Вісцеральний жир: як позбутися, як зменшити і усунути його з живота, правильна дієта

Чому люди весь час думають над тим, як позбутися від вісцерального жиру? Однозначно тому, що хочуть мати більш привабливу зовнішність. Але ожиріння не можна назвати тільки косметичним ефектом, оскільки вона становить реальну загрозу здоров’ю людини. Наявність підшкірного жиру для організму не небезпечно, а от вісцеральний жир — причина багатьох проблем.
fb27c77d76a3bb2a2d61a42de0bbabad Вісцеральний жир: як позбутися, як зменшити і усунути його з живота, правильна дієта

Як прибрати вісцеральний жир з живота?

Позбавлення від вісцерального жиру відбувається разом з підшкірним, але тільки у випадку, якщо у людини відсутні ендокринні захворювання. Для того, щоб зменшити свої обсяги, потрібно сісти на дієту і виконувати фізичні вправи. Також варто взяти до уваги деякі поради.

c6b4a67a2b16c04e04446c5a1d4faa43 Вісцеральний жир: як позбутися, як зменшити і усунути його з живота, правильна дієта

Поради по схудненню

1. Вживайте їжу частіше, але маленькими порціями.

2. Не потрібно голодувати під час дієти, так як це сприяє накопиченню більшої кількості жиру.
3. Потрібно приймати вітамін С.
4. Вживайте більше кави, це впливає на зменшення активності кори надниркових залоз, а значить і на пригнічення синтезу кортикостероїдів.
5. Дотримання низькокалорійного режиму харчування прискорить процес схуднення. В першу чергу обмежте споживання швидких вуглеводів і жирів.
6. Необхідно пити велику кількість води.
7. Приймайте засоби, які прискорюють метаболізм.
8. Намагайтеся уникати стресових ситуацій.
742c03d70682ba02b0f0ad9d5e8a50e8 Вісцеральний жир: як позбутися, як зменшити і усунути його з живота, правильна дієта

Правильне харчування або як зменшити вісцеральний жир за допомогою дієти

Про користь правильного і збалансованого харчування знають багато, але далеко не всі здатні перейти на нього. Далеко не кожен здатний відмовитися від булочок, смаженого м’яса та іншої смакоти, люди поглинають таку їжу у великій кількості і не знають міри. Природно, від цього живіт росте, як на дріжджах.

Якщо ви хочете мати плоский животик без краплі жиру, то доведеться почати харчуватися правильно. Наявність у раціоні молочних продуктів, овочів, фруктів, пісного м’яса, морепродуктів, яєць та рослинних олій зроблять вашу фігуру набагато привабливіше.

Якщо включити фантазію, то зі списку низькокалорійних продуктів можна приготувати смачні страви, які не поступаються за своїми смаковими якостями висококалорійних продуктів.

Викресліть зі свого меню солоні, смажені та консервовані продукти, а також різні копченості. Накладається табу на хлібобулочні вироби та продукцію з високим вмістом калорій. Навчіться харчуватися маленькими порціями, кожна порція — 250 р.

Пам’ятайте, що їсти можна лише за 3-4 години до сну. Ні в якому разі не переїдайте та не голодуйте.

Які потрібно виконувати фітнес-вправи

Спалювання вісцерального жиру (внутрішнього) можливо тільки при правильному поєднанні спортивного навантаження і, звичайно, дієти. Для позбавлення від вісцерального жиру необхідно збільшити кількість кардионагрузок і робити фізичні вправи на спину і м’язи живота.

Силові вправи не повинні перевищувати 30-40%, кардіо необхідно приділити більшу увагу, тобто 60-70% кардіотренувань цілком достатньо, розтяжки повинні займати 10% тренування.
Як би там не було, якщо ви будете стежити за своєю зовнішністю і приділяти належну час фітнесу, накопичення вісцерального жиру вам явно не загрожує. Адже його поява пов’язана з наявністю підшкірного жиру. При схудненні зникають вони також разом.

Існують певні принципи схуднення, які не змінюються і є універсальними. Незалежно від того, де саме відбулося відкладення жиру, якщо ви надумали прибрати його, то потрібно почати менше їсти і більше рухатися.

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: