Протипоказання до лазерної епіляції волосся: відгуки та наслідки процедури

Кому може не сподобатися гладка, доглянута шкіра на тілі, яка і радує погляд і на дотик дуже приємна? Особливо до цієї теми небайдужі жінки, які невтомно працюють над своїм бездоганним зовнішнім виглядом. І лазерна епіляція, здавалося б, як ніякий інший метод позбавлення від зайвої рослинності на тілі, може звести цю проблему до мінімуму.

Але чи насправді цей метод так дієвий і при цьому безпечний, чи це всі прийоми реклами? Давайте розберемося.

Показання до процедури

— у разі якщо велика частина вашого тіла вкрита волосяним покривом, що прийнято вважати надмірною, то видалення їх за допомогою лазера може стати рішенням проблеми;

— якщо спроби видалити волосся своїми силами, наприклад, за допомогою верстата, воску і т. д., всякий раз закінчуються подразненням та запаленням шкіри, то лазер допоможе в цьому питанні;

— врослі волосся легко віддаляються лазером;

— вусики на обличчі жінки — теж одне з показань для застосування лазера.

Загрузка...

Протипоказання до лазерної епіляції волосся

Розділені вони на дві групи: у першу включені ті протипоказання до лазерної епіляції, які не варто робити категорично. У другу ж включені більш лояльні, які варто обговорити з лікарем.

Перша група. Заборонено пацієнтам, страждаючим:

— захворюванням шкіри на тлі інфекцій;

— пацієнтам, які мають онкологічні недуги;

— діабетикам;

— смаглявим від природи людям (а також любителям позасмагати);

— сивим людям і мають світле волосся від природи.

Друга група — обмеження необхідно обговорити з фахівцем:

— захворювання, пов’язані з варикозом вен;

— захворювання шкіри, хронічно властиві вам;

— алергічні реакції шкіри;

— скупчення родимок в тому місці, на яке передбачається вплив лазером;

— наявність слідів на шкірі, пов’язаних з травмами (подряпин, опіків).

Окремим пунктом варто додати про протипоказання вагітним жінкам. Деякі фахівці на цей рахунок налаштовані вкрай негативно, інші ж не настільки категоричні.

А що ж самі жінки? Жінки забобонні воліють обходитися без ризикових експериментів, а оптимістки, які не бажають розлучатися зі звичкою мати гладку шкіру, запевняють, що нічого страшного в епіляція лазером немає, навіть під час виношування малюка.

Відгуки клієнтів

Оксана: «Лазерна епіляція полюбилася мені вже протягом трьох років. В даний момент я вагітна, і процедуру застосовую лише на обличчі».

Євгена: «Порадившись з лікарем, вирішила не відмовлятися від лазерної епіляції під час вагітності, але тільки на ногах. Дискомфорту при процедурі не відчуваю, ось тільки не в кожному салоні за жінку в положенні хочуть братися».

Вікторія: «Багато років видаляла волоски в області грудей лазером, але тепер, коли я вагітна, думаю ризикувати не варто. Відкладу процедуру на потім, до більш слушного часу, навіть незважаючи на дискомфорт від неохайності в області грудей».

І все ж, розглядаючи цю тему з усіх боків, варто сказати і про можливі наслідки від пройденої процедури. Зіткнутися з ними високий ризик у разі, якщо ви все ж зважилися на лазерну епіляцію всупереч протипоказань. І тоді не виключені такі неприємності:

— висипання на шкірі герпесного характеру;

— опіки в області обробки шкіри;

— алергічні реакції;

— захворювання очей (кон’юнктивіт, непереносимість світла, або навіть втрата зору за умови, що лазерний промінь потрапив в око).

На закінчення варто лише додати: підходите до вибору клініки з усією відповідальністю, прислухайтеся до рекомендацій фахівців, і тоді з лазерною епіляцією волосся у вас будуть пов’язані тільки найсвітліші емоції.

Відео по темі статті