Відгуки про контурної пластики обличчя філерами і фото до і після процедури

Важко уявити зараз сучасну клініку косметичної медицини, яка б не пропонувала послуги контурної пластики обличчя. Яскравий омолоджуючий ефект даної процедури і здатність внести з допомогою гелів-філлеров корекцію недоліків зовнішності говорить про те, що контурна пластика обличчя є гідною альтернативою пластичної хірургії.

Відгуки про контурної пластики обличчя філерами свідчать ще про такі важливі переваги, як простота й швидкість процедури, відсутність загального наркозу, відносно невелика вартість.

edb0bdfc93185d097f970cba06762fb9 Відгуки про контурної пластики обличчя філерами і фото до і після процедури

Відгуки

Марина: «Хочу поділитися своїм досвідом, як я зробила собі контурну пластику обличчя. Довго боялася і сумнівалася, але в черговий раз, глянувши в дзеркало на свої зморшки, вирішила, що далі зволікати не можна. Ретельно вибирала клініку, читаючи відгуки, дивилася фото пацієнток.
Під час першої консультації запитували, чи робили раніше контурну пластику і якщо робили, то якими філерами, які ліки приймаєте. Також роблять пробу, чи немає у вас алергії на компоненти препарату.
За добу перед процедурою слід утриматися від прийому алкоголю і від фізичних навантажень.
Після процедури можуть виникнути набряки і гематоми.
Добу після пластики не можна чіпати обличчя руками, наносити косметику, вмиватися, спати потрібно на спині, щоб механічним впливом не порушити розподіл гелю.
Протягом трьох днів потрібно виключити масаж, фізичні вправи, не приймайте ліки без призначення лікаря.
Два тижні після контурної пластики можна приймати гарячі ванни і засмагати на сонці або в солярії.
Перед самою процедурою, хвилин за 45, на обличчя завдали заморожувальна крем. Коли обличчя заніміло, почали ставити уколи з филлером.
Філлери для контурної пластики обличчя бувають дуже різні, я у виборі препарату довірилася своєму косметолога.
Больові відчуття цілком терпимі, уколи колються в положенні сидячи.
Кілька днів після операції відчувався біль у місці введення та припухлості, які швидко зійшли. Остаточний результат став видний через два тижні.
Я дуже задоволена результатом, просто в захваті».

6ffbc98f8523dbd6ab7d8710f0f88e69 Відгуки про контурної пластики обличчя філерами і фото до і після процедури

Аліса: «Спасибі, розповідь дуже цікавий. Раніше Я боялася робити цю процедуру, хоча і дуже хотіла, а тепер наважуся точно».

29fdb71ed1544843ac9623a12effda71 Відгуки про контурної пластики обличчя філерами і фото до і після процедури

Олександра: «Контурна пластика обличчя – це на все життя, якщо зробив раз, то вже не хочеш бути, як раніше. Регулярно роблю собі цю процедуру протягом вже 5 років. І зупинятися не буду. Тільки вона рятує мене від відвідування пластичного хірурга. Не бійтеся, нічого страшного немає. Сміливо вирішуйте».

cf62964c5b5bac8db246f4980dd9c0ff Відгуки про контурної пластики обличчя філерами і фото до і після процедури

Світлана: «У мене процедура проходила також, але ось результат!.. Ще в кабінеті лікаря я відчула дивні відчуття і, причому, тільки з одного боку. Косметолог сказала, що це нормально і взагалі дивно, що тільки з одного боку, повинні відчувати скрізь.
Прокинувшись наступного дня, побачила на цьому місці величезний чорний синець. Результат, говорили, буде видно відразу, а його не було взагалі. Косметолог сказала, що синець — це нормально, він зійде, а результат буде видно через 3-4 тижні.
Через місяць результату ніякого не було, на що косметолог сказала, приходьте через 3 місяці за таку ж суму ми доколем вам ще. Я дуже незадоволена, даремно витрачені гроші. Добре, що обійшлося тільки одним синцем».

62c49ce3e89e6940540f49697eb9f786 Відгуки про контурної пластики обличчя філерами і фото до і після процедури

Маша: «Зробила контурну пластику на міжбрів’я, там у мене складка, а косметолог вмовила мене і на носогубную частина. Результат — солодка як була, так і залишилася, а носогубна область обвисли, тягне за собою куточки губ вниз, роблячи все обличчя сумним і ще старше. Налаштована проти контурної пластики категорично».

Анжела: «Я просто в шоці, який результат після контурної пластики обличчя. Вже відразу після процедури я помолодшала, посвіжіла. А через два тижні просто красуня. Раджу всім, сама буду робити пластику регулярно».

Підбірка відео

Також цікаве: