Селф-ліфтинг: відгуки, користь, правила застосування селф ліфтингу

В даний час стало модним доглядати за собою. Жінки записуються на тижні вперед в спа-салони до професійних перукарів і косметологів, витрачаючи при цьому значну суму грошей. У той же час існують безкоштовні і доступні способи підтримки відмінного зовнішнього вигляду. До них відносять селф-ліфтинг.

Під цим поняттям мається на увазі комплекс вправ для м’язів обличчя, який допомагає підтримувати їх у тонусі. Давайте розберемося, кому допоміг селфлифтинг, і в чому секрети його правильного виконання.

ab616bba7bf41a6bad802b9ead031bbc Селф ліфтинг: відгуки, користь, правила застосування селф ліфтингу

Відгуки

Розглянемо, що думають і пишуть жінки про дану процедуру у своїх відгуках на селф-ліфтинг.

Вероніка, 36 років: «Я без особливої охоти почала робити ці вправи, але вже через три дні побачила результат. У мене змінився колір обличчя, стала менше зморшка між бровами. Продовжую робити вправи досі».

Олена, 51 рік: «Для мене найбільш актуальною була проблема «другого підборіддя». Стала робити вправи селфлифтинга для шиї два рази в день – вранці і ввечері. Результат помітила через тиждень. Дуже задоволена. Зараз роблю зарядку і для особи».

Наталя, 60 років: «Я вийшла на пенсію і з-за цього у мене з’явилося багато вільного часу. Частина його я проводжу в турботі про онуків, а решту часу присвячую самій собі. Стала робити зарядку, після неї – контрастний душ і гімнастику для обличчя. У цьому є безперечна користь. Шкіра прямо світиться зсередини! У мене також помінялося відношення до собі, дивлюся в дзеркало і думаю: «Яка я красуня!»

Влада, 25 років: «Дуже багато уваги приділяю догляду за собою. Взагалі, жахливо боюся старості і в’ялої шкіри. З-за цього постійно відвідую косметолога. От він мені і порадив цю гімнастику для обличчя. Застосування селфлифтинга мене більше заспокоює, дає якісь значущі і видимі результати. Але я впевнена, що так зможу зберегти свою привабливість і зможу обійтися без радикальних процедур в майбутньому».

Олена, 32 року: «Захвилювалася про свою зовнішність після народження дитини. Просто спочатку поправилася, потім за рік різко скинула вагу. Все відбилося на обличчі: стали видні всі зморшки. Ходити до косметолога не було ні можливості, ні грошей. Тоді, вивчивши поради Інтернету, знайшла інформацію про селфлифтинге. Роблю його завжди, коли з’являється вільна хвилинка. Очікування мої виправдалися, шкіра підтягнулась, зморшки стали менш помітними».

Ірина, 42 роки: «Простота, доступність, результат – ось як я б охарактеризувала програму селфлифтинга. Коли почала робити вправи, злегка боліли м’язи щелепи, але через п’ять днів неприємні відчуття пройшли. Мені з кожним днем все більше подобається своє відображення в дзеркалі».

3ffe0ad15fd341d8df7f97e6e97ce68f Селф ліфтинг: відгуки, користь, правила застосування селф ліфтингу

Як правильно робити селф-ліфтинг?

Важливо пам’ятати, що вправи для губ, щік, лоба і підборіддя виконують перед дзеркалом, а для очей – лежачи на спині. Перший вид включає в себе повторювані дії по роздування щік, витягування і розтягування губ, нахмуриванию брів. Більш детально всі вправи можна подивитися в наступних відеоматеріалах:

Селф-ліфтинг очей

Тренування м’язів очей зазвичай приділяється менше уваги. Це невиправданий підхід, тому що шкіра повік першої видає вік жінки. Для виконання даного комплексу вправ займають позицію лежачи на спині, розслабляються, дихають рівно і спокійно. Спочатку направляють погляд вдалину, потім фіксують його поблизу себе, а потім дивляться на кінчик носа. Так повторюють кілька разів. Крім того, відводять очі максимально вправо, потім вліво, роблять кругові рухи.

e117d50503f6e5cdb0805c82a2802dce Селф ліфтинг: відгуки, користь, правила застосування селф ліфтингу

Відгуки про гімнастику для особи – селфлифтинге – досить позитивні. Зрозуміло, що приділяти час цих вправ потрібно кожен день, тільки тоді можливий видимий результат. У будь-якому випадку, це допоможе жінці присвятити собі деякий час, розслабитися, відпочити, стати привабливішою і зберегти свою природну красу і молодість.

Також цікаве: