Швидкий манікюр в домашніх умовах: фото і відео уроки

Для кожної дівчини процедура манікюру є важливою подією. Адже іноді навіть колір лаку може змінити настрій. Отже, якщо для відвідування салону іноді не вистачає часу і грошей, то швидкий манікюр в домашніх умовах здатний врятувати ситуацію. І кожна дівчина повинна знати, що манікюр потрібно вміти робити самостійно. Тим більше, що це не займає багато часу, не потребує великих фінансових витрат, а результат буде не гірше салонного манікюру.

96908ffffc222e2da8ca15159ab0b6e5 Швидкий манікюр в домашніх умовах: фото і відео уроки

Перше, що потрібно зробити перед процедурою манікюру, прийняти ванну для рук і нігтів. У ролі інгредієнтів можуть бути трави, фрукти або сіль. Також готову суміш для ванночки можна придбати в магазині, на інструкції буде написано, як правильно змішувати суміш з водою.

Отже, після ванночки необхідно приступати до стандартних операцій з нігтями. Перше, що потрібно зробити, — зняти старий лак з нігтів і почистити їх за допомогою апельсинової палички. Далі потрібно скорегувати довжину нігтя, його форму і підпиляти кінець нігтя пилкою. Також потрібно видалити кутикулу, поки вона розм’якшена, для цього потрібно потримати руки в воді з милом протягом 10 хвилин. Але так як кутикула видаляються в сухому стані, її потрібно висушити за допомогою сухої серветки. Після всіх процедур можна переходити безпосередньо до самого манікюру.

6ac9f480abf27d85cafdb72c89cdf164 Швидкий манікюр в домашніх умовах: фото і відео уроки

Найважливіше з перерахованих вище процедур — правильно видалити кутикулу біля основи нігтя. Інакше може запалитися шкіра, і протягом декількох днів після видалення це місце не зможе контактувати з рідинами, бо як буде приносити неприємні відчуття. Є кілька способів, як видалити кутикулу правильно і безболісно.

Перший спосіб передбачає використання спеціального засобу для кутикули, яка після нанесення згортає її і дозволяє легко видалити апельсиновою паличкою. Цей спосіб видалення кутикули є найбільш професійним і акуратним.

Другий спосіб використовується частіше, але він може пошкодити шкірку. Для процедури видалення кутикули береться паличка, яка відсуває кутикулу від нігтя, і ножиці, за допомогою яких і обрізається кутикула. Часто ножиці можуть обрізати шкіру і утворити ранку, в таких випадках використовують йод.

Запорукою гарного манікюру вважаються правильно підібрані пилка і ножиці. І при покупці манікюрного набору їм потрібно приділити якомога більше уваги. Не забувати періодично їх міняти, щоб нігті не псувалися від іржавих ножиць або сточенной пилки.

29d39cb846cae5e0d27f5558dafdba7b Швидкий манікюр в домашніх умовах: фото і відео уроки

При тонких нігтях потрібно використовувати пилку дрібнозернистою форми і напівкруглу, саме така пилка зможе швидко і без пошкоджень обробити нігтьову пластину. Сапфірові або пісочний пилочки потрібно використовувати для міцних нігтів. Саме вони добре підходять для товстих і міцних нігтів.

Для того щоб дізнатися, яка пилка підійде краще для нігтів, необхідно провести по ній пальцем, і якщо на пальці не відчують неприємні відчуття, ця пилка добре підійде для нігтя, вона не буде його псувати. Часто дівчата купують пилочки, які призначені для нарощених і штучних нігтів, такі пилки на справжніх нігтях можуть залишати подряпини і пошкодження всю нігтьову пластину. Особливо небезпечними вважаються залізні прилади, від таких краще відмовитися.

Фахівці завжди поділяються на думці, що краще — пиляти ніготь або обрізати. У разі роботи з пилкою, можна помітити деякі переваги, наприклад, ніготь не розшаровується і не ламається. Якщо ж їх обрізати, то таких проблем варто очікувати.

Роблячи манікюр будинку, жодна дівчина не застрахована від появи дрібних подряпин чи ран, головне — знати, як з ними справлятися. Варто зауважити, що і професіонали в салонах краси часто допускають помилки, в цьому немає нічого страшного. Самим неприємним результатом домашнього манікюру може бути вростання нігтя в шкіру, відбувається це через неправильне обрізання країв нігтя.

7cfe8abb49daed8e121aed9498edf988 Швидкий манікюр в домашніх умовах: фото і відео уроки

У будь-якому випадку, перед тим як почати робити манікюр, можна подивитися відео уроки про правильність цієї процедури.

Фото манікюру дозволять вибрати, який саме колір і візерунок буде добре виглядати на нігтях.

Манікюр в домашніх умовах має багато переваг. Тому, якщо є бажання навчитися робити гарний манікюр без допомоги фахівця, не варто відкладати походи на курси або майстер класи. Найголовнішим атрибутом гарного та вдалого манікюру є наявність освітлення і підручних засобів.

Зараз достатньо просто робити манікюр самостійно, так як вся техніка знаходиться у відкритому доступі, продається в магазині і інтернеті. У разі придбання спеціальної техніки, варто бути обережною, щоб не попастися на обман. Так як новачки ще погано розбираються в опціях і технологіях, несумлінний продавець може обдурити і продати щось неякісне. Тому перед покупкою таких серйозних товарів варто читати відгуки і інструкцію по застосуванню.

Відео по темі статті

Також цікаве: