Тренування інтимних м’язів в домашніх умовах. Техніка, вправи, тренажери

Тренування інтимних м’язів проводяться з метою профілактики захворювань жіночої статевої сфери посилення контролю і відчуттів при інтимній близькості.

Завдяки натренованим м’язів тазового дна, допологовий і післяпологовий період життя жінки проходить легше, ніж у тих, які не тренували інтимну м’язову тканину.

Техніка виконання вправ не складна, тому їх можна виконувати в домашніх умовах.

Для чого потрібні тренування інтимних м’язів

Коли м’язи тазового дна жінки натреновані, вони сильні, пружні і гнучкі. Завдяки цьому під час статевої близькості жінка може керувати ними для досягнення партнером більшого задоволення.

Добре натреновані м’язи дозволяють здійснювати отримання оргазму навіть у нерухомому стані обох партнерів, це називається бесфрикционным статевим актом. Під час нього запущені в роботу тільки м’язи жіночих статевих органів.

Жінки, які володіють мистецтвом бесфрикционного оргазму, регулярно тренують м’язи тазу, завдяки чому мають великий успіх у відносинах з представниками сильної статі. Як стверджують сексологи, регулярне, повноцінне і неоднообразная інтимне життя є необхідністю для сімейних чоловіків.

Тому, жінка, яка може вносити оригінальність та різноманітність в інтимні стосунки, безсумнівно, буде впевнена в вірності чоловіка. Для цього багато сучасні жінки регулярно тренувати інтимні м’язи в домашніх умовах.

Переваги тренувань м’язів тазу для жінок:

 • Гімнастика для розвитку інтимних м’язів зміцнює здоров’я жіночих репродуктивних органів. Натреновані м’язи мають більш сильний кровообіг, а значить, клімактеричний період настане пізніше, ніж у тих жінок, які мають послаблену м’язову тканину.
 • Міцний м’язовий тонус органів тазового дна дозволяє пологової діяльності пройти легше і з меншою хворобливістю. Багато жінок починають тренування інтимних м’язів в домашніх умовах саме перед пологами.

Відчутний ефект від тренування інтимних м’язів в домашніх умовах можна відчути приблизно через місяць, якщо займатися цим регулярно

 • Разом із зміцненням м’язової тканини в інтимних місцях, зміцнюються стегна, живіт і сідниці, а значить, усувається целюліт.
 • Натреновані вагінальні стінки підтримують тонус чоловічого статевого органу, продовжуючи чоловічий сексуальний вік.
 • У жінок з пружними інтимними м’язами феромони виробляються активніше, що приваблює чоловіків.
Загрузка...

Позитивні сторони тренувального комплексу інтимної м’язової тканини

У жінок, які регулярно тренують м’язову тканину в інтимній області, відзначаються наступні зміни:

 • тренування інтимної м’язової тканини покращують сексуальне життя;
 • завдяки тонусу м’язів збавляються розміри піхви;
 • статева близькість розбавляється новими відчуттями;
 • відновлення еластичності у зв’язках статевих органів;
 • зменшується болючість менструацій;
 • припинення патологічних процесів сечостатевої системи;
 • тренування в домашніх умовах є профілактикою захворювань статевої сфери;
 • менша хвороблива симптоматика під час пологів;
 • зміцнення тазового дна і преса очеревини;
 • поліпшення загального самопочуття.

Незаперечною перевагою тренувань є можливість їх проведення в будь-якому місці: удома, в офісі, під час відвідування культурних заходів або навіть на відпочинку на природі.

Тренування за методикою Кегеля

Перед початком тренувань

Найвідомішу техніку по зміцненню вагінальних м’язів називають методикою Кегеля. Перед тим як братися за активні заняття, потрібно навчитися почуттєвим відчуттям самих м’язів.

Відчути роботу інтимних м’язів можна в період сечовипускання. Для цього потрібно стримувати процес кілька разів, роблячи паузи.

Під час такої дії працюють промежностные і вагінальні м’язи. Після сеансу сечовипускання потрібно повторити дії в звичайному стані кілька разів.

Після того як відчується м’язова тканина в інтимній області і будуть навички її напруги, дозволено переходити до безпосередніх вправ Кегеля.

Вправи тренування інтимних м’язів за Кегелю

 • Протягом 15 секунд потрібно стискати і розтискати м’язи в прискореному темпі, розслабитися на такий же час і повторити вправу ще тричі. Після відпочинку в 30 секунд виконати таке ж стиснення/ розтиснення протягом 7 секунд, відпочити стільки ж, повторитися 8 разів.
 • Потрібно напружити вагінальні м’язи і утримувати в такому стані 6 секунд, потім розслабитися. Зробити повтори до 8 разів. На наступному етапі потрібно аналогічно стиснути м’язи, утримати півхвилини, відпочинок також, півхвилини. Зробити 3 підходи таких тренувальних рухів. На завершення цієї тренування слід ритмічне стиснення і розтиснення за 8 секунд.

 • Швидкими темпами (12 підходів) потрібно стискати і розтискати вагінальні м’язи. Далі півхвилини відпочинок, проробити двічі. Напружити м’язи, і залишитися в цьому положенні до 1,5 хвилин, відпочити і знову повторитися.
 • Робити стискання і розтискання 25 разів, (цю цифру слід щодня збільшувати, дійшовши до 90 разів). Потім слід міцно стиснутися і утримувати, рахуючи до 25, розслабитися на півхвилини, повторитися. Таких підходів слід зробити 5.
 • З звичайній, спокійній швидкістю потрібно розслабляти і напружувати м’язи протягом 3 хв. З кожним днем збільшується, доводячи його до 15 хв. за один сеанс.
 • Необхідно напружувати інтимні м’язи по зростаючій, дійшовши до пікового стану, затриматися на пару секунд, також розслабитися поступово. Зробити до 6 підходів.

Важливо знати! Якщо тренуватися за методикою Кегеля в домашніх умовах хоча б 3 рази в день, — інтимні м’язи швидко наберуть тонус, пружність і силу.

Тренування вагінальної м’язи з допомогою тренажерів в домашніх умовах

Крім виконання самостійних вправ за методикою Кегеля, для тренування інтимних м’язів фахівці рекомендують застосовувати тренажери, ефективність результатів яких була підтверджена неодноразово.

Цікавий факт! Самий перший тренажер був створений Арнольдом Кегелем для розробленої ним методики. Його назва – Промежностнометр.

Він призначався для вимірювання сили затиску сфінктера вагіни, із створенням необхідного опору. Прилад так і не отримав схвалення у використанні, а от сама методика Кегеля користується попитом.

Сучасні дослідження і розробки отримали позитивні результати щодо застосування нових тренажерів для зміцнення інтимних м’язів. Ось деякі з них:

Пневматичний тренажер

Завдяки цьому пристрою, відбувається регулювання внутрішньочеревного тиску, що дає можливість розвинути здатність керувати м’язами інтимних зон. На додаток тренажер здійснює масування стінок вагіни. Лазерний тренажер

Основною функцією даної розробки є посилення почуття зворотного зв’язку з м’язовою тканиною інтимної області (оцінка ефективності тренувань). Ця модель стежить за правильністю виконання вправ і вказує на ступінь формування м’язів. Тренажер Яйце

У цього тренажера є схожість з відомими вагінальними кульками і нефритовими яйцями.

Для тренувань в домашніх умовах він володіє значною результативністю і простотою використання. Його мета спрямована на заняття по тренуванню інтимного органу.

Його застосування полягає у носінні яйця деякий час всередині піхви. Таким чином можна контролювати м’язи, навчивши їх входити в тонус, незалежно від бажань. Пристосування також розраховано для тренувань з навантаженнями, але до них можна переходити тільки після підготовки.

Поради з придбання і використання тренажера для вумбилдинга

Сучасна методика тренування м’язів тазового дна у жінок (вумбилдинг) має безліч позитивних сторін для здоров’я жінки і сексуального життя сім’ї. Тренажери призначені для якнайшвидшого досягнення результату тренувань.

Відмінність тренажера Яйце від методики Кегеля в простоті використання. Потрібно тільки ввести його всередину вагіни і проробляти стискаючі — разжимающие руху м’язом (втягування і виштовхування) рекомендована кількість разів.

Перед тим як придбати тренажер, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Яйце потрібно вибрати по разрешаемому розміром (для жінок-породіль яйце має бути більшого розміру).
 • Для тренувальних занять потрібно користуватися презервативом. Це не тільки гігієнічно, але і з ним пристрій легше витягувати (зовні потрібно залишити маленький хвостик).
 • У тренажера не повинно бути пошкоджень (сколи, тріщини), це допоможе уникнути травмування слизової вагінальної.

 • По можливості краще віддати перевагу лікувальним камінню (кварцу або сапфіру), використання їх у цілях тренувань нормалізує мікрофлору, загоює ранки.
 • Ефективному зміцненню м’язів в тазовому дні сприяє регулярність занять. Щоб отримати очікуваний ефект від застосування засобів для тренувань інтимної м’язи, заняття потрібно проводити тричі на тиждень протягом 3-5 місяців.

Якщо користуватися вказаними радами та лікувальною гімнастикою для зміцнення м’язів тазового дна, результат не змусить себе довго чекати.

У медичній практиці найчастіше тренування інтимних м’язів у жінок за методом Кегеля призначається при нетриманні сечі, ранньому клімаксі, складнощами в отриманні оргазму і при хворобах сечостатевої системи, таких як опущення матки.

Відео про важливість та користь тренування інтимних м’язів для жінок

Вправи для тренування інтимних м’язів в домашніх умовах:

Відмінний спосіб зміцнити м’язи тазового дна — вправи Кегеля:

Вумбилдинг в домашніх умовах:

Також цікаве: