Таблетки щоб викликати місячні при затримці, раніше терміну, при вагітності

Будь-яка жінка або дівчина хоч раз в житті, але переживала із-за затримки місячних.

Приводів для занепокоєння, в основному, два:

 • незапланована вагітність;
 • збій менструального циклу з нез’ясованих причин (стрес, захворювання репродуктивної системи, порушення гормонального фону).

Як викликати місячні при затримці

Методи, з допомогою яких можна спровокувати настання критичних днів, поділяються на народні і лікарські. Застосовувати їх можна тільки після виключення вагітності, як першопричини затримки.

Існують різноманітні народні способи і таблетки щоб викликати місячні.

При підтвердженні вагітності, якщо вона незапланована, слід звернутися до лікаря. Тільки він максимально безпечно проведе процедуру аборту.

Таблетки, щоб викликати місячні, можна придбати в аптеці. Перед їх застосуванням необхідно прочитати всю анотацію. Особливу увагу приділити побічної дії препарату і протипоказань.

При підтвердженні вагітності, якщо вона незапланована, слід звернутися до лікаря. Тільки він максимально безпечно проведе процедуру аборту. У цьому випадку не рекомендується самостійно приймати таблетки щоб викликати місячні.

Список найбільш поширених ліків наступний:

 • Вітамін С. У складі аскорбінової кислоти цей вітамін благотворно впливає на роботу репродуктивної системи. Ударна доза аскорбінової кислоти здатна прискорити прихід місячних. Приймають одноразово до 1-1,5 р. Варто знати, що такий прийом дози може спричинити сильну алергічну реакцію, порушення згортання крові, збій в роботі шлунка.
 • Пульсатілла. Засіб області гомеопатії, яке виготовляють з отруйної рослини Сон-трава. Здатне протягом доби спровокувати настання місячних. Досить 2 рази за годину до їжі прийняти 5 гранул. Покласти під язик до повного розчинення, не запивати. Побічною реакцією даного препарату може бути тільки алергія.
 • Дюфастон. Гормональні таблетки, на основі дидрогестерона. Не має серйозних протипоказань, легко переноситься. Необхідно приймати по 1 таблетці 2-3 рази на добу з рівним інтервалом. На 2-4 день прийому почнуться місячні.
 • Протизаплідні препарати. Призначаються лікарем-гінекологом. Сприяють нормалізації циклу, що зменшують хворобливість місячних.
 • Народними методами називають всі маніпуляції, які не підпадають під термін медичного лікування. Виконуються без застосування таблеток, здатних викликати місячні.

  До них відносять:

 • Приготування настоїв і відварів трав. Використовують таку суміш: валеріана (3 частини), ромашка (4 частини), м’ята (4 частини). Заливається окропом на 20 хвилин. Приймається по ½ склянки двічі на день.

 • Міцний настій з лушпиння цибулі. По ½ склянки двічі на день.
 • Вживання в їжу великої кількості петрушки.
 • Прийняти гарячу (наскільки можна витерпіти) ванну протягом 20 хвилин, після зайнятися сексом не менше 2 разів. Ці дії сприяють припливу крові і скорочення матки. Підсумком може стати настання місячних.
 • Відвар з оману. Купується в аптеці. При передозуванні можливо маткова кровотеча.
 • Важливо знати! Використання народних методів може спричинити такі серйозні побічні ефекти, як і при прийомі ліків. Необхідно переконатися у відсутності алергічної реакції на приготовані настої і відвари.

  Загрузка...

  Як викликати місячні раніше терміну

  У певних життєвих ситуаціях дівчині може знадобитися викликати місячні раніше строку їх настання. Кращим варіантом буде прийом оральних контрацептивів. Припинення прийому таблеток за тиждень буде достатньо, щоб викликати місячні через 2-3 дні.

  Якщо відбувся незахищений статевий контакт – можна використовувати препарати екстреної контрацепції. Потрібно випити їх не пізніше 3 діб за схемою, зазначеної в листку-вкладиші. Ці ліки в основному містять велику дозу гормону, що викликає збій циклу і передчасні місячні.

  Лікарська речовина окситоцин, введений внутрішньовенно, здатний викликати місячні вже через 3 години. Він стимулює сильне скорочення матки. Його застосовують в екстрених випадках і тільки під наглядом лікаря. Побічною дією є гіпертонія, яскраво виражена алергічна реакція.

  Відомі народні способи (чаї, настої) не дають 100% гарантій викликати місячні раніше терміну. З-за їх негормонального складу вони не можуть вплинути на менструальний цикл.

  Препарати (таблетки) викликають місячні

  Таблетки, щоб викликати місячні, відомі дуже багатьом.

  Найбільш ефективними і найменш небезпечними для здоров’я є:

  • Прогестерон;
  • Дюфастон;
  • Утрожестан;
  • Норколут.

  Перш ніж почати приймати препарат для швидкого настання менструації, необхідно виключити можливу вагітність.

  Як приймати Дюфастон, щоб викликати місячні

  Дюфастон – гормональні таблетки, які призначають для стабілізації менструального циклу, при різних патологіях репродуктивної системи. Діюча речовина – дидрогестерон – синтезовано без участі тестостерону. Практично відсутні будь-які побічні явища.

  За результатами досліджень, ефективність Дюфастона в 10 разів вище, ніж у прогестерону, синтезованого в організмі. У препарату короткий список протипоказань.

  Для того, щоб ліки спровокувало місячні, використовують наступну схему прийому:

  Дюфастон при затримці місячних Дюфастон, щоб викликати місячні раніше терміну По 1 таблетці зранку і ввечері. Курсом з 11-го дня менстуального циклу аж до 25-го дня По 1 таблетці в день.
  Курсом з 8-го дня місячного циклу аж до 22 дня

  Приймати таблетки, щоб викликати місячні раніше терміну, допускається тільки тим жінкам, у яких немає збоїв в циклі. Інші схеми обумовлюються з лікарем-гінекологом.

  Якщо прийом Дюфастона спрямований на повне відновлення місячного циклу, слід не переривати курс призначений разі настання місячних.

  Утрожестан, щоб викликати місячні

  Утрожестан – лікарський препарат, який призначають при недостатній синтезуванні власного прогестерону. Саме нестачею цього гормону найчастіше і зумовлена затримка і збій циклу.

  Якщо прийом Дюфастона спрямований на повне відновлення місячного циклу, слід не переривати курс призначений разі настання місячних.

  Характерна особливість – випускається в спеціальних капсулах, які можна приймати, як таблетку – перорально і як свічку – вагінально. Ефективність від способу прийому не змінюється.

  Схема прийому наступна:

  Утрожестан при затримці (від 1 тижня) Утрожестан, щоб викликати місячні раніше терміну
  • По 1 капсулі 2 рази в день строком до 5-ти днів.
  • По 1 капсулі 1 раз на день строком на 10 днів
  По 1 капсулі в день перед сном
  курсом з 16-го по 25-ий день місячного циклу

  Дозування препарату (100 та 200 мг) прописує лікар залежно від ступеня прогестеронной недостатності.

  Гінекологи попереджають, щоб нормалізувати цикл, необхідно прийняття препарату в обумовлений лікарем термін (до декількох місяців).

  Прогестерон: як викликати місячні

  Прогестерон – уколи. Розчин для ін’єкцій, який не містить ніяких додаткових речовин, як в таблетках. Перевагою уколов є швидке настання ефекту, тобто початок місячних. Ін’єкції роблять внутрішньом’язово або під шкіру. Укол досить болючий.

  Схема прийому:

  Прогестерон при затримці (від 2 тижнів і більше) Прогестерон, щоб викликати місячні раніше терміну При невеликому збої: 3-5 ін’єкцій 1%-го препарату 1 раз на добу.
  При серйозному порушенні циклу: 6-10 ін’єкцій 1%-го препарату 1 раз на добу Не застосовується

  Разова доза варіює від 0,5 мл до 2,5 мл. Необхідну кількість препарату призначає лікар.

  Самовільне застосування уколов прогестерону в неправильній концентрації та дозуванні може призвести до таких наслідків, як:

  • різкі скачки тиску;
  • порушення роботи печінки;
  • головні болі, слабкість, млявість.

  Норколут: як викликати місячні

  Норколут – ліки, що використовується в гінекології. Діюча речовина – норетистерон – синтетичний аналог гестагенів.

  Може використовуватися для досягнення наступних цілей:

  • прийом таблеток, щоб викликати місячні при затримці;
  • прийом таблеток, щоб відстрочити місячні;
  • прийом таблеток, як засіб контрацепції;
  • прийом таблеток, щоб зберегти вагітність.

  При затримці місячних Норколут приймають за схемою: 2 таблетки на добу терміном до 5-ти днів. Різке припинення прийому таблеток викликає менструацію. Якщо ж вона не настала, слід повторно пройти тест на вагітність.

  Як викликати місячні аскорбіновою кислотою

  Прийом аскорбінової кислоти – один з найбільш нешкідливих способів, щоб викликати місячні. Таблетки продають в будь-якій аптеці, в будь-якій кількості. Однак такий спосіб не підійде людям, хворим на діабет. З обережністю слід вживати високі дози аскорбінової кислоти при порушенні в роботі нирок.

  Передозування побоюватися не варто – всі надлишки виведуться з організму з сечею.

  Схема прийому: грам аскорбінової кислоти приймають одноразово. Якщо місячні не настали, на наступний день приймають 1,5 р. На третій день можна випити 2 г – це максимальна доза.

  Вітамін С у складі аскорбінової кислоти в основному приймають для відновлення циклу, а не щоб викликати місячні.

  Таблетки, що викликають місячні при вагітності

  З-за страхів і негативної громадської думки багато дівчат замість кваліфікованої медичної допомоги у проведенні аборту вирішуються на самовільне лікарський міні-аборт. Саме так характеризується прийом таблеток, що викликають місячні при вагітності.

  Самим популярним і ефективним вважається препарат Постинор.

  Постинор: чому викликає місячні, як приймати

  Постинор – гормональне ліки з серії екстреної посткоїтальної контрацепції. Велика доза левоноргестерела зупиняє процес овуляції і запліднення, внаслідок чого наступають місячні.

  Цей препарат ефективний при прийомі відразу або протягом 3-х діб після незахищеного сексу. У блістері всього дві таблетки, які п’ють з інтервалом 12 годин. Дослідження гарантують не настання вагітності в 95% випадків.

  Гінекологи стверджують, що якщо процес запліднення вже стався, і плодове яйце закріпилося в стінці матки, перервати вагітність постинором неможливо. Якщо під час вагітності після прийому ліків пішли місячні – це скоріше випадковий збіг, ніж дія препарату.

  Так як у складі постинора ударна доза гормону – його не можна використовувати частіше одного разу на 3 місяці.

  Небезпечно викликати місячні таблетками

  Прийом ліків, здатних викликати місячні, небезпечний для здоров’я молодих дівчат. Навіть при виборі препарату з мінімумом побічних ефектів і коротким списком протипоказань, не буде 100% гарантії на позитивний результат. Підійшло одній дівчині може виявитися дуже шкідливим для іншого.

  Гінекологи стверджують, що якщо процес запліднення вже стався, і плодове яйце закріпилося в стінці матки, перервати вагітність постинором неможливо.

  Гінекологи наполягають: у таких складних ситуаціях не займатися самолікуванням, а звернутися за допомогою до будь-якого кваліфікованого спеціаліста. Він збере повний анамнез, при необхідності призначить додаткові аналізи і тести, і пропише відповідний препарат. Все це допоможе мінімізувати можливі негативні наслідки.

  Можливі наслідки використання таблеток для виклику місячних

  При безконтрольному та самовільному прийомі таблеток, щоб викликати місячні, наслідки будуть найрізноманітніші.

  Основні, при виникненні яких слід негайно йти до лікаря, наступні:

  • тривалі і рясні кровотечі;
  • нудота, діарея, загальне нездужання;
  • порушення місячного циклу;
  • збій гормонального фону;
  • мізерні, хворобливі менструації;
  • алергічна реакція з-за індивідуальній непереносимості компонента ліки (аж до анафілактичного шоку);
  • загострення наявних хронічних захворювань різних органів чи систем органів.

  Можливі також серйозні наслідки, які можуть проявитися через час. Наприклад, безпліддя, позаматкова вагітність або хвороби органів репродуктивної системи (пухлини, кісти).

  Порушення менструального циклу – досить поширена проблема, однак вона легко лікується сучасними препаратами. Лікарі не рекомендують призначати препарати собі самостійно, щоб уникнути прояву негативних наслідків.

  Які таблетки допоможуть викликати місячні:

  Медикаментозні і народні методи для виклику місячних:

  Також цікаве: