Судинні зірочки на обличчі: як позбутися і що допомагає від них, відгуки і способи лікування куперозу

Судинні зірочки на обличчі і тілі є симптомами куперозу – шкірного захворювання, при якому розширюються кровоносні судини, а на поверхні тіла утворюються червоні плями. Найбільш помітні і зовні неприємні ці недоліки на обличчі. У даній статті розглядається, ніж обумовлено їх поява, і як позбутися від судинних зірочок на обличчі.

02ad0345299a390baea5b904b7e8e4a2 Судинні зірочки на обличчі: як позбутися і що допомагає від них, відгуки і способи лікування куперозу 

Причини виникнення

Розберемо найбільш загальні причини появи судинних зірочок:

1) спадкова схильність;

2) тривале перебування на вулиці в несприятливих погодних умовах (палюче сонце, мороз, вітер);

3) зловживання алкоголем та куріння;

4) незбалансоване харчування;

5) вживання великої кількості кави;

6) сильні фізичні навантаження;

7) серцево-судинні і гінекологічні захворювання;

8) часта зміна настрою, стрес.

Знаючи ці причини захворювання, потрібно захистити організм від згубного впливу цих факторів, берегти здоров’я і зберігати душевну рівновагу.

9d6c201f37ecc29845e856677c79b065 Судинні зірочки на обличчі: як позбутися і що допомагає від них, відгуки і способи лікування куперозу 

Способи лікування куперозу

Усунути цей недолік за допомогою зовнішніх впливів (масажу, масок, нанесення кремів) практично неможливо. В даний час існує три основних способи позбавлення від судинних зірочок на обличчі.

1. Склеротерапія – це косметологічна процедура, суть якої полягає в тому, що в уражену судину вводять гормональне речовина, що викликає зміни в його стінках. Після цього червоність зникає.

2. Лазеротерапія – вплив на судини лазером, який викликає нагрівання запеченої крові, завдяки чому вона розсмоктується.

3. Фототерапія діє за таким же принципом, як і лазеротерапія. Світло викликає нагрівання і розрідження гемоглобіну в стінках уражених судин.

Перераховані способи позбавлення від судинних зірочок на обличчі є досить ефективними, але при їх проведенні є ймовірність знебарвлення шкіри в зоні лікування. Даний дефект проходить приблизно за шість місяців.

59d29f5fa152858f79ea014b94442ebe Судинні зірочки на обличчі: як позбутися і що допомагає від них, відгуки і способи лікування куперозу 

Відгуки

Розглянемо найбільш цікаві відгуки про різних процедурах, сприяють позбавленню від куперозу на обличчі.

Інга, 45 років: «Судинні зірочки з’явилися на обличчі після народження другої дитини – у 36 років. Спочатку не звертала на це увагу, але проблема ускладнилася. З’явився нездоровий рум’янець.
Купила в аптеці польський крем з вітаміном К. Але покращень від нього не було, правда, і нової червоності не з’явилося. Довелося застосувати радикальні заходи. Записалася на прийом в клініку. Лікар призначила лазеротерапію. Робила два курсу з різницею в часі у п’ять місяців. Результатом дуже задоволена!»

Маруся, 27 років: «У мене ще з підліткового віку були дві судинні зірочки під правим оком. Виглядало це так, ніби подряпина або рана. Я цього страшенно соромилася, але нікому про це не говорила.
Одного разу потрапила на прийом до чудового косметолога, яка звернула увагу на мої судинні зірочки. Вона пояснила, що допомагає прибрати лікування лазером і світлом. Мені більше сподобалася фототерапія, так як завдяки цій процедурі не тільки прибирають купероз, але і омолоджують шкіру особи в цілому. Робити фототерапію бажано взимку, щоб сонце було не таким активним.
Я дочекалася осені і зробила 7 процедур. Повністю зірочки не зникли, а стали бляклими, розмитими. Зате шкіра особи в цілому стала чистою, підтяглася, покращився колір».

Отже, сучасна косметологічна медицина здатна надати цілий спектр процедур по вирішенню проблем куперозу. Більш докладно про те, як проходить це лікування, можна подивитися в наступних відеоматеріалах:

 

Також цікаве: