Тенденції зачісок 2017 року з фото для довгих, коротких волосся, на весну і літо

Зачіска – це невід’ємна частина будь-якого образу кожної дівчини. Існує величезна кількість різних видів зачісок і стрижок, і всі вони по-своєму гарні, стильні і неповторні. Жіночі зачіски відрізняються великою оригінальністю. Давайте розглянемо, якими будуть тенденції зачісок 2017 року (фото нижче в статті).

Щоб бути на хвилі модних тенденцій, дівчатам необхідно стежити не тільки за новинками в одязі, але і в зачісках теж.

Для того, щоб в наступному році модні віяння не пройшли повз вас, необхідно вже зараз звернути свою увагу на тенденції в зачісках. В наступному сезоні будуть зібрані разом всі кращі рішення минулих років. Мода на природні і доглянуті волосся, незалежно від їх довжини, — ось що чекає нас в 2017 році. До речі, чубчик знову входить в моду.

Коротке волосся

У наступному сезоні актуальними будуть короткі стрижки. Щоб підкреслити свою індивідуальність, можна вдатися до выбриванию якої-небудь ділянки волосся. Такий варіант, як правило, обирають екстравагантні і сміливі дівчата. Виголювати можна невеликий шматочок, який можна буде, в разі чого, заховати під довгим волоссям, а можна кардинально змінити свій вигляд, выбрив досить пристойну площу.

Особливо варто приділити увагу таким стрижок, як каре і боб. Вони не втрачають своєї значущості. Варіанти цих стрижок найрізноманітніші. Обов’язково об’єму коротким зачіскам з допомогою будь-яких способів і оформлення їх локонами.

Такі стрижки допоможуть демонструвати гарні плечі і шию. Вони зроблять образ елегантним і жіночним.

Короткі стрижки вибирають дівчата, які не люблять або не вміють заплітати довге волосся, а також власниці не дуже густої шевелюри. Адже короткі варіанти виглядають більш об’ємними.

Загрузка...

Волосся середньої довжини

Середньо волосся можна залишити розпущеним, або ж заплести в різні коси. Причому коса доречна як у повсякденному житті, так і на вечірніх заходах.

Безлад в укладанні буде вельми актуальне. Не варто відмовлятися і від локонів, які додадуть волоссю об’єм, а образу — жіночність і легкість. Розпушені хвилясте волосся такої довжини виглядають невимушено і симпатично.

Волосся можна зібрати в акуратний пучок або зробити укладання за допомогою фена, а от про прасочку для волосся такої довжини в майбутньому сезоні краще забути.

Стрижки середньої довжини ніколи не виходять з моди. Каскад і подовжене каре виглядають на волоссі дуже гідно.

Довге волосся

У 2017 році будуть дуже популярні модні коси, дульки, пучки, черепашки, приклади яких можна побачити на фото.

Видів кос досить багато (французька, колосок, риб’ячий хвіст та інші). Оригінально буде виглядати розпатлане і недбале плетіння. Асиметрія також стане оригінальним доповненням до весняно-літнім образів. Такий вид зачіски дуже універсальний, він підходить і для роботи, навчання, і для прогулянок і побачень.

Розпущене довге волосся стануть дуже популярні, так як саме в такому стані можна продемонструвати всю їх красу і багатство. Вони можуть бути як завите, так і випрямлені. А дульки врятують власниць розкішної шевелюри в жарку погоду.

Вечірні варіанти зачісок у вигляді черепашок будуть користуватися особливою популярністю у представниць прекрасної статі. Варіації їх різні: від вигадливих до простих за виконанням.

Весільні зачіски

Весна і літо – сезон весіль. Плануючи свято такого масштабу, дівчині доводиться враховувати все, навіть дрібні деталі. А зачіска в даному випадку є дуже важливим елементом в образі нареченої. Вона повинна виглядати бездоганно, адже саме до неї будуть прикуті погляди всіх гостей.

У 2017 році актуальними залишаться класичні весільні зачіски з пучком. Прикрасити таку зачіску можна квітами (живими або штучними) та іншими аксесуарами. Фата в даному випадку виглядає дуже гармонійно.

Наймоднішими в майбутньому сезоні стануть зачіски з косами легких форм. Асиметрія буде краща, і виглядати досить натурально без шпильок і тому подібних атрибутів. Не варто для фіксації використовувати лак з блискітками, це вкаже на відсутність смаку у нареченої.

Локони, акуратно і красиво зібрані на голові, будуть добре виглядати на володаркою густих і досить довгого волосся. Вони додадуть образу романтичність і витонченість.

Аксесуари можна і потрібно використовувати в такий урочистих зачісках, однак не можна перевантажувати образ, краще прагнути до мінімалізму, тому що основною ідеєю майбутнього року є природність.

Модний колір волосся

У майбутньому році в моді будуть природні кольори (русявий, каштановий, чорний, пшеничний, рудий). Можливе фарбування окремих пасом в неприродні, натуральні відтінки. Але і колорування має бути дуже органічним.

Для екстравагантних осіб все ж є варіант – це фарбування в яскраві природні кольори: відтінки заходу, осіннього листя, соковитих і спілих ягід та інші.

Відео по темі статті

Також цікаве: