Ультразвукова підтяжка особи doublo, альтера, переваги методу, відгуки, фото і відео

Настає час, коли косметичні засоби вже не допомагають у боротьбі зі старінням шкіри. В даному випадку для повернення краси і молодості шкіри існує 2 методу: хірургічне втручання або безопераційний ліфтинг за допомогою ультразвуку. На сьогоднішній день все більшу популярність набуває альтернатива операції — ультразвукова підтяжка обличчя. Такий метод виграє за своєю вартістю і безпеки.

1b00e43ffffb07405b721841e1c7fcd9 Ультразвукова підтяжка особи doublo, альтера, переваги методу, відгуки, фото і відео

Ультразвуковий ліфтинг — це метод підтяжки обличчя за допомогою високочастотних хвиль ультразвуку. Ліфтинг досягається за допомогою прогрівання тканин, масажу і насичення шкіри киснем. В результаті використання ультразвуку для підтяжки обличчя активізуються процеси обміну речовин, покращується мікроциркуляція, що сприяє більш глибокому проникненню в шари дерми поживних речовин.

Показаннями до процедури ультразвукової підтяжки можуть служити: поява другого підборіддя, опущення куточків очей, рота, очей і щік, поліпшення якості шкіри й вирівнювання її рельєфу, яскраво виражені зморшки, в’ялість шкіри і втрата її еластичності. Також дану процедуру рекомендують при деформації структури особи і для профілактики старіння шкіри. Дана процедура може проводитися за допомогою різних ультразвукових апаратів і має суттєві відмінності.

Одним з популярних апаратів на сьогодні для проведення ультразвукової підтяжки особи є апарат Doublo. Метод роботи на такому апараті називається SMAS-ліфтингом. Дія відбувається на глибокі шари дерми, які відповідають за пружність шкіри і овал обличчя.

Це єдина процедура в естетичній косметології, дія якої спрямована не тільки на обличчя, але і на м’язово-апоневратический шар, який носить назву SMAS.

e8f4dd91c34a1b8cb69213cc42df06c4 Ультразвукова підтяжка особи doublo, альтера, переваги методу, відгуки, фото і відео

Технологія SMAS дозволяє переміщати глибокі підшкірні шари. Ефект від такого методу має дуже стійкий і тривалий результат. Ультразвуковий ліфтинг Doublo забезпечує ефект підтяжки від процедури і зберігається цей результат від 5 до 8 років. Даний метод дозволяє вирівняти рельєф шкіри, підтягти її і забезпечити чіткий овал обличчя. При цьому термін реабілітації після процедури скорочений до мінімуму.

Безперечною перевагою є безболісність і нетравматичность даної процедури. Ультразвукова підтяжка Doublo дозволяє обійтися без опіків, набряклості і інших ускладнень.

Не менше використання для проведення ультразвукового ліфтингу має апарат Альтера. Метод роботи той же, вплив на SMAS, і він отримав своє застосування в роботі з овалом особи. Але технологія впливу істотно відрізняється від Doublo.

Ультразвукові хвилі, що впливають на глибокі підшкірні шари, запускаючи процес регенерації тканин і формування колагену і еластину. Кожна з таких хвиль запускається на певну глибину, при цьому ступінь впливу визначається лікарем. Процеси запускаються на тій глибині і тих ділянках шкіри, де це необхідно.

01f5cce11cd10f8b06ab1a5fef2c4e46 Ультразвукова підтяжка особи doublo, альтера, переваги методу, відгуки, фото і відео

Під впливом ультразвуку відбувається нагрів, який призводить до ущільнення глибоких шарів шкіри. Скорочення цієї структури в результаті нагрівання лазером призводить до підтяжки всіх шарів шкіри, що знаходяться вище. В результаті ліфтинг має об’ємний ефект.

Результат від такої процедури накопичувальний, ефект триває протягом 3-6 місяців після неї і видно вже після першої процедури. Цей накопичувальний ефект обумовлений тим, що формується нова матриця колагену. Шкіра в ході процедури обробляється складом для анестезії в цілях зниження дискомфорту. Після процедури можливе почервоніння, проходить протягом 1-2 годин, і невелика набряклість оброблених ділянок, яка може зберігатися до двох діб.

25210d11926ca0798c7fcd98a2e04abd Ультразвукова підтяжка особи doublo, альтера, переваги методу, відгуки, фото і відео

Відгуки

Марина, 38 років: «Робила ультразвукову підтяжку на апараті Альтера, дуже задоволена результатом! Процедура, звичайно, не з приємних, дуже болісно проходить. Але ефект варто того! Я робила цю процедуру в цілях поліпшення овалу обличчя, результат дуже помітний. Косметолог попереджала що ефект від такої процедури відстрочений. І справді, через два місяці овал обличчя став ще вираженіша, набув більш чіткі контури. Дуже задоволена, в цьому році хочу повторити».

Наталя, 35 років: «Мені 35 років і я робила процедуру на все обличчя для профілактики утворення нових зморшок і уповільнення процесів старіння, ну дуже боляче! Особливо неприємні відчуття при обробці шкіри навколо очей. Краще, якщо зважитеся, робити окремими ділянками. Ефект дійсно приголомшливий, але не знаю, зважуся я терпіти знову таку процедуру…»

Світлана, 40 років: «Робила на препараті Добло підтяжку чола. За одну процедуру — видимий ефект! Дуже рада, що дізналася про це методі і обійшлася без операцій! Дізнавалася і про Альтеру, але виходить той же ефект тільки за більший термін. Після консультації з косметологом, я зупинила свій вибір на липолифтинге».

Відео по темі статті

Також цікаве: