Ручна пластика тіла. Відгуки, результати, як проходить процедура в домашніх умовах

Пружні підтягнуті сідниці, стрункі ніжки – заповітна мета багатьох сучасних жінок, предмет захоплення чоловіків.

Зовсім недавно в індустрії косметологічних послуг та краси тіла з’явилося нове дуже приваблива пропозиція – унікальний масаж, рівний по результату свого впливу складних пластичних операцій.

Такий унікальний спосіб корекції фігури отримав просте зрозуміле назва — ручна пластика тіла.

Спочатку багато людей скептично відгукувалися до результатів методу, оскаржували його ефективність, однак зовсім скоро стало зрозуміло, що новий безопераційний спосіб зміни форм тіла, проведений фахівцями, дає просто фантастичні результати.

Недовіра скептиків минуло, але питання залишилися. Сьогодні ми постараємося розібратися в тому, наскільки ефективна ця процедура, всім вона підходить і в чому її секретна зброя.

Особливості ручної пластики тіла, її переваги

Розроблена рядом фахівців дана методика є дійсно унікальною й суто жіночою.

Головна фішка методу – робота з конкретними ділянками жирових відкладень.

Метод розроблений для допомоги жінкам, що страждають зайвою вагою, з явними ознаками ожиріння, а тим, хто, працюючи над собою і стежачи за своєю фігурою, зіткнувся з проблемою завислих кілограмів в області стегон і сідниць.

Цей спосіб безпосередньо не веде до схуднення, не бореться з целюлітом. Він працює з іншою проблемою – з жиром в області «вушок» на ногах, на внутрішній стороні стегон, на ділянках над колінної чашечкою.

Будьте обережні! В даний час пропонується маса підроблених технік, розпорядчих собі ефективність ручної пластики.

Порівняння методу з традиційними способами боротьби за красу ознайомить вас з усіма плюсами і мінусами процедури. Зокрема, слід порівняти ручну пластику з популярним фітнесом, недешевою пластичною операцією і косметичними салонними процедурами.

Загрузка...

Хворобливість

Досить сильна в момент проведення процедури ручної пластики тіла. Операція ліпосакції під загальним наркозом – безболісна, але післяопераційний період вкрай дискомфортен.

При правильному виконанні вправ і адекватної навантаженні у випадку з фітнесом — болючість невелика. Більшість процедур у косметичному салоні проходять з мінімальною больовим впливом.

Сфера впливу

Ручна пластика тіла дозволяє коригувати чіткі «проблемні» ділянки нижньої частини тіла. Пластична операція — будь-яке місце за показаннями.

Заняття фітнесом приводять в порядок більшість груп м’язів. Косметичні процедури в салоні покращують тільки шкірний покрив і неглибокі підшкірні прошарку.

Гарантований результат

Ручна пластика тіла обіцяє створення гармонійних пропорцій тіла і правильного контуру фігури. Хірургічне втручання здатне на видалення надлишків жирової тканини.

Заняття фітнесом тягнуть за собою зниження маси тіла, опрацювання м’язової маси. А процедури в салоні краси гарантують підтягнуту пружну поверхню шкіри, скорочення «апельсинової» шкірки.

Реальний ефект

Ручна пластика тіла тягне за собою вдячні відгуки за придбання ідеальних форм і чітких контурів. Пластична операція призводить до суттєвої втрати надлишків жирової тканини.

Після регулярного фітнесу вас чекають накачані м’язи, загальне схуднення. А після відвідування салону краси — доглянута зволожена шкіра.

Позитивні сторони ручної пластики тіла

Порівнявши за кількома критеріями ручну пластику тіла з альтернативними варіантами збереження краси, можна виділити головні переваги процедури.

Відсутність хірургічного втручання

Робота над тілом здійснюється тільки руками майстра, вчиняє певні механічні дії.

Всі маніпуляції розроблялися роками, мають чітку цілеспрямованість і дуже ефективні.

При цьому немає надрізів, хворобливих інструментальних витягів жирової тканини і довгого болісного післяопераційного періоду.

Відсутність необхідності зміни свого стилю життя

Ручна пластика тіла проводиться без вимог дотримання будь-яких дієт, виконання спеціальних фізичних вправ, носіння якого-небудь коригуючого та підтримує білизни, нанесення косметичних гелів і кремів.

Відгуки жінок, що пройшли це випробування, підтверджують, що їх звички в харчуванні та догляді за собою ніяк не змінилися, а результат був, є і залишається.

Досягнутий результат залишається назавжди

Після серії процедур купується контур тіла фіксується і вже зберігається у жінки на все життя. Це не обумовлено закріплення показника маси тіла.

Вага може змінюватися, обсяги теж можуть «скакати», але пропорції вже нікуди не зрушить, лінія тіла залишиться такою ж гармонійною і естетично правильної.

Точність і коректність процедури

Ручна пластика впливає дуже коректно і точно, результат вивіряється до міліметра.

Кожна процедура супроводжується фотофіксацією стану «до і після», щоб майстер і жінка спільно могли досягти максимально якісного результату.

Кому показана ручна пластика тіла

Це питання дуже важливе, оскільки через нього виникає маса міфів і суперечок.

Описується методика – не спосіб схуднення, не борець із зайвим жиром. В першу чергу вона показана дівчатам і жінкам з оптимальним вагою, що відповідає науково обґрунтованим формулами (хоча б найпростішою – зріст мінус 110).

Парадоксальний факт, але правильний вага дуже рідко є гарантом задоволеності своєю фігурою.

Посилене схуднення, виснажлива робота в спортивному залі, диво-таблетки для жіросжіганія – в хід йде будь-який засіб, а проблеми залишаються. Стегна зрадницьки виступають за бажаний контур, а худнути вже далі нікуди, оскільки верхня частина тулуба вже виглядає не просто стрункою, а виснаженою.

Ручна пластика тіла, відгуки це підтверджують, єдиний 100% спосіб виходу з цього глухого кута. Впливаючи на здавна сформовані контури, майстер буквально «ліпить» новий абрис жіночого тіла.

Фахівців ручної пластики можна порівняти з майстрами гончарної справи, які правильними вивіреними рухами долонь з безформної маси глини створюють витончені вази.

Важливо пам’ятати! При істотній стадії ожиріння ручна пластика не застосовується!

Які проблеми усуває ручна пластика тіла

Розглянута процедура спочатку розроблялася з метою допомогти струнким жінкам перемогти останнього ворога – диспропорцію верхньої та нижньої частини тіла.

Цим визначено основне коло розроблених ділянок:

 • область «галіфе»;
 • обвислі, важкі, непропорційні сідниці;
 • виступає внутрішня частина стегна;
 • нависаючі стегно над коліном;
 • асиметричні силуети ніг.

Ручна пластика впливає на фіброзну жирову тканину, тому працює майстер тільки з тими ділянками, де діагностовано скупчення саме такого «матеріалу».

У ході глибокого масажу жировий прошарок розм’якшується, горби буквально розтираються та порівнюються із загальною лінією силуету.

Як проходить процедура ручної пластики тіла

Перше, що передбачає саму процедуру – консультація з фахівцем. Майстер ручної пластики повинен не тільки оглянути «робочу поверхню», але і як грамотний психолог повинен чітко визначити, наскільки ця процедура необхідна жінці.

Після діагностування реальної проблеми – непропорційного відкладення фіброзно-жирової тканини, майстер повинен окреслити конкретну ділянку впливу на найближчий сеанс.

Щоб дізнатися, що таке ручна пластика тіла, відгуки, результати, як проходить процедура в домашніх умовах і багато іншого – зверніться до фахівців у даній області.

Процедура «ручна пластика тіла» – відгуки пацієнтів і майстрів це підтверджують – повинна тривати близько трьох годин. Це оптимальний час.

За один тригодинний підхід опрацьовується тільки один фрагмент. Майстер прикладає точні інтенсивні впливу на тканини організму, штучно викликаючи запальний процес.

Це супроводжується явним відчуттям спека та печива, є досить болючим, що вимагає серйозного терпіння.

До наступної ділянки можна приступати лише через тиждень. Внутрішнє спровоковане запалення має самостійно поборотися організмом. Тільки тоді тіло буде готове до наступного сеансу.

Можна провести ручну пластику в домашніх умовах

Невдоволення своєю фігурою знайоме більшості жінок, але не у кожної є можливість відвідування першокласного фахівця, тому питання самостійного проведення диво-масажу будинку виникає дуже часто.

Однак, відповідь однозначна. Ні! Ручна пластика не проводиться «кустарно». Це серйозна практика, вимагає роботи кваліфікованого майстра. Більше того, потрібно бути дуже обережними у виборі фахівця, якому довіряється тіло.

Наростаюча популярність методики, на жаль, сприяє швидкому процвітання майстрів-шарлатанів.

Ручна пластика тіла: відгуки, результати, як проходить процедура в домашніх умовах

Відразу після сеансу ручної пластики оброблений ділянку відчувається і виглядає запаленим. Це природна реакція організму, в цьому секрет успіху методики.

Тіло людини, борючись з штучно створеним запальним процесом, фізіологічними процесами переробляє небажану фіброзну тканину і створює новий силует.

Почервоніння і набряклість спадають через пару днів і відразу стає очевидний результат навіть одноразового проведення пластики.

Після завершення всієї роботи (близько 2-4 проробок проблемного сегмента), жінка знаходить правильний, пропорційний, симетричний контур. Силует стає максимально чітким і гармонійним. Попутно вирівнюється текстура шкіри, поліпшується кровообіг і загальний тонус організму.

Ручна пластика тіла: протипоказання

Яким би ефективним і безпечним не був метод коригування фігури, завжди є обмеження і забороняють фактори.

Приймаючи рішення випробувати ручну пластику тіла, жінка має розповісти майстру про всіх хронічних недугах і гострих захворюваннях.

Не можна слідувати тільки відгуками подруг і доброзичливців і не враховувати стан свого здоров’я.

Беззаперечні протипоказання:

 • гострі запальні процеси;
 • варикозне розширення вен;
 • виразки, гнійні освіти, травматичні ушкодження шкірних покривів;
 • грибкові та інфекційні хвороби шкіри;
 • серцево-судинні захворювання;
 • проблеми в системі кровотворення;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність, період грудного вигодовування.

Скільки коштує ручна пластика тіла

Ціновий розбіг досить широкий залежно від міста і рівня майстра. У столиці в спеціалізованій клініці, серія з 4 проробок коштуватиме близько 170 тис. рублів.

У багатьох косметичних салонах пропонується така послуга, як ручна пластика, з вартістю одного сеансу в районі 15-20 тис. рублів.

Підозріло низька ціна на послугу – перший ознака плагіату, а не істинної методики.

Ручна пластика – це шанс досягти ідеальних форм та найзвабливіших контурів. Найважливіше – правильно вибрати майстра і трохи потерпіти. Але результат того вартий.

З цього відео ви дізнаєтеся, що таке ручна пластика тіла, відгуки опробовавших її, результати і те, як проходить процедура в домашніх умовах.

Дане відео повідає вам, яких результатів можна очікувати після ручної пластики тіла.

Також цікаве: