RF-ліфтинг обличчя: відгуки

Ефективним і популярним на сьогоднішній день є такий спосіб омолодження шкіри, як RF-ліфтинг обличчя. Процедура радіохвильового ліфтингу, аналізуючи відгуки про rf-ліфтинг обличчя, показує чудові результати. Багато хто відзначає, що текстура шкіри поліпшується, а колір особи стає природним.

d82c2f3134babb9b134bb1287db2cd06 RF ліфтинг обличчя: відгуки

Відгуки

Маргарита: «Мені 35 років і процедури по омолодженню шкіри ніколи не робила, застосовувала тільки маски і крему. Останнім часом стала помічати, що зморшки стають більш глибокими, а тонус шкіри знизився.
Дізналася про процедуру RF-ліфтингу і вирішила, що треба спробувати. Я відвідала тільки три сеанси, але результат мене вразив. Шкіра стала гладенькою, зморшки стали згладжуватися, а овал обличчя підтягнувся. Результатами я більш ніж задоволена, а тому пройду ще 10 сеансів RF-ліфтингу обличчя».

Лариса: «останнім часом мене почали турбувати зморшки, суха і в’яла шкіра, а також поплив овал обличчя. З цими скаргами я вирішила відправитися на консультацію до косметолога, після огляду вона порадила процедуру RF-ліфтингу.
Вже після другого сеансу були помітні перші результати, так як стан шкіри значно покращився. Вже через два тижні після останнього сеансу я могла з упевненістю сказати, що результат позитивний. З обличчя зійшла втому, зморшки розгладилися, а шкіра стала ніжною».

bc757f427ea9da8d3f10b79bcf286ed2 RF ліфтинг обличчя: відгуки

Світлана: «я вибрала неправильний салон і фахівця, але результатом я задоволена. Потрібно сказати, що пару днів після сеансу шкіра була чудово зволоженою, навіть не користувалася нічним кремом. Але якогось приголомшуючого ефекту не відбулося, про довгострокове результаті, який згадала фахівець, не варто і говорити».

Каріна: «З роками став з’являтися друге підборіддя і зморшки. Косметолог рекомендувала пройти процедуру RF-ліфтингу для вирішення обох проблем. Спеціаліст попередив, що ефект буде накопичувальний, проте вже після першого сеансу був помітний результат. Зморшки стали менш глибокими, а коли закінчила весь курс, то обличчя стало зовсім іншим, а другий підборіддя просто зник.
Загалом, емоції від RF-ліфтингу тільки позитивні. Єдине, що потрібно, так це вивчити протипоказання перед процедурою, інакше недобросовісні клініки можуть просто промовчати про них».

Любов: «У мене дуже довго стояв вибір між RF-ліфтингом і філерами. Так як більше інформації я отримала про ліфтинг, вибрала саме цю процедуру і не пошкодувала. Перші зміни я побачила після першого сеансу: шкіра стала пружною і обличчя трохи витягнулося. Але до вечора чомусь все повернулося, як було раніше.
А ось вранці знову побачила прекрасний результат, тому зважилася ще на три процедури. Багато хто порівнює RF-ліфтинг з хірургічним втручанням, проте мені здається, що не можна порівнювати ефект від якісної підтяжки обличчя і цією процедурою. Так, незначні зморшки розгладилися, а обличчя стало більш свіжим, але ефект буде тривати недовго».

c1a338a5c8146980914a82774ca264c2 RF ліфтинг обличчя: відгуки

Євгена: «Коли я дивилася на себе в дзеркало, то чим-то сама собі нагадувала шарпея. Одного разу я зустріла свою подругу дитинства, з якою давно не бачилася, і здивувалася, наскільки вона виглядала молодо порівняно зі мною. Як виявилося, вона пройшла процедуру RF-ліфтингу.
Кілька днів я вагалася, але все ж, записалася на перший сеанс. Вже тоді я побачила позитивний результат, адже шкіра на обличчі стала гладкою і зволоженою. Потім я пройшла ще шість сеансів і тепер можу з задоволенням дивитися на себе в дзеркало. Тепер я зрозуміла, що не дарма відгуки про rf-ліфтинг шкіри обличчя в основному позитивні».

Анастасія: «Мені 38 років та з роками обличчя «попливло» вниз, однак після RF-ліфтингу шкіра стала пружною і молодшою. Ефект тримається вже досить тривалий час. Я боялася, що після сеансу будуть опіки, але нічого такого не було, особа просто перетворилося».

Підбірка відео по темі статті

 

Також цікаве: