Відгуки косметологів на Регецин від зморшок, наскільки добре він допомагає в боротьбі зі зморшками

Коли справа стосується зовнішності, треба враховувати все і діяти дуже акуратно, особливо, якщо це процедури на обличчі. Для цього і існують косметологи, завжди готові підказати і допомогти у виборі відповідних засобів.

Багато хто не вірять в ефективність аптечних мазей, а тим більше, коли хтось пропонує використовувати їх не за призначенням. Однак і купувати щось дороге не всі можуть дозволити собі. А відгуки подруг і знайомих про який-небудь «чудо-засіб» можуть виявитися абсолютно марними людині з іншим типом шкіри.

63fb2d76d09e6f5cc6d6579cb4961634 Відгуки косметологів на Регецин від зморшок, наскільки добре він допомагає в боротьбі зі зморшками

Ще частенько дами воліють запитати ради безпосередньо в магазині косметики або в аптеці, що вельми сумнівно і може привести до плачевних результатів. І коли вибору вже не залишається, жінки йдуть до косметологів, які часто пропонують досить дорогі процедури.

Але є і чесні представники цієї професії, готові поділитися простими і дієвими секретами для збереження і повернення молодості. Розглянемо відгуки косметологів на «Регецин» від зморшок.

Що кажуть фахівці

Наталя: «Кожен раз, коли до мене приходить нова клієнтка, після першої ж консультації спілкуємося, вже як подружки, і мені совість не дозволяє хорошій людині нав’язувати щось шалено дороге, коли я знаю, що є перевірені дешеві препарати, які, до того ж, допомагають не тільки від головної проблеми, але і від всіх супутніх.
Я вже давно переконалася в ефективності гелю «Регецин», який рятує не тільки від прищів (за своїм прямим призначенням), але і допомагає шкірі швидше оновлюватися, що призводить до розгладженню зморшок на обличчі. Тому своїм клієнткам я завжди раджу в першу чергу, хоча, звичайно, є й такі, які самі хочуть, щоб їм виписали те, що подорожче так попрестижнее».

cc8ca02ba685d9c3baa7eef5796fc66d Відгуки косметологів на Регецин від зморшок, наскільки добре він допомагає в боротьбі зі зморшками

Світлана: «Гель «Регецин» у моїй практиці з’явився не так давно, на курсах по підвищенню кваліфікації дізналася про нього. Значить, по-перше, акне він прибирає швидко (це його основна дія), по-друге, шкіра стає ідеальною і за всіма іншими ознаками, включаючи усунення зморшок.
Спочатку, звичайно, я випробувала на собі його. У складі — гіалуронова кислота, саме вона не дає шкірі втрачати пружність, а цинк давно відомий як важливий компонент для оновлення клітин шкіри.
Після кількох тижнів використання зазначила, що тон шкіри став рівніше, дрібні нерівності зникли, зморшки розгладилися не тільки дрібні, але і досить помітні, і за весь час не з’явилося жодного прищика. Тепер рекомендую цей гель своїм клієнтам».

2d26ef1fdf8c81660168b9d23ab15449 Відгуки косметологів на Регецин від зморшок, наскільки добре він допомагає в боротьбі зі зморшками

Олеся: «Чим особисто мені, не тільки як косметолога, але і як жінці у віці, сподобався гель «Регецин», так це його багатофункціональністю і різнобічним дією. У моїх клієнток накопичилося безліч відгуків про «Регецин» від зморшок, і кожен раз я чую про нього захоплені репліки що від молодих дівчат, яким він допоміг позбутися від акне, що від дам постарше, які з його допомогою стали виглядати чи не молодше своїх дочок.
У цього засобу дуже хороший склад, протипоказань немає (звичайно, завжди є ризик алергії, але в моїй практиці на цей препарат поганих реакцій не було). Користуватися легко і приємно».

2280cd2da0e9d912b336917120f2d148 Відгуки косметологів на Регецин від зморшок, наскільки добре він допомагає в боротьбі зі зморшками

Христина: «Регецином» від зморшок користуватися треба наступним чином: після видалення косметики і вмивання треба насухо витерти шкіру і втирати гель рухами легкими рухами (під очима теж можна) до повного вбирання. Курс – 3-4 тижні. Можливо і довше, але не більше трьох місяців.
Можна використовувати хоч вранці, хоч ввечері, причому ніякого іншого крему для обличчя вам більше не знадобиться, під макіяж відмінно підійде. В результаті коло дії гелю: зморшки, прищі, невеликі шрами і рубці, нездоровий колір обличчя, дрібні нерівності».

Перед застосуванням не забудьте про тест на алергію!

Відео по темі статті

 

Також цікаве: