Ручна пластика тіла: відгуки і думки тих, хто робив ручну пластику тіла

Останнім часом все більшу популярність серед жіночої аудиторії набирає такий вид корекції фігури, як ручна пластика тіла. По суті, це ліплення ідеальної фігури за допомогою спеціального масажу. Ті, хто робив ручну пластику тіла, залишають позитивні відгуки про цю процедуру.

411d123ac6a157402fa83e27bb01bea9 Ручна пластика тіла: відгуки і думки тих, хто робив ручну пластику тіла

Ці чарівні руки

Що ж це таке — ручна пластика тіла? З назви процедури слід, що її роблять безпосередньо руками, без застосування підручних предметів.

Як відомо, добре допомагає «зліпити» ідеальне тіло… звичайний масаж. В основу техніки ручної пластики тіла покладено саме професійний масаж.

Навіть погано знайомий з анатомією людина знає, що при енергійному розтиранні шкіри у внутрішніх шарах епідермісу починають відбуватися активні процеси, кров починає бігти швидше, тканина активніше насичується киснем.

По суті, сильні рухи рук професійного масажиста як би розбивають початківець формуватися і ущільнюватися жировий шар. Звичайно, це відбувається не за одну процедуру. Тут необхідний, як мінімум, місячний курс масажу.

c7479854e06761bfdb6bb913795bda5a Ручна пластика тіла: відгуки і думки тих, хто робив ручну пластику тіла

Люди кажуть

Оскільки ручна пластика — досить новий напрямок в косметології та лікувальної корекції фігури, воно, природно, викликає безліч розмов. Є справжні фанати такого щадного підходу до корекції фігури, проте трапляються і ті, хто вважає, що позбутися від зайвих кілограмів можна тільки за допомогою скальпеля.

Таким чином не існує єдиної думки про ручний пластиці тіла — добре це чи погано? Є просто конкретні факти історії походження цього методу і опис самого процесу.

Якщо ж говорити в цілому і загальному, то основний аргумент скептиків наступний: процес утворення щільної жирової тканини тісно пов’язаний з метаболізмом, гормонами, генетичною схильністю людини. Змінити складні біохімічні реакції на клітинному рівні методами мануальної терапії неможливо.

Прихильники мінімального втручання в людський організм, навпаки, сповідують методи східної філософії та медицини, і при будь-якому захворюванні віддають перевагу лікуванню народними засобами (гірудотерапія, апітерапія, уринотерапія), голковколювання, техніки силового східного масажу. До речі, саме на східний масаж найбільше схожа ручна пластика тіла.

Під час сеансу ручної пластики майстер (масажист) пальцями впливає на певні ділянки тіла. В результаті м’язова пам’ять пробуджується, змушуючи змінену целюлітом тканина приймати початкову форму.

Зазвичай після 20-30 хвилин точкового впливу на частини тіла пацієнта йому дають випити трав’яний чай і потім відправляють в сауну. Обов’язкова умова при проходженні курсу ручної пластики тіла — правильне харчування і споживання великої кількості води.

4cb001740ab86b018db8234bc4ccd8e2 Ручна пластика тіла: відгуки і думки тих, хто робив ручну пластику тіла

Відгуки пацієнтів

А ось які відгуки про ручний пластиці тіла залишають спробували цей метод пацієнти.

Ангеліка пише: «У мене це рішення зріло вже давно. І ось я нарешті потрапила на ручну пластику! Дуже хотілося зробити собі гарну лінію стегон, але на хірургічну операцію зважитися не могла — страшно. Тут же лікар просто грунтовно розім’яв всю мене, нічого не порізавши, без болю, шрамів і швів.
Єдиний момент для дівчат з тонкою і чутливою шкірою: часом може бути досить боляче, адже масажист сильно захоплює шкіру, часом навіть здається, що щипає. Після цього можуть залишатися червоні плями. Слава богу, вони з часом проходять. А в цілому я дуже задоволена сеансами».

Вероніка залишає ось такий відгук: «На ручну пластику пішла за порадою подруги — дуже вже вона хвалила цей масаж. Скажу відразу — мені не сподобалося: ні особливого ефекту не було після 10 процедур, ні самі процедури почуття приємного не викликали. Масаж досить жорсткий, після нього болить все тіло і залишаються червоні плями».

Наташа з Москви: «А мені ця процедура дуже подобається. Так, масаж дійсно досить сильний, але адже його завдання саме розім’яти жирок, який накопичився під шкірою. Так що можна і потерпіти. Я зробила поки 6 процедур на область стегон і живіт. Відразу помітно, що зникає целюліт.
Але ось що я ще скажу: одним масажем фишуру красиву не зробиш: я стала і харчуватися по-іншому, і в тренажерний зал ходити. Щоб отримати гарне тіло, потрібен комплексний підхід».

Світлана пише: «Щоб був результат від ручної пластики, потрібно знайти хорошу клініку і хорошого фахівця. Я таку клініку знайшла. Після масажу там обов’язково йде сауна, обгортання, чай. У підсумку за 10 сеансів моє тіло дійсно помолодшало, шкіра підтягнулась. І масаж мені подобається сам, відразу відчувається, як розминається кожна клітинка тіла».

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: