Що робити щоб схудло особа: спеціальна гімнастика і дієта

Особа так само схильна до повноти, як і всі інші частини тіла, але проблема в тому, що під одягом його не сховаєш і косметикою особливо не замаскуєш. Тому слід приділити йому достатньо уваги в період схуднення і обов’язково знати, що робити, щоб обличчя схудло.

fe3d83942b323bf943777e8b2124694f Що робити щоб схудло особа: спеціальна гімнастика і дієта

Насамперед щоранку проводиться спеціальна гімнастика, яка прибере друге підборіддя, зробить лінію овалу більш чіткої і допоможе придбати такі бажані спокусливі вилиці. Для цього потрібно не так вже й багато.

На самому початку необхідно запам’ятати, що обличчя і руки слід ретельно обполоснути під прохолодною водою і промокнути рушником. Після цього акуратними рухами проплескати особа починаючи від підборіддя і закінчуючи чолом. Не забудьте так само проплескати шию, але без надмірного зусилля.

821c222a70cfeed595e9575778b38972 Що робити щоб схудло особа: спеціальна гімнастика і дієта

Далі прийміть зручне сидяче положення з прямою спиною. Підборіддя злегка підніміть до моменту поки не відчуєте легкий натяг і починайте чітко, як у логопеда вимовляти голосні «И» та «У». Повторюйте ці звуки протягом хвилини. Якщо з часом з’явиться бажання ускладнити вправу – повторюйте повільно голос всі букви алфавіту.

Далі, не міняючи вихідного положення, починайте, як в сповільненій час зйомки, рухати одним лише підборіддям вперед, потім назад, вправо і вліво. Під час усієї вправи погляд залишається прямим. Однієї хвилини вправи буде цілком достатньо.

0b17bf27c9c13a47cfccfa63b8c568b8 Що робити щоб схудло особа: спеціальна гімнастика і дієта

Не забувайте про класичні повороти, при яких підборіддя намагається дотягнутися спочатку до лівого, а потім до правого плеча. Необхідно виконати хоча б по десять повторень в обидві сторони.

Потім щоденна зарядка для обличчя передбачає виконання плавних рухів з однієї сторони в іншу. При цьому особа і шия повинні бути повністю розслаблені, без жодної напруги.

У наступній вправі необхідно добре відчути підборіддя, по черзі опускаючи її вниз і піднімаючи вгору. Рухи повинні нагадувати дії пташки, яка клює зернятка. Інша версія того ж вправи – уявіть важкі вантажі на мочках вух і, долаючи їх тяжкість, опускайте голову то в ліву, то в праву сторону.

f7e4d5609aca722a0a6862d88664ac1d Що робити щоб схудло особа: спеціальна гімнастика і дієта

В кінці обов’язково зробіть вправу на розслаблення лицьових м’язів. Для цього наберіть повний рот повітря і надуйте щоки і різко видихніть, вимовляючи при цьому звук схожий на «пфф», «о» чи «у».

Такі вправи для швидкого схуднення особи при постійному повторенні подарують приємний результат вже через кілька тижнів. При бажанні їх можна повторювати так само перед сном або робити у вільний час. Але при виникненні будь-яких неприємних відчуттів заняття слід припинити і дати особі можливість трохи перепочити.

Запам’ятайте, що другий підборіддя часто виникає не з-за зайвої ваги, а з-за неправильної постави. Тому завжди стежте за рівною спиною під час ходьби або при сидячій роботі. У цьому допоможе дуже просте, але ефективне вправу: уявіть, що між сідницями знаходиться монетка, яку потрібно утримати в будь-якому випадку.

c03f0ea6e954e27a33a1186bf567a1d2 Що робити щоб схудло особа: спеціальна гімнастика і дієта

Дієта для схуднення особи також існує. Основний її принцип – мінімізувати кількість солі, за рахунок якої застоюється вода в організмі, що призводить до зайвої набряклості. Також почніть пити лише чай без цукру, негазовану воду і вживайте малокалорійні продукти в один і той же час.

Мучити себе голодуваннями точно не варто, адже від цього з’явиться блідість і синці під очима. Головне — виконуйте в усьому міру, зберігайте позитивний настрій, і результат не змусить себе чекати.

Відео по темі статті

Також цікаве: