Відгуки про ліпосакцію тих, хто робив цю процедуру

Ліпосакція – радикальний метод боротьби з жировими відкладеннями. Процедура проводиться шляхом хірургічного втручання. Через невеликі розрізи на шкірі спеціальним препаратом відсмоктують жир. Проводиться під місцевим наркозом. Відгуки про ліпосакцію допоможуть прийняти рішення, чи варто її робити взагалі. Затвердження докторів іноді не збігаються з відчуттями пацієнтів.

Відгуки пацієнтів про ліпосакції

Марина: «Я після пологів сильно поправилася – з 42 розміру стала 54. Ніяка дієта не допомогла. На фізичні вправи катастрофічно не вистачає часу. Так і результатів таких, як від ліпосакції, чекати доведеться довго. Зробила дві – і ні краплі не шкодую про це. Процедура, звичайно, неприємна, але витримати можна. Шкіра спочатку обвисли, але через пару тижнів підтяглася!»
36472df0bc45cd5d1b8907d058387d2b Відгуки про ліпосакцію тих, хто робив цю процедуру
Ніка: «Це ж неприродний процес! І величезне навантаження для організму. Я не розумію тих людей, які добровільно на це йдуть. Я за два роки народила двох діток. Поправилася на 17 кг. Але після дієти і фізичних вправ за 8 місяців привела себе в порядок. Вважаю цей метод варварським і підходящим для тих, хто не має сили волі!»
Вероніка: «Ліпосакцію робила моя подруга, а я за нею спостерігаю. Це не спосіб для удосконалення фігури. Через пару років весь той жир повертається. Моя подружка за три роки стала ще жирніше, ніж була. Збирається робити ліпоксацію знову. Хіба це вихід?»
Ангеліна: «одного разу Зробила ліпосакцію. Тепер картаю себе за це все життя. Піддалася на вмовляння чоловіка. Він і сплатив усі. Коректувала стегна. Мені робили під загальним наркозом. Нічого не знаю, як і що там робили, але довго відходила. Причому всі принади почалися потім.
Утворився набряк і синець. На перев’язку ходила через кожні три дні. Шкіра погано гоїлася. Боліло все жахливо. На правій нозі утворилася западина. У цьому місці мені викачали більше жиру, ніж було потрібно. У підсумку судові засідання. Процес я виграла. Гроші мені повернули. А здоров’я і зовнішній вигляд — ні. До речі, з чоловіком розлучилася!»

80fbbe7add6fdc26a6dd2c877ea67dea Відгуки про ліпосакцію тих, хто робив цю процедуру
Наталі: «Я робила ліпосакцію на ногах. Дуже ефективний метод. Довго вибирала клініку і спеціаліста. Процедура неабияка. Після процедури лежала 12 годин, потім змогла встати на ноги. Слабкість була неймовірна. Синці покрили всі ноги. Але результат помітила вже тоді. Мене попередили, що таких розмірів вистачить на 3-5 років. Так і вийшло.
Через п’ять років знову почала набирати обертів. Ніякі безопераційні методи такого результату не дадуть – не обманюйте себе. Якщо худнути, то таким чином!»

62607d58c950dec62d340053c565f1f7 Відгуки про ліпосакцію тих, хто робив цю процедуру
Ксенія: «Я зробила ліпосакцію на животі – але повторювати її не хочу, незважаючи на відмінний результат. Процедура неприємна. Намагаюся підтримувати форму і не налягати на солодке!»
5a949353db87570be60e0b71e113e20e Відгуки про ліпосакцію тих, хто робив цю процедуру
Катерина: «Захотіла красивий животик. Він у мене виділяється від природи. Сама худа, а живіт є. Мені зробили відкачування жиру, а потім підправили шкіру лазером. Ефект чудовий. Живіт не хворів після процедури, лише злегка тягнуло. Робила в перевіреної клініці. Всім задоволена. Вибирайте хороших лікарів!»
2af0baf52e66b138e662034605fbcb3b Відгуки про ліпосакцію тих, хто робив цю процедуру
Відгуки про ліпосакцію зустрічаються і позитивні, і негативні. З одного боку – це перевірений і надійний спосіб боротьби із зайвою вагою і жировими відкладеннями. З іншого – хірургічний метод з неприємними наслідками.
Довгий реабілітаційний період компенсується тривалим періодом дії ефекту. У деяких пацієнтів він триває 10 років.
Для досягнення найкращих результатів методи ліпосакції комбінують. Так, наприклад, разом з традиційної ліпосакції застосовують лазерну. Покращують стан і тонус шкіри.
У будь-якому випадку, перед процедурою потрібно ще раз все зважити і здати необхідні аналізи.

Відео-підбірка

Також цікаве: