Видалення пігментних плям на обличчі лазером: відгуки про лазерне видалення пігментації на обличчі

Раніше вважалося, що поява пігментних плям на обличчі пов’язано виключно з вагітністю або старінням організму. Зараз довели, що існують і інші причини. До них відносять гінекологічні захворювання, хвороби печінки, нестачу вітаміну С в організмі, неправильну роботу щитовидної залози, несприятливі умови праці і життя, зловживання засмагою і соляріями.

Видалення пігментних плям на обличчі лазером є найбільш ефективним методом на сьогоднішній день.

d5ca557df06ca8f71fd3a90bd8ae6f4d Видалення пігментних плям на обличчі лазером: відгуки про лазерне видалення пігментації на обличчі 

Види пігментних плям

Пігментація являє собою скупчення в шкірі особливої речовини – меланіну. В залежності від шару шкіри, на якому він знаходиться, і його кількості виділяють наступні пігментні плями:

1) веснянки – меланін розташований у верхньому шарі шкіри, має світлий відтінок;

908f62d0ab5daf77c250e98c9f122924 Видалення пігментних плям на обличчі лазером: відгуки про лазерне видалення пігментації на обличчі 

2) родимі плями – задіяні більш глибокі шари шкіри, меланін зосереджений у вигляді згустків;

1516ba2583554cf520b6ac2051d11153 Видалення пігментних плям на обличчі лазером: відгуки про лазерне видалення пігментації на обличчі 

3) хлоазми – це вогнищева гіперпігментація, яка проявляється у вигляді великих за обсягом плям на шкірі;

2e16501ac40fa26d23c018e5ff6000b0 Видалення пігментних плям на обличчі лазером: відгуки про лазерне видалення пігментації на обличчі 

4) лентиго – невеликі темно-коричневі плями на шкірі, схожі на веснянки, але мають неправильну форму, відрізняються більш темним кольором.

9b7f015c6e20afaa433cd9c5142d3870 Видалення пігментних плям на обличчі лазером: відгуки про лазерне видалення пігментації на обличчі 

Процедура лазерного видалення

Розглянемо докладніше, як видалити лазером пігментні плями на обличчі. Лазерний промінь діє вибірково на клітини шкіри. Він нагріває і знищує саме ті, де є скупчення меланіну. Видалення невеликого плямочки може зайняти дві хвилини, а освітлення хлоазми – до тридцяти хвилин. Якщо пігментації на обличчі багато, доведеться пройти приблизно п’ять сеансів лазерної терапії з інтервалом у дві-три тижні.

Процедура практично безболісна, так як перед її проведенням особа обробляють спеціальним знеболюючим кремом.

Після процедури на місці дії утворюється тонка скоринка, яка проходить через п’ять днів. Заборонено перебувати під прямими сонячними променями, відвідувати лазню і сауну протягом двох місяців після процедури.

Відгуки

Що ж пишуть люди у своїх відгуках про лазерне видалення пігментації на обличчі?

Анна, 24 роки, Саратов: «З веснянками на обличчі я борюся з тринадцяти років. Перепробувала безліч світлих кремів, але вони не вирішували проблему повністю. Коли я змінила колір на більш темний, веснянки стали сильно дратувати. Зважилася на кардинальні заходи.
Лазерне видалення мені робили в три етапи. Кожен тривав приблизно за тридцять хвилин. Біль була, але не сильна. Після процедури обличчя вкрилося прищиками, але ці плями пройшли через сім днів.
Зараз шкіра чиста, веснянок немає, але від сонця я активно ховаюся, користуюся сильними сонцезахисними засобами».

Тетяна, 62 роки, Санкт-Петербург: «я приховую свій вік, тим більше що змогла зберегти моложавий зовнішній вигляд. Але пігментні плями стали зрадницьки мої роки видавати. Довелося терміново вживати заходів.
З першої процедури лазерної терапії повністю видалити плями не вдалося. Пройшла три сеанси. Відчуття не дуже приємні, але після процедури шкіра в цілому підтяглася і помолодшала. Пігментація пройшла. Я задоволена результатом».

Юлія, 20 років, Москва: «Я дуже шкодую, що видалила родимку на обличчі. Вона мені особливо не заважала, красу не псувала. Але послухалася лікаря-косметолога, зробила лазерну коагуляцію. Залишилася ямка, як від віспи, яка вже не зміниться. З родимкою було краще».

Оксана, 30 років, Нижній Новгород: «Всім рекомендую видаляти пігментацію лазером Multiline. Шукайте клініку, де є саме такою. Я видаляла веснянки на носі. Вистачило двох процедур, шкіра чиста. А ось подруга видаляла пігменти на обличчі іншим лазером, від веснянок так і не позбулася».

Іван, 27 років, Москва: «На щоці у двадцять років з’явилося або пігментна, або родима пляма. Мені воно дуже не подобалося. Видалив лазером за три сеанси. Його ніби випалили, але опік все-таки залишився. Він не такий помітний, тим більше що шрами прикрашають чоловіка!»

Цікаві відео по темі статті

 

Також цікаве: