Пластика вух: скільки коштує пластику вушної раковини і відгуки про операції

Сьогодні у великих клініках можна записатися на прийом до пластичного хірурга і отримати новий ніс, очі, сідниці, губи… Не останнє місце в списку частин тіла, які люди прагнуть «переробити», займають, як не дивно, вуха. Про те, що таке пластику на вуха і навіщо вона робиться, ми і розповімо в даній статті.

d508ee5d65d1443d35af7759c9ab06ad Пластика вух: скільки коштує пластику вушної раковини і відгуки про операції

Капловухість виліковна

На жаль, не кожній людині від природи дано красиві вуха. Часто буває так, що хірургам доводиться виправляти помилки природи і дарувати людині гарні нові вуха. Отопластика, або пластику вушної раковини — більше, ніж поширена пластична операція, покликана усунути таку проблему, як капловухість.

Чи варто говорити, що пластику вух проводять в основному в дитячому віці. Сама по собі капловухість не представляє загрозу життєво важливим органам, але виглядає не завжди красиво з точки зору естетики, доставляє багато проблем малюкам, які отримують в школі образливі прізвиська, і дівчатам, явно програє в боротьбі за чоловічу увагу своїм не капловухим подругам.

У найважчих випадках вушна раковина буває прикріплена до голови практично перпендикулярно. У всіх цих випадках можна повернути нормальне розташування вушній раковині лише за допомогою операції оттопластики.

fa728b202bc62077bf21c26fa1753d54 Пластика вух: скільки коштує пластику вушної раковини і відгуки про операції

Відгуки про отопластики

На просторах Інтернету можна знайти численні відгуки про пластику вух. Всі вони настільки відрізняються один від одного, що встановити якогось єдиного першокласного спеціаліста з оттопластике або дізнатися тверду ціну деколи просто неможливо. Зрозуміло одне: цю операцію краще проводити в столичних клініках або в клініках райцентру.

Пише Пелагея Свідерська: «У дитинстві я була худенькою і нервової дівчинкою з вічно стирчать вухами. Може, у кого-то це і викликало розчулення, але однокласники мене дражнили. Батьки моїх комплексів не розуміли, ніяких розмов зі мною з приводу моєї зовнішності не вели. Словом, мені довелося дочекатися закінчення інституту, щоб нарешті самої зважитися на оттопластику.
В день операції прийшла в клініку з аналізами крові і сечі і довідками від стоматолога та гінеколога. Все було в порядку, тому мене відразу поклали на операційний стіл. За вухо вкололи знеболююче — і… все почалося. Болі не було, але я чула, як кісточки хрумтять.
Прокинулась остаточно вже в палаті, вся голова в бинтах. Далі почалися мої післяопераційні муки з перев’язками і тимчасовими нападами болю в процесі загоєння швів. На щастя, все тривало не дуже довго. Вже через два тижні я виходила заміж, а над головою моєю гордо височіла фата, яку раніше я б просто не змогла собі дозволити через капловухості».

1ca06f39a2ec798f6eeeb858d9f651bf Пластика вух: скільки коштує пластику вушної раковини і відгуки про операції

Canberra пише: «А моя пластика виявилася зовсім невдалою. Хоча самої операції як методу я б поставила «п’ять з плюсом», але от тільки самі мої вуха вийшли на жирну четвірку.
Як і писали тут вже до мене, спочатку довелося здавати необхідні аналізи, і тільки потім була операція. Все робили під наркозом, тому практично нічого я не відчувала. Реабілітаційний період був довгим. Всі ці перев’язки, неможливість спати ні на спині, ні на боці, перші огляди будинку в дзеркалі власних нових вух…
Коли все закінчилося, я раптом виявила, що вуха не зовсім такі, якими повинні бути. А ззаду навіть чимось нагадують букву S (як це не жахливо). Загалом, операцією я не дуже задоволена. Якщо цікаво, скільки коштує пластику вух, то повідомляю: я віддала 19100 за саму операцію плюс 2000 за аналізи».

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: