтернет-магазині або виготовити самостійно, закупивши все необхідне в магазині альпіністського спорядження.

Цей досить простий у використанні тренажер замінює собою багато дорогих спортивних снаряжений. Тренажер «Схудни» може замінити бігову доріжку, велотренажер, силові тренажери для моделювання м’язового корсета.

589dbc8d47a14965bb33ad4d87704fc8 Вправи на тренажерах для схуднення: ефективний домашній комплекс

Використовувати комплекс вправ на тренажері «Схудни» можна як стандартний, так і включити власну фантазію і працювати з проблемними зонами індивідуально. Вправи виконуються лежачи на килимку для занять йогою, що дозволяє знизити навантаження на хребет при виконанні фізичного навантаження.

В стандартний список вправ входять:

  • імітація бігової доріжки – головою розташуватися до кріпильного вузла, великі за розміром петлі одягаються на ноги, а менші тримати руками. Поперемінно виконувати махи ногами і руками. Ноги тримати випрямленими. Якщо збільшити швидкість рухів, то ходьбу можна замінити бігом;
  • імітація велосипеда – розташування таке, як у попередній вправі, тільки ногами робити рухи, що імітують їзду на велосипеді, допомагаючи руками;
  • бічні махи ногами – розташування головою до вузла. Лягти на правий бік і злегка зігнути праву ногу. Два великих кільця одягнути на ліву ногу, а два маленьких кільця тримати лівою рукою. Робити махи лівою прямою ногою, натягуючи мотузку рукою. Повторити цю вправу з іншої сторони;
  • вправи для преса – рівно лягти головою до вузла. На ноги одягнути великі кільця, маленькі тримати руками. Піднімати прямі ноги, руки розводити в різні боки, натягуючи при цьому мотузку.

Тренажер «Схудни» унікальний тим, що дозволяє робити вправи, які щадяще зміцнюють хребет. М’язи спини стають міцнішими, а м’язи преса дозволяють правильно працювати м’язам спини.

Відео по темі статті

Також цікаве: