Спа манікюр: що це за процедура, як його роблять в салоні краси, фото і відео

Кожна дівчина мріє про ідеальну шкіру рук і про здорових нігтях. У пошуках відповідної процедури проходить чимало часу. В сучасному світі стало модним нарощування нігтів, а також практика процедур з допомогою гель-лаку. Але більшість дівчат знають, що це може поліпшити зовнішній вигляд нігтів, але на шкіру рук такі процедури не впливають, та й поліпшення росту нігтів не спостерігається. І в таких випадках можна скористатися процедурою спа манікюру. Але не всі знають що таке. Отже, підходимо до основної теми цієї статті – спа манікюр: що це таке?

3e05c173bf39fb5314f31ca50bef04d8 Спа манікюр: що це за процедура, як його роблять в салоні краси, фото і відео

Варто сказати про те, що більшість жіночого населення знає, що таке спа процедури. Тому і відповідь на питання про те, що таке спа манікюр, буде легким. Це розслаблююча процедура по догляду за шкірою рук і нігтями. Звичайно, таку послугу роблять в салоні краси будь-якого міста, в будь-якій точці світу. Можна спробувати зробити такий манікюр і в домашніх умовах, але варто погодитися, що ефект буде набагато краще, якщо надати цю справу професіоналам.

Кошти, які використовуються в салонах для спа манікюру, мають у своєму складі частинки керамідів, які відповідають не тільки за ніжність шкіри, але і за нігтьову поверхню в цілому.

34e37a03d3439a1ab8d81d876adb7c49 Спа манікюр: що це за процедура, як його роблять в салоні краси, фото і відео

Вся процедура спа манікюру включає в себе різні види догляду за руками – ванни для розпарювання нігтів і рук, креми для шовковистості рук, маска (окремо для рук і нігтів), пілінги для шкіри рук. Також в цю процедуру включена ароматизована ванна для всієї поверхні рук, що дає розслаблення не тільки рук, але і думкам, і всьому тілу.

Існує кілька різновидів спа процедур для нігтів:

 • Манікюр, здатний омолодити шкіру рук;
 • Спа манікюр, за допомогою якого відбувається відновлення шкіри рук і поверхні нігтя;
 • Сеанс манікюру, який дозволить відбілити поверхню кисті (шкіру і нігті в цілому).

Вибір можна робити, посилаючись на те, який ефект необхідний після сеансу манікюру. Також можна вибрати різний тип спа манікюру: на основі шоколаду, полуниці, глини або журавлини, також існує мигдальний спа манікюр. Про властивості цих складових докладніше розповість майстер манікюру.

b51bff5bc828dda4eec91e628c4dda1b Спа манікюр: що це за процедура, як його роблять в салоні краси, фото і відео

Можна подивитися, як роблять спа манікюр на будь-якому відео, які розміщені в інтернеті.

Також для того, щоб побачити різницю стану своїх рук, можна зробити фото до процедури і після. Загальна тривалість сеансів спа манікюру становить шість тижнів, після яких можна побачити явне поліпшення шкіри рук і нігтьової пластини.

Технологія процедури спа манікюру включає в себе кілька етапів: очищаючий (зняття ороговілого шару шкіри рук і підготовка до зволоження), захищає (зволоження шкіри і нігтів, відновлюючий масаж). Можна розглянути процедуру покроково:

 • Зняття лаку з нігтів і отримання бажаної форми нігтів за допомогою пилки.
 • Розпарювання кутикули нігтя, її видалення будь-яким підходящим способом.
 • Пілінг за допомогою скрабу для рук для оновлення шкіри рук.
 • Нанесення зволожуючого крему для відновлення шкіри і загоєння.
 • Ванна з морською сіллю або обгортання (за бажанням клієнта).
 • Полірування нігтя і нанесення лаку, має лікувальні властивості.
 • Масаж всієї поверхні кисті з допомогою крему або масла.
 • a0047951481c921b4beb49a0768b1d26 Спа манікюр: що це за процедура, як його роблять в салоні краси, фото і відео

  Виконання таких процедур краще надати майстрам, адже самостійно досягти ефекту розслаблення буде важче, адже все доведеться робити без допомоги інших людей.

  Звичайно, варто сказати про те, що набір для проведення спа манікюру можна придбати в будь-якому магазині косметичних засобів, тому перешкод для домашніх ванн для рук немає.

  Сама процедура спа догляду прийшла з Японії і японський спа манікюр любимо багатьма жінками. Він підходить для тих, хто стежить за своїм тілом дуже ретельно.

  Спа манікюр був створений для жінок середніх років, на шкірі рук яких можна було зрозуміти, скільки їм років. Але він став настільки популярним, що послугою такого догляду почали користуватися всі жінки будь-якого віку.

  Гарячий душ для нігтів і рук привернув на свій бік багатьох жінок, тому що він не має жодних протипоказань і наслідків. Хіба що тривалість процедури може збентежити дівчат, які мають мало вільного часу. Адже сеанс манікюру триває ооло двох годин. Тому перед походом в салон краси слід скасувати всі важливі справи на найближчі кілька годин.

  70e715c540577e6d2ff8ea99f8f2b3d5 Спа манікюр: що це за процедура, як його роблять в салоні краси, фото і відео

  Якщо говорити про вартість такого заходу для нігтів, то в кожному салоні вона буде різною. Але треба готуватися до чималенькою сумою, так як засобу для такого манікюру будуть коштувати дорого, та й сама робота професіонала, особливо, якщо майстер вже має популярність.

  Якщо вибір випадає між звичайним манікюром і спа манікюр, звичайно, краще вибрати другий, так як ефект буде перевершувати всі очікування. І після салону шкіра рук порадує будь-яку дівчину. Не варто замислюватися, чи потрібен такий манікюр, адже дівчата завжди повинні стежити за своєю шкірою, в будь-якому віці, тому такий вид манікюру необхідно робити навіть в цілях профілактики вікових змін.

  Відео по темі статті

  Також цікаве: