Що краще: гель або піна для гоління? Як вибрати правильний засіб

Різноманіття сучасних засобів для видалення небажаного волосся часто приводить в стан ступору багатьох чоловіків. Тому ті, у кого є така можливість перекладають весь тягар відповідальності на жіночі плечі, вважаючи, що прекрасна стать краще розбирається в цьому питанні.

Критерії для правильного вибору засобу для видалення волосся

При цьому, чоловіки, які самі купують для себе засоби для гоління, як правило, беруть те, що перше попадеться під руку, особливо не замислюючись про достоїнства і недоліки застосування чи іншого продукту.

Що краще: гель або піна для гоління? Вибрати правильний засіб допоможе наша стаття

Тому дана стаття присвячена питанню про те, що краще – гель або піну для гоління, щоб допомогти чоловікам і жінкам підібрати засіб, який подарує комфортне і приємне позбавлення від зайвого волосся.

До вибору продуктів для гоління потрібно підходити з усією відповідальністю, враховуючи безліч різних факторів, інакше крім дискомфорту та печії можна отримати почервоніння, висип або інше роздратування, що зовсім не прикрашає шкіру.

Перш ніж обирати відповідний засіб необхідно врахувати, що при сухості шкіри краще підійде гель, ніж піна або крем для гоління. завдяки своїй здатності зволожує і пом’якшує волоски, що підлягають видаленню.

Обережно! Бензоат натрію, що міститься в багатьох гелях, сушить шкіру, тому слід уникати коштів з цим компонентом у складі.

Віддавати перевагу косметики для видалення небажаних волосків рекомендується і в залежності від зони тіла, яку необхідно поголити. Варто враховувати, що гель краще застосовувати для шкіри з чутливими показниками, тому він краще для зони бікіні, ніж крем або піна для гоління.

Остання зручніше у використанні для обробки такої великої зони, як ноги – її швидше і зручніше наносити, ніж гель, крім того, вона більш економічна.

Структура волосків і їх довжина теж мають важливе значення при виборі допоміжної косметики для гоління. Для видалення довгого волосся більше підходить піна, так як вона захоплює більший обсяг, ніж гель.

Якщо ж волосся густе і жорстке, то найкращим засобом буде саме гель – він добре розм’якшить волоски, що значно полегшить процес гоління.

Як правило, будь-яка людина, перш ніж знайти саме «свого» засіб, пробує безліч інших і часто робить помилки, тому вирішувати питання про те, що краще – гель або піну для гоління, рекомендується комплексно, з урахуванням не тільки перерахованих вище факторів, але й особливостей кожного конкретного продукту.

Загрузка...

Особливості використання гелю для гоління

Розглянута косметика для видалення волосків найчастіше випускається у вигляді балончиків, їх склад практично ідентичний складу піни, за винятком деяких активних компонентів, що пом’якшують шкіру.

Переваги гелю для гоління:

 • Рівномірний розподіл засоби полегшує ковзання бритви по поверхні шкіри, чим забезпечується якісне гоління.
 • Пом’якшує і зволожує шкіру, а засоби, що містять силікон здатні навіть «залікувати» дрібні тріщинки і порізи.
 • Гель є дуже економічним продуктом – необхідно зовсім невелика кількість щоб забезпечити якісне гоління.
 • Недоліки гелю для гоління:

 • Висока вартість – гель є досить дорогим, але якщо врахувати його економічність та ефективність, то ціна не буде здаватися такою високою.
 • Гель спінюється не відразу – доведеться почекати кілька секунд, перш ніж розподіляти засіб по всій оброблюваної поверхні.
 • Резюмуючи викладені вище особливості гелю, можна зазначити, що цей засіб добре підійде для чутливої, схильної до подразнень шкіри – завдяки рівномірному розподілу і поліпшення ковзання, гель забезпечує більш швидке гоління, без зайвого травмування епідермісу.

  Креми для гоління: переваги та особливості застосування

  Крем є найпершим засобом, виробленим косметичною промисловістю, тому його краще використовувати люди у віці, які вже звикли до подібних продуктів. На тлі різноманіття косметики, що полегшує гоління, крем поступово здає свої позиції, але його ефективність від цього не зменшується.

  Позитивні характеристики крему для гоління:

 • Низька ціна – крем є найдешевшим продуктом, тому популярний серед населення з невисоким рівнем доходів.
 • Підходить для сухої шкіри, так як завдяки своїм складом чудово зволожує її.
 • Утворює на шкірі особливу мильну плівку, з якої лезо бритви добре ковзає, чим і досягається якісне гоління.
 • Недоліки крему для гоління:

 • Необхідно використовувати спеціальний помазок для створення мильної піни.
 • Складно точно розрахувати дозування.
 • Зверніть увагу! Вибираючи крем для видалення волосся, необхідно враховувати, що сучасні засоби містять у своєму складі компоненти, що мають протизапальні й антисептичні властивості, завдяки яким крему не поступаються в ефективності іншим продуктам.

  Піна для гоління: переваги та особливості застосування

  Піна для гоління являє собою засіб, поміщене в балон під тиском, який має спеціальну кнопку, дозирующую витрата. У зв’язку з цією особливістю піна має як переваги, так і недоліки.

  Переваги піни для гоління:

 • Зручність дозування – піна є економнішими крему, так як витрата засобу залежить від сили натискання на кнопку, крім того, для її розподілу не потрібен помазок.
 • Піна займає середню цінову нішу, але завдяки економному витраті її можуть дозволити собі люди з невеликим достатком.
 • Піна має ніжну текстуру і легко обволікає навіть дуже об’ємні волосся.
 • Недоліки піни для гоління:

 • Без досвіду у використанні буває важко нанести піну на шкіру рівномірно, а під час гоління вона може навіть зісковзнути з оброблюваного ділянки, що загрожує появою подразнення на даній ділянці.
 • Щільність піни після нанесення на шкіру помітно знижується, що погіршує якість гоління і провокує появу дискомфорту під час процедури.
 • Увага! Для того щоб придбати якісний продукт, необхідно врахувати наступні фактори: по-перше, в якості основи повинні використовуватися тільки натуральні гідратовані олії. Інші речовини синтетичної природи створюють на поверхні шкіри плівку, що перешкоджає нормальному повітрообміну, що і стає основною причиною подразнень і висипань.

  По-друге, для виробництва повинна використовуватися тільки спеціальна очищена й підготовлена вода. І, по-третє, найбільш оптимальною спиртової основою вважається метилпарафен.

  Порівнюємо головні моменти

  Таким чином, однозначно відповісти на питання, що краще: гель або піну для гоління, неможливо одній людині підходить тільки гель, а шкіра іншого не сприймає інших коштів, крім крему або піни.

  Виходячи з перерахованих вище позитивних і негативних моментів у використанні різноманітних засобів для гоління можна скласти їх порівняльну характеристику, яка допоможе визначитися у виборі:

 • Що стосується витрат, то краще в плані економії є гель, ніж крем або піна для гоління. Дозування крему досить складно розрахувати, а піною необхідно вміти правильно користуватися, щоб це було економно і без шкоди для шкіри.
 • Важливим показником у виборі косметики для видалення волосків є і ціна – гель при цьому займає лідируючі позиції, піна – середній ціновий сегмент, а крем – найнижчий. Однак незважаючи на те, що гель є досить дорогим, багато людей з невисоким доходом зупиняють свій вибір на ньому через його економічності, комфорту при застосуванні та ефективності.
 • Що стосується зручності і комфорту у використанні, то це суто індивідуальні показники – для кого-то немає нічого зручніше нанесення засобу з допомогою помазка, а хтось його навіть в руках тримати не вміє. Якщо ж враховувати дані маркетингових досліджень, то самим зручним у використанні є гель для видалення небажаних волосків. Друге місце займає піна, крем ж таки поступово здає свої позиції і посідає останнє місце в рейтингу купівельних переваг.
 • Топ-6: Рейтинг кращих засобів для гоління

  В даний час на ринку існує чимало виробників косметики для гоління, однак лідируючі позиції займають лише два з них – це Nivea і Gillette. Звичайно, існують більш дорогі та якісні засоби для видалення волосків, такі як Loreal, Cliven, Yves Rocher, Vichy, однак вони менш популярні.

  Згідно проведених соціологічних опитувань і маркетингових досліджень, можна виділити 6 популярних продуктів для гоління:

 • NIVEA – гель для чутливої шкіри.
 • GILLETTE Mach3 – гель для чутливої шкіри.
 • Піна Eau de thermale (AVENE).
 • Піна торгової марки LOREALE Paris.
 • ARCO Cool (крем).
 • Крем для гоління «Яблуневий цвіт» (Свобода).

 • З представленого рейтингу видно, що купівельні переваги ділять приблизно порівну гель, піна і крем для гоління. При цьому не можна сказати, який засіб краще або гірше – все дуже індивідуально і обчислюється, як правило, методом проб і помилок.

  Що краще: гель або піна для гоління? Як вибрати правильний засіб дивіться у цьому відео:

  Як правильно вибрати засіб для гоління розкажуть у цьому ролику:

  Відгуки