Види стрілок для очей: як правильно малювати олівцем і підводкою, відео уроки

Про яскравий, виразний, сводящем з розуму погляді мріє будь-яка поважаюча себе дівчина. Такого результату допомагає досягти туш і правильні стрілки. Вони візуально збільшують форму очі і прекрасно доповнюють ваш і денний, і вечірній образ. Але необхідно знати види стрілок для очей і декілька хитрощів їх правильного нанесення.

ef4a95aab7a7468e8015ce9a54650c5b Види стрілок для очей: як правильно малювати олівцем і підводкою, відео уроки

В 2016-2017 році стрілки знову в моді. Відомо безліч їх видів. Вони завжди користувалися попитом, а у деяких знаменитостей ставали візитною карткою образу і стилю. Намалювати стрілки дуже важко, треба мати особливий навик. Безсумнівно, результат того вартий, адже правильно підібрані стрілки додадуть шарму і загадковості і скорегують деякі недоліки зовнішності.

Відомі види стрілець

Стрілки розрізняються по товщині, формою, довжиною, але є певна види, які можна досить часто зустріти.

1. Класичні. Тонка лінія, що йде від нижнього кута ока до вешнему, трохи підводячись в кінці.

2. «Подвійна лінія». Верхня стрілка проводиться подібно до класичної підводці від нижнього краю до верхнього, але в кінці не тільки піднімається, але і ущільнюється по ширині. Нижня частина ока підводиться від зовнішнього кута до нижнього. Всі лінії повинні бути м’якими і витонченими. Такий вид стрілок додає погляду неземну привабливість і таємничість, макіяж стає яскравим, але в той же час таємничим. Підводячи таким чином очі, ви підкреслите природний колір своїх очей.

fa2a6a0e4542f2af57f553e26d37802d Види стрілок для очей: як правильно малювати олівцем і підводкою, відео уроки

3. Товсті стрілки. Лінія йде від нижнього кута до верхнього, а ширина залежить від уподобань дівчини. Такі стрілки візуально збільшують форму ока.

4. «Котячі очі». Ці стрілки займають особливе місце у професіоналів. Стрілка біля верхнього і нижнього століття спрямована вгору, до скроні.

Як правильно підібрати форму

Власницям мигдалеподібних очей дуже пощастило, адже їм можна використовувати абсолютно будь-які види стрілок. Круглі очі можна скоригувати з допомогою подвійної підводки, так очі візуально витягуватися. Обов’язково стрілки повинні йти від внутрішнього куточка ока до верхнього. Вузькі очі прикрасить тонка лінія по віях, злегка піднесена вгору в кінці.

При широкій постановці очей візажисти радять використовувати товсті стрілки. Узкопосаженым очей допоможе тонка лінія, злегка піднесена в кінці, але не виходить за межі зовнішнього куточка.

Стрілки не повинні робити дівчину вульгарною, вони повинні грамотно і гармонійно доповнювати образ.

8dac3bf399c52408fbcd3b03baa31e2d Види стрілок для очей: як правильно малювати олівцем і підводкою, відео уроки

Як малювати стрілки?

Щоб стрілка вийшла рівною і красивою, слід дотримуватися всі етапи промальовування.

1 етап: запорука успіху — тверда рука. Візьміть в руки дзеркало, а інший упріться про стіл або іншу опору.

2 етап: очі повинні бути напівзакриті. Помилка багатьох полягає в тому, що або вони закривають очі, або дуже сильно розкривають, але так незручно малювати, погодьтеся.

3 етап: незалежно від товщини, спочатку необхідно намалювати тонкий контур, а потім додавати необхідну ширину.

4 етап: спочатку лінію необхідно провести до середини, а потім від середини до кінця, тільки в цьому випадку ви отримаєте рівну лінію.

5 етап: внутрішній край повинен проходити по природній лінії росту вій, інакше макіяж буде виглядати неакуратно і неприродно.

6 етап — стрілки повинні бути однакові на обох очах. Саме на цей етап у недосвідчених представниць жіночої статі йде велика частина часу. Якщо у макіяжі використовуються тіні, то стрілки наносяться поверх тіней.

89cc2b7d6c79503fca93b4fd6ab42ad2 Види стрілок для очей: як правильно малювати олівцем і підводкою, відео уроки

Косметичні засоби для стрілок: олівець або підводка?

Зважившись вперше використовувати стрілки в своєму макіяжі, ми відразу ж біжимо за рідкою підводкою, думаючи, що це найкращий варіант. Насправді, її здобувають дівчата, вже вміють правильно креслити лінію стрілки. Недосвідченим дівчатам слід використовувати олівець або тіні.

Стрілки малюють твердим і м’яким олівцем, м’який простіше в управлінні, тому більше підходить новачкам. Олівець зручний тим, що дозволяє домогтися димчастого ефекту. Перед нанесенням олівця на віки потрібно накласти тіні або протерти шкіру люсьоном, тоді олівець максимально рівно ляже. Щоб уникнути можливих вад, можна поставити непомітні маленькі точки і рухатися до них.

b0054587eb26b59ffeae764595686dd0 Види стрілок для очей: як правильно малювати олівцем і підводкою, відео уроки

Вибираючи олівець, дотримуйтеся якісного складу, адже косметика безпосередньо взаємодіє зі слизової. Серйозно поставтеся до вибору відтінку, банальний чорний іноді не найкращий варіант.

Рідка підводка або айлайнер дозволяє домогтися ніжного витонченого макіяжу. Айлайнер легко змивається водою, а лінія виходить м’якою.

Вибираючи ідеальний варіант стрілок для себе, подивіться фото знаменитостей, моделей, роботи професійних візажистів, поекспериментуйте пару-трійку вечорів перед дзеркалом. Так ви знайдете ідеальну форму і товщину, і навчіться правильно малювати стрілки, і ваш погляд стане неповторним.

Відео по темі статті

Також цікаве: