Уколи. Гіалуронова кислота для обличчя. Відгуки, результати, наслідки

З роками підтримувати свіжий і відпочилий вигляд обличчя стає дуже проблематично. Шкіра втрачає пружність, з’являються пігментні плями і почервоніння, але навіть з такої ситуації є вихід – це ін’єкції з гіалуронової кислотою.

Гіалуронова кислота є однією з необхідних складових в організмі людини. Речовина відповідає за пружність і еластичність шкіри, а також бере участь в процесах регенерації клітин.

У сучасній косметології використовується сировина рослинного, тваринного і синтезованого походження.

Гіалуронова кислота: переваги та недоліки


Препарати на основі гіалуронової кислоти вважаються ефективними і нешкідливими для організму людини.

Даний компонент володіє багатьма перевагами:

 • стабілізує водний баланс;
 • утримує воду в клітинах шкіри;
 • вирівнює колір обличчя;
 • усуває зморшки;
 • повертає втрачені обсяги;
 • стимулює вироблення гіалуронової кислоти організмом.

Уколи препаратів на основі гіалуронової кислоти (відгуки та результати запровадження на думку лікарів можуть бути абсолютно різними) не призначені для кардинального вирішення проблеми і можуть бути недостатньо ефективними при виражених змінах шкіри.

Головні недоліки гіалуронової кислоти полягають у вартості препаратів, а також у необхідності повторювати процедури через певний час, для підтримки стабільного результату.

Деякі фахівці стверджують, що препарат викликає звикання, але варто нагадати, що з віком організм людини все більше починає втрачати здатність до вироблення гіалуронової кислоти. Тому уколи цілком виправдані.

Загрузка...

Яку дію надає гіалуронова кислота на шкіру

Ін’єкції гіалуронової кислоти для обличчя припиняють процеси старіння шкіри— стверджують фахівці, залишаючи широкі відгуки в мережі. Речовина виробляється організмом людини, але недостатня кількість гіалуронової кислоти призводить до старіння шкіри.

 

Введення препарату дозволяє запустити регенерацію клітин шкіри. Відновлення шкірного покриву відбувається набагато швидше, тому шкіра «світиться зсередини». Клітини насичуються необхідною вологою, внаслідок чого тканини розгладжуються, зникають зморшки.

Оскільки гіалуронова кислота виготовлена на основі натуральної сировини, після введення під шкіру відторгнення препарату не спостерігається.

Як правило, для омолодження використовують вітамінні коктейлі, до складу яких входить гіалуронова кислота в більшій чи меншій мірі. Кількість основного компонента залежить від бажаного результату.

Гіалуронова кислота: показання до використання

Не варто поспішати з процедурами краси, так як в молодості організм людини виробляє достатню кількість гіалуронової кислоти, а от після 30 років клітини шкіри не можуть утримувати вологу як раніше, що власне і призводить до появи зморшок і втрати пружності шкірного покриву.

Гіалуронова кислота для обличчя чудово зволожує шкіру і усуває зморшки

Уколи – гіалуронова кислота для обличчя (відгуки наведені в кінці статті) призначаються в таких випадках:

 • темні кола під очима;
 • пігментні плями на шкірі;
 • гіпертрофічні рубці келоидной форми;
 • носогубні зморшки;
 • глибокі і мімічні зморшки;
 • шкіра втратила пружність.

Залежно від характеру проблеми і бажаного результату, косметолог підбирає відповідний метод омолодження із застосуванням гіалуронової кислоти.

Мезотерапія з гіалуронової кислотою

Мезотерапія – це мануальне або апаратне введення ін’єкцій під шкіру. Ін’єкції гіалуронової кислоти для обличчя дуже болючі, про що і свідчать численні відгуки.

Уколи мезотерапії робляться маленькими голками з нанесенням знеболюючого крему

Процедура здійснюється спеціальними голками, вони дуже тонкі і не залишають видимих слідів на шкірі. За допомогою ін’єкцій заповнюються глибокі і мімічні зморшки, після чого шкіра стає гладкою і пружною.

Мезотерапія з гіалуронової кислотою використовується не тільки для омолодження, але і для усунення вугрів, пігментних плям, маскування рубців і слідів від акне.

Важливо знати! Мануальний метод терапії (голковколювання вручну) вважається набагато ефективніше апаратного. Вся справа в ін’єкціях, які косметолог проводить дуже акуратно і тільки в потрібних місцях, знижуючи ризик пошкодження кровоносних судин.

Існує і менш хворобливий вигляд мезотерапії – на обличчя наносять вітамінізований коктейль з гіалуронової кислотою, після чого використовують безыгольный апарат, що сприяє швидкому проникненню корисних речовин в клітини шкіри.

Після проведення терапії, на шкірному покриві може з’явиться незначне почервоніння, але це цілком природна реакція організму.

Біоревіталізація з гіалуронової кислотою

Біоревіталізація – це введення під шкіру висококонцентрованих биоревитализантов, переважно в цих цілях використовують гіалуронову кислоту.

Процедура не зовсім приємна, тому на шкіру попередньо наносять крем зі знеболюючим ефектом. Після знеболювання, речовину вводять швидкими рухами до появи папул невеликих розмірів, які з часом зникають.

 

Тривалість сеансу становить 1 годину, а ефект проявляється протягом 2 тижнів. Кінцевий результат біоревіталізації зберігається близько 8 місяців. Курс омолодження становить від 3 до 5 процедур, з перервою на 2 тижні. Все залежить від розв’язуваної проблеми і особливостей шкіри.

Будьте обережні! Категорично не рекомендується вдаватися до біоревіталізація обличчя тим, хто не досяг віку 20 років, а також людям, які приймають антикоагулянти (препарати, що гальмують згортання крові) або антибіотики.

Контурна пластика з гіалуронової кислотою

Контурна пластика абсолютно безболісна, але ефект від цього не гірше. Препарат вводиться по контуру і відразу ж починає розсмоктуватися, надаючи позитивний вплив на клітини шкіри:

 • клітини насичуються необхідною кількістю вологи;
 • відбувається насичення шкіри киснем;
 • запускається синтез еластину і колагену;
 • нейтралізується дію вільних радикалів;
 • зникають зморшки і пігментні плями.

Добре зроблена контурна пластика обличчя з гіалуронової кислотою дозволяє зберегти бездоганний контур півроку. Речовина, введений під шкіру, поступово розсмоктується і виводиться з організму.

 

Зверніть увагу! Уколи (гіалуронова кислота), відгуки фахівців свідчать про прорив в сфері косметології, в контурній пластиці є найбезпечнішими і не має обмежень за віком.

Однак, як будь-яка косметологічна процедура, контурна пластика має свої протипоказання:

 • введений раніше силікон;
 • нещодавно пройдена лазерна або механічна шліфовка шкіри обличчя, глибокий пілінг;
 • гемофілія.

На думку косметологів, правильно зроблена контурна пластика зводить до нуля ризики виникнення ускладнень і несподіваних наслідків.

Гіалуронова кислота: протипоказання і можливі наслідки

Незважаючи на всі позитивні властивості, уколи гіалуронової кислоти для обличчя мають свої протипоказання, доказом чому служать негативні відгуки на просторах інтернету. Вдаватися до ін’єкцій молодості не варто, якщо:

 • надчутлива шкіра;
 • алергія на компоненти;
 • наявність інфекцій шкіри;
 • вагітність;
 • лактаційний період;
 • аутоімунні захворювання.

Відгуки про процедуру не завжди однозначно позитивні, але більшість жінок, що зробили процедуру, готові з плином часу її повторити

Застосування гіалуронової кислоти може призвести до небажаних наслідків:

 • папули після процедури (як правило, вони зникають протягом декількох годин після косметологічного впливу);
 • блідість шкірних покривів;
 • набряклість;
 • хворобливі відчуття в місцях уколів;
 • синці.

Перераховані вище симптоми тимчасові і зникають протягом 2 днів, але якщо наслідки процедури не проходять, бажано як можна швидше звернутися до косметолога.

Думки косметологів: застосування гіалуронової кислоти для обличчя

Ін’єкції гіалуронової кислоти для обличчя не можуть нашкодити здоров’ю людини – стверджують відгуки більшості відомих косметологів з багаторічним досвідом в сфері краси і здоров’я, якщо процедура була проведена за всіма правилами.

Введення під шкіру гіалуронової кислоти сприяє відновленню і підтримці водного балансу клітин шкіри. Крім того, речовина має бактерицидну і противірусну дію, тому після процедури зникають прищі, почервоніння та інші подразнення шкіри.

 

Результат від ін’єкцій нескладно передбачити заздалегідь, що забезпечує клієнтів від небажаних змін. Після процедури омолодження, немає необхідності в тривалому періоді реабілітації, для відновлення досить кілька днів.

Найголовніше— відпадає потреба в радикальних змінах за допомогою хірургічного втручання, а за допомогою гіалуронової кислоти можна добитися бажаних результатів, злегка підкоригувавши зовнішній вигляд.

Скільки коштують уколи з гіалуронової кислотою

Вартість уколів молодості в косметологічних салонах в більшій мірі залежить від престижності закладу і якості пропонованих процедур. Перед тим як вперше довіриться косметолога, важливо дізнатися про репутацію фахівця.

Небажано відразу ж погоджуватися на привабливі пропозиції і нечувані знижки, іноді низькі ціни не можуть гарантувати якість роботи.

 

Мезотерапія з гіалуронової кислотою має наступну приблизну вартість:

 • щоб прибрати гусячі лапки і зморшки під очима доведеться віддати не менше 2700 руб.;
 • скорегувати область підборіддя можна від 3600 руб.;
 • уколи з гіалуронової кислотою і біологічно активними компонентами коштує від 7000 руб.

За одну процедуру біоревіталізації доведеться віддати не менше 5000 руб., повна вартість залежить від кількості сеансів.

Середня вартість контурної пластики однієї проблемної області складає 12000-60 000 руб. Точну ціну можна дізнатися тільки після огляду у фахівця.

 

Гіалуронова кислота може стати прекрасним помічником у боротьбі з проблемами шкірного покриву і старінням. Додаткове насичення шкіри вітамінізованим коктейлем не тільки сприяє омолодженню, але і приводить до поліпшення кровообігу, та активізації захисних функцій від впливу зовнішніх факторів.

Біоревіталізація. Уколи гіалуронової гіалуронової кислотою (процедура):

Відгук про уколах гіалуронової кислоти:

Автор: Анастасія Хелінг

Також цікаве: