Скільки калорій в горілці, яке поєднання білків, жирів і вуглеводів

Одним з напоїв, який користується особливою популярністю, вважається горілка, без неї не обходиться практично жодне застілля. Незважаючи на великий попит і величезні обсяги виробництва, горілка не несе ніякої харчової цінності для організму людини, а навпаки, згубно впливає на роботу всіх його систем.

%name Скільки калорій в горілці, яке поєднання білків, жирів і вуглеводів

Горілка — це безбарвний алкогольний напій, до складу якого входить етиловий спирт, зазвичай його фортеця становить 40о. На сьогоднішній день горілку можна розділити на класи по співвідношенню ціни і якості. Причому останнім часом залишає бажати кращого.

Найпоширеніший і користується попитом – це економ клас. Виробляється з спирту, який проходить мінімальну систему очищення. Як правило, цей продукт дуже низької якості, але доступний за ціною.

Другий вид — це стандарт: виготовляється з спирту класу «екстра», який проходить кілька етапів фільтрації. На виході виходить продукт непоганої якості за цілком доступною вартості.

Більш дорогий вид елітного алкоголю виробляється з спирту класу «люкс», він проходить кілька етапів очищення, його прийнято називати преміум. При виборі алкоголю слід бути дуже уважним — цей ринок просто «кишить» контрафактною продукцією. Такий контрафакт може бути небезпечний для здоров’я і часто призводить до летального результату.

%name Скільки калорій в горілці, яке поєднання білків, жирів і вуглеводів

Всім відомий факт — вживання алкоголю у великих дозах призводить до інтоксикації організму людини. Етиловий спирт негативно впливає на серце, руйнує печінку, страждають нирки і підшлункова залоза. Сповільнюється робота мозку, клітини починають поступово відмирати, що загрожує втратою пам’яті. Порушується кровообіг, внаслідок чого починається кисневе голодування.

Не варто зловживати алкоголем ще й тому, що він викликає звикання, і людина стає залежною.

При такій кількості негативних фактів багато хто задається питанням – а чи є користь від горілки? Є! Знайшла горілка своє застосування в народній медицині. На її основі готують різні настої з трав і компреси. У невеликих кількостях цей напій вважається хорошою профілактикою цукрового діабету. П’ятдесят грам горілочки перед їжею піднімає апетит, знімає нервове роздратування. Якщо мова йде про застілля, то тут горілка добре поєднується з м’ясними продуктами і холодними закусками.

%name Скільки калорій в горілці, яке поєднання білків, жирів і вуглеводів

Горілка, як і всі харчові продукти, має свою енергетичну цінність. Виникає питання: скільки калорій в горілці?Прийнято вважати, що калорійність 100 г горілки дорівнює 235 ккал, виробник завжди вказує на етикетці інформацію про енергетичну цінність. Яка ж харчова цінність цього продукту при настільки високій калорійності?

Горілка не містить ні білків, ні жирів, ні вуглеводів. Звідки тоді взялася така висока енергетична цінність продукту? Калорійність всіх спиртних напоїв залежить від міцності, тобто від кількості міститься в них етилового спирту. Саме спирт відповідає за калорійність в алкоголі. Виходить, що горілка — самий живильний алкогольний напій, який не має при цьому харчової цінності.

%name Скільки калорій в горілці, яке поєднання білків, жирів і вуглеводів

Не варто забувати, що горілка — міцний алкогольний напій, і яким попитом він не користувався, в його зміст входить етанол. Повільна отрута, який при попаданні в організм спочатку створює ілюзію підняття настрою, блокує страхи, а потім тихо починає вбивати його.

Деякі люди марно вважають, що пропустивши пару чарок, можна позбутися проблем. Так, дійсно, поки людина знаходиться під дією алкоголю, йому здається все по плечу. Але приходить ранок з сильним похміллям, і не виключено — з ще більшими проблемами. Кожен сам обирає свій шлях, але щоб ні про що не шкодувати в кінці цього шляху, любіть себе, любіть своє життя та бережіть здоров’я!

Відео по темі статті

 

Також цікаве: