Воскові смужки для зони бікіні: які краще вибрати, як ними користуватися в домашніх умовах

З давніх часів дівчата намагаються боротися з волоссям на своєму тілі. Були часи, коли волосяний покрив на тілі жінки вважався чимось ганебним, а навпаки, сексуальним. Але цей період пішов, і сучасні дівчата віддають перевагу гладку шкіру. Але скільки сил витрачається на боротьбу з небажаними волоссям, знають тільки самі дівчата. Беручи до уваги такі проблеми дівчат, з кожним роком створюються все нові способи епіляції і депіляції. Радикальним рішенням вважається спосіб лазерної епіляції, яка назавжди позбавить тіло від волосся. Але у випадку з чутливою зоною бікіні такі заходи фахівці радять не застосовувати. Для позбавлення від волосся в зоні бікіні краще використовувати звичайну бритву або воскову депіляцію. Зовсім недавно з’явилися воскові смужки для зони бікіні, і думка про їх ефективності трохи розділилося.

Дівчина сама повинна вирішувати, який спосіб позбавлення від волосся їй більше подобається і підійде. Адже тип шкіри буває різний, і реакція на ту або іншу процедуру буде різною. Воскові смуги можуть бути більш ефективними у разі епіляції зони гомілки, а зона бікіні вважається самою ніжною і чутливою, тому більшість дівчат вважають за краще не використовувати такий засіб для боротьби з волоссям.

Зовсім не рекомендують проводити видалення волосся за допомогою воскових смужок в домашніх умовах. Звичайно, при покупці таких смужок до неї буде додаватися інструкція, де буде написано, як користуватися ними, але самостійно провести таку процедуру дуже складно, особливо, якщо дівчина хоче добитися ефекту глибокого видалення волосся.

Про те, чи можна зробити таку процедуру вдома, можна прочитати на жіночих форумах, де дуже багато дівчат незадоволені результатом, так і самою процедурою. І тепер більшість з них воліють ходити в салон для кращого ефекту.

Найчастіше для того, щоб провести вдалу епіляцію зони бікіні, потрібно просто підібрати найбільш підходящий засіб. Це стосується навіть воскових смужок. Адже їх різновид просто можна завести в глухий кут дівчину, яка бажає купити такий засіб. По-перше, воскові смужки бувають декількох видів:

  • ті, які можна використовувати тільки один раз (зроблені з паперу);
  • смужки для декількох процедур (зроблені з тканини).

Про те, які краще з цих двох видів смужок, можна дізнатися від інших дівчат. Відгуки на багатьох сайтах скажуть про те, які вибрати смужки індивідуально кожній дівчині.

Також дізнатися, як використовувати такий засіб депіляції можна, подивившись відео. Зазвичай таку процедуру показують на якомусь прихованому ділянці тіла, але наочно пояснюють і показують, в якому напрямку слід рухатися.

Є деякі хороші смужки для зони бікіні, які вже стали популярними, і по всьому світу використовуються багатьма дівчатами. Смужки віт завжди на слуху, багато реклами по телевізору і чи не кожна акція в магазині пов’язана з їх фірмою. Є крем для депіляції, який теж став дуже знаменитим, але думка дівчат розділилися: одні кажуть, що ефект дуже хороший, а інші незадоволені і розповідають про неприємних відчуттях. Такий крем називається делія (крем для депіляції).

Дівчатам з підбором крему для депіляції потрібно бути обережними. Це абсолютно інший засіб, і ефект має відмінний від воскових смужок. Якщо воскові смужки можуть викликати тільки неприємні відчуття, то крем може спровокувати алергію.

Тому при виборі такого засобу, як крем для депіляції, потрібно уважно читати склад крему і робити перевірочне нанесення на шкіру. Якщо протягом 24 годин крем не викликає почервоніння, то його можна використовувати. Крем має ніжну структуру, усмоктуючись в шкіру, він впливає на волосяну цибулину. Воскові смужки не вбираються в шкіру, а навпаки, виривають їх разом з цибулиною.

Тому дівчина сама повинна вибрати, що їй більше підходить. У випадку з зоною бікіні, засіб для видалення волосся необхідно підбирати дуже ретельно.

На сьогоднішній день лідерами по продажах є смужки veet і byly. Але якщо перші є дійсно ефективними, то другі завоювали популярність у відношенні волосся на руках. Тобто дівчата їх купують для депіляції рук, бо для зони бікіні вони не зовсім підходять. Більшість дівчат відчувають надто болючі відчуття при їх використанні.

Якщо у дівчини є вибір, провести депіляцію зони бікіні самостійно або в салоні, то краще вибрати другий варіант, особливо, якщо процедура плануються вперше. Недосвідченість в такій справі може призвести до травм шкіри, і хворобливих відчуттів в підсумку.

Але навіть в салонах необхідно дізнаватися про склад засоби для депіляції, будь то крем або віск.

Відео по темі статті