Рф ліфтинг. Наслідки через кілька років після процедури. Результати і ефективність

Останнім часом для усунення естетичних дефектів шкіри провідні косметологи часто рекомендують процедуру радіохвильового ліфтингу – безболісну, комфортну і ефективну. Її можна використовувати як альтернативу хірургічного втручання у природні процеси, які забирали з роками гладкість шкіри, ніжний колір обличчя.

Зупинити процес старіння — мрія не тільки жінок, але й чоловіків, хоч вони більш спокійно ставляться до вікових змін. Тепер існує можливість позбутися від мімічних зморшок, поліпшити зовнішній вигляд за допомогою абсолютно безкровною, не травмує лицьові тканини процедури RF-ліфтингу, наслідки якої через кілька років легко відсовують назад біологічний вік жінки.

З якого віку можна проводити процедуру радіохвильового ліфтингу

В залежності від показань до застосування вдатися до процедури можуть як юні пацієнтки з проблемами шрамів і рубців від вугрової висипки, так і жінки у віці, які бажають прибрати вікові зморшки і повернути шкірі еластичність.

Сьогодні популярна така процедура омолодження шкіри, як Рф ліфтинг. Наслідки через кілька років — це запобігання раннього старіння шкіри і розгладження мімічних зморшок

Для отримання оптимального ефекту омолодження починати проводити RF-ліфтинг краще всього після 35-40 років при перших ознаках в’янення шкіри.

Незважаючи на деякі наслідки Rf-ліфтингу через кілька років, в цілому процедура вважається однією з найбезпечніших та найефективніших. Вона допоможе практично «законсервувати» оновлену шкіру обличчя, не дозволяючи часу провести нові зморшки. Укріплений колагеновий «корсет» ущільнює дерму і активно чинить опір віковим змінам.

Загрузка...

Буде ефективний RF-ліфтинг у віковій групі після 50 років

Згідно з твердженнями косметологів, цей вид підтяжки шкіри буде ефективний для групи пацієнтів 50+. Але у більшості жінок після 50 років настає менопауза, а це означає, що відновні функції організму починають згасати. Вироблення естрогену знижується, падає вміст колагену і еластину.

У випадках з корекцією вікових змін «50+» пацієнтка повинна знати, що відновлення пружності шкіри потребуватиме більш тривалого курсу процедур RF-ліфтингу – від 6 до 10 сеансів.

Щоб покращити результат Rf-ліфтингу, можна поєднувати цю процедуру з мезотерапією, наприклад

Для поліпшення результату можна поєднувати ліфтинг з мезотерапією або биоревитализацией, стимулюючої відновлення тургору шкіри.

Згідно багаторічному досвіду проведення процедури, можна стверджувати, що ніяких серйозних негативних наслідків RF-ліфтинг через кілька років не несе. Тому правильно проведена процедура дозволять будь-якій жінці не відчувати руйнівну силу часу на обличчі і відчувати себе молодше ровесників.

Синтезування колагенових волокон — процес не швидкий, тому з часом омолоджуючий ефект RF-ліфтингу буде навіть посилюватися.

Омолоджуючі процедури не рекомендовано проводити влітку: чи відноситься це до RF ліфтінгу

Дане твердження не відноситься до RF-ліфтінгу. Метод не травмує поверхневі шари шкіри, а проникає в більш глибокі шари епідермісу і працює зсередини. Вплив високої температури запускає контрольований процес руйнування колагену і, як наслідок, реакцію регенерації.

Результат досягається за допомогою посилення внутрішніх реакцій організму, тому на відміну від травмуючих шкіру пілінгів, цю процедуру можна проводити в будь-який час року.

Проводячи Rf-ліфтинг влітку, захищайте шкіру з допомогою кремів з УФ-фільтром

При проведенні ліфтингу в літній період достатньо користуватися захисним кремом з УФ-фільтром. Обмеженням може бути тільки відвідування солярію в період проходження циклу процедур.

Протипоказання

Існують деякі протипоказання для проведення Rf-ліфтингу:

  • підвищений артеріальний тиск;
  • вугровий висип;
  • онкологічні захворювання;
  • вагітність;
  • металеві імплантати (зубні коронки, «золоті нитки»).

Вагітність є протипоказанням до Rf-ліфтінгу

При виборі салону для проведення ліфтингу потрібно звернути увагу на тип апарату, яким проводиться процедура. Кращі апарати біполярного струму, прогрівальні тканини до 45 градусів, абсолютно безпечні і не мають негативних наслідків. Апарати монополярного струму вважаються застарілими і можуть завдати шкоди.

При правильному проведенні процедури фахівцем, відсутність протипоказань і правильному догляді за шкірою після процедури, ризики ускладнень і побічних ефектів мінімальні.

Реабілітаційний період становить 3-4 дні. У цей час не можна засмагати, відвідувати басейн і сауну, небажані активні тренування в спортзалі. При дотриманні вимог косметолога КА-ліфтинг принесе шкірі пружність, свіжість, а також значно поліпшить колір обличчя.

Після проведення процедури RF-ліфтингу косметологи не рекомендують протягом 24 годин вмиватися і користуватися декоративною косметикою!

Наслідки RF-ліфтингу через кілька років

Процедура RF-ліфтингу допомагає відстрочити процес старіння шкіри на кілька років. Вона запобіжить вікові зміни і скоректує дрібні мімічні зморшки.

Фахівці індустрії краси радять повторювати курс ліфтингу не раніше ніж через 1 рік, а то і більше. Якщо після курсу ліфтингу приділяти достатню увагу підтримуючих процедур, то омолоджуючий ефект може тривати до 2-х років.

Застава візуального зменшення носогубних складок і зміни овалу обличчя — своєчасно розпочатий RF-ліфтинг. Відсутність негативних наслідків для шкіри дозволяє клієнтам через кілька років повторити процедуру з максимальним ефектом.

Ліфтинговий ефект проявляється досить швидко, а зберігається дуже тривалий час:

  • омолоджуючий ефект можна побачити через 1,5 дня після процедури;
  • наслідки rf – ліфтингу через кілька років проводять різку грань між дамами, які пройшли курс ліфтингу, і жінками, які надали свою зовнішність природному перебігу часу.

Достоїнства і недоліки РФ ліфтингу

Як і будь-яка фізіопроцедури, rf-ліфтинг має свої переваги і недоліки. Кожна жінка самостійно приймає рішення про процедурах, спрямованих на збереження молодості. Одні вибирають пластичну хірургію, інші уколи краси, треті — домашній догляд і народні засоби.

«Золотою серединою» між діаметрально протилежними засобами боротьби з віковими змінами авторитетні фахівці в області косметології вважають саме RF-ліфтинг. Звернутися до пластичної хірургії ніколи не пізно, але завжди можна спробувати віддалити цей момент з допомогою більш щадних досягнень сучасної індустрії краси.

Переваги і недоліки RF-ліфтингу порівняно з іншими методами омолодження і підтяжки шкіри обличчя

Переваги Недоліки 1. Повна схоронність шкірних покривів 1. Висока вартість процедури. 2. Мінімальний реабілітаційний період 2. Необхідність курсового циклу процедур. 3. Виражений омолоджуючий ефект після 1-ї процедури 3. Курс розтягується на досить тривалий час. 4. Мінімум протипоказань 5. Можливість суміщення з іншими процедурами для посилення ефекту 6. Нарощування омолоджуючого ефекту з часом з – за збільшення синтезу колагену. 7. Достатньо вчасно почати rf— ліфтинг. Наслідки через кілька років допускають повторні курси процедур з аналогічним ефектом, на відміну від пластичної хірургії.

 

При виборі салону краси для проведення ліфтингу не можна орієнтуватися на дешевизну. Rf-ліфтинг процедура дорога і, якщо в салоні заявлена низька ціна одного сеансу, то послуга може бути надана неякісно, на неналежному або застарілому обладнанні.

Розцінки на ліфтинг починаються:

  • особа — від 7000 руб;
  • очі – від 4000 руб;
  • шия – від 5000 руб.

В даний час існує багато пропозицій придбання апаратів rf — ліфтингу для домашнього користування і проведення ліфтингу «на дому», але справжній якісний результат можна отримати тільки в салоні краси при проведенні процедури дипломованим фахівцем.

Вчасно розпочатий курс rf-ліфтингу допоможе надовго зберегти молодість і красу жінки в будь-якому віці, а підтримуючі процедури і використання рекомендованих косметологом кремів, продовжать ліфтинговий ефект.

Як проходить Рф ліфтинг, його наслідки через кілька років:

Відео-відгук про процедуру Рф ліфтингу та її результати:

Також цікаве: