Радіочастотний ліфтинг обличчя: відгуки, показання та протипоказання для радіочастотного ліфтингу шкіри обличчя

Радіочастотний (або термоліфтінга) — сьогодні самий безпечний безкровний метод підтяжки контуру обличчя. За допомогою цієї технології можна ефективно боротися з більшістю вікових змін шкіри. Наскільки це достовірно, можна дізнатися, проаналізувавши відгуки на радіочастотний ліфтинг для обличчя.

e658920d1b0a058853d1994b92ee710e Радіочастотний ліфтинг обличчя: відгуки, показання та протипоказання для радіочастотного ліфтингу шкіри обличчя

 

Відгуки

Любов: «Цей вид ліфтингу мені допоміг з проблемою другого підборіддя і «поплившого» овалу обличчя.
Я цікавилася принципом дії апарату для RF-ліфтингу перед процедурою, щоб оцінити ступінь ризику. Як пояснила доктор, насадка випромінює імпульси, які, впливаючи на глибокі шари шкіри, стимулюють вироблення колагену.
Мені нанесли на обличчя гель і досить неприємна процедура почалася. Водили насадкою по шиї, особі, особливо неприємні відчуття були, коли обробляли область лоба.
Після цих «випробувань», які тривали хвилин 50, шкіра почервоніла, але почервоніння зійшла дуже швидко.
Результат мене цілком влаштовує, тому раджу і іншим».

c7bbb89e99ef5d16a477b111a529d0ed Радіочастотний ліфтинг обличчя: відгуки, показання та протипоказання для радіочастотного ліфтингу шкіри обличчя

Ніна: «У 40 років шкіра вже далеко не та, що раніше, тому я вирішила терміново щось із цим робити. Звичайно, 20 років не повернеш, але хоча б виглядати на висоті в своєму віці цілком реально.
Проходжу зараз радіочастотний ліфтинг шкіри обличчя і шиї. Курс мені порадили з 10 процедур.
Це хороша альтернатива хірургам. Ще не пройшла весь курс, а вже відзначила позитивну динаміку в зовнішньому вигляді та стані шкіри. А якщо врахувати, що протягом півроку наростає вироблення колагену, то до кінця цього терміну очікую цілком пристойний результат».

cd66c285b078dcf99fd5427d684d4ad1 Радіочастотний ліфтинг обличчя: відгуки, показання та протипоказання для радіочастотного ліфтингу шкіри обличчя

Ольга: «У свої 35 років, я ще жодного разу не проходила омолоджуючих процедур, використовувала тільки маски і крему в домашніх умовах. Але все більше стала розуміти, що це вже не діє. Шкіра стає менш пружною, зморшки, більш чіткі. Зайнялася вивченням послуг косметологічних клінік і натрапила на радіочастотний ліфтинг. Зважилася.
Перед процедурою слід ретельно видалити макіяж з обличчя, всі металеві речі та прикраси, а також контактні лінзи, якщо ви ними користуєтеся.
Потім косметолог завдала гель, і з допомогою радіочастотного апарату опрацювала всі особа. Це тривало близько півгодини минуло зовсім безболісно.
Після третьої процедури помітила, що шкіра стала бархатиста, глибина зморшок помітно зменшилася, овал обличчя більш підтягнутий. Позитивно оцінюю роботу».

afa0e574398efc3a5f522b3a09292024 Радіочастотний ліфтинг обличчя: відгуки, показання та протипоказання для радіочастотного ліфтингу шкіри обличчя

Лариса: «А я позитивно не можу оцінити. Дорога і малоефективна процедура — ось все, що можу сказати про термолифтинге. Мені не допомогло».

Антоніна: «Робила RF-ліфтинг перший раз. Охарактеризувати відчуття можу неприємні і дуже неприємні. Особисто я більше проходити цю процедуру не збираюся. Але моїй подрузі дуже сподобався і сам процес, і результат.
Я вважаю, що кожен повинен вирішувати сам, спробуйте спочатку одну процедуру, якщо підійде, тоді можна і далі продовжувати курс.
Тим більше, що показання до застосування дуже різноманітні: зморшки, опущення лицевих тканин, в’яне шкіра, шрами від вугрів та інше».

 

Олена: «Читаю багато позитивних відгуків з приводу термоліфтінга і я з ними згодна. Я теж регулярно проходжу таку фізіотерапію, і результат приголомшливий. Але чомусь ніхто не вказав на протипоказання, а вони є.
Так от, ліфтинг протипоказаний вагітним жінкам і годуючим грудьми.
Також абсолютно протипоказано прогрівання радіочастотними приладами ділянок шкіри, уражених різними онкологічними захворюваннями, дерматозами. Важкі захворювання внутрішніх органів теж є протипоказанням для цієї процедури.
Люди, у яких стоять кардіостимулятори, повинні знати, що імпульси, вироблені апаратом для термоліфтінга, призводять до збою в роботі кардіостимулятора, тому дана процедура їм протипоказана.
Те ж саме стосується пацієнтів з різними металевими імплантами і протезами, чутливими до радіочастот.
Так що врахуйте це і будьте здорові, молоді і красиві».

Відео по темі статті

Також цікаве: